[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αντε αυριο η μεγαλη αληθεια !!!!θα κανουμε τπτ τωρα που φυγαν οι παλαιοι απο το 10%???αν και αυριο με 18971 δε πιασω ουτε την τελευταια ιατρικη ειλικρινα θα αρχισω να δερνω κοσμο .θα ξεκινησω απο γιατρους που εκαναν 10% για να αλλαξουν πολη αχ τι ξυλο θελουν κατι τετοιοι και θα συνεχισω με κατι βλαμενα που την πρωτη χρονια δεν ηξεραν τι να δηλωσουν ( εννοιτε δε θα δειρω ischoolites) :P

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΥΞΑΝΩ.-
Αν γίνει κάτι τέτοιο και σε εμένα πες μου που είσαι να έρθω ή θα σε φωνάξω να έρθεις, τα τέσσερα χέρια είναι πολύ καλύτερα από τα δύο, εσύ γιατρούς εγώ φαρμακοποιούς και θα σου πω εγώ αν ξαναδηλώσουν για πλάκα ... και όπως είπες όχι ischoolites.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Είμαι όμως 150 μόρια κάτω :cry_x:
Μετά έχω βάλει Θεσ/νίκη

Νομίζω πως έχεις αρκετές πιθανότητες... Δε μπορεί, θα πέσουν. Όλοι σ' αυτό ελπίζουμε :worry::)
Βέβαια πολλοί Ιατρικάριοι χτυπούν Πολυτεχνία επειδή είναι το συμπληρωματικό τοπ με την Ιατρική εδώ και αιώνες. Αν συμβεί τίποτα (μακάρι όχι σε όλους εμας) θα σε φωνάξουμε με τον happy1991 να δείρουμε κόσμο. Πιστεύω όμως όλα καλά θα πάνε, είσαι κοντά στην βάση.:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αντε αυριο η μεγαλη αληθεια !!!!θα κανουμε τπτ τωρα που φυγαν οι παλαιοι απο το 10%???αν και αυριο με 18971 δε πιασω ουτε την τελευταια ιατρικη ειλικρινα θα αρχισω να δερνω κοσμο .θα ξεκινησω απο γιατρους που εκαναν 10% για να αλλαξουν πολη αχ τι ξυλο θελουν κατι τετοιοι και θα συνεχισω με κατι βλαμενα που την πρωτη χρονια δεν ηξεραν τι να δηλωσουν ( εννοιτε δε θα δειρω ischoolites) :P

Μην κολλάς Hhappy1991 είσαι μέσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinak

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από happy1991

αντε αυριο η μεγαλη αληθεια !!!!θα κανουμε τπτ τωρα που φυγαν οι παλαιοι απο το 10%???αν και αυριο με 18971 δε πιασω ουτε την τελευταια ιατρικη ειλικρινα θα αρχισω να δερνω κοσμο .θα ξεκινησω απο γιατρους που εκαναν 10% για να αλλαξουν πολη αχ τι ξυλο θελουν κατι τετοιοι και θα συνεχισω με κατι βλαμενα που την πρωτη χρονια δεν ηξεραν τι να δηλωσουν ( εννοιτε δε θα δειρω ischoolites) :P
και εγω με 18908 περιμενω οποτε αν χρειαστεις βοηθεια αφου βγουν οι βασεις εδω ειμαι.εκανα και 3 χρονια καρατε.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μην κολλάς Hhappy1991 είσαι μέσα!!
μακαρι ρε .μετα τα περσυνα εγινα πολυ δυσπιστος:hmm:παντωσ το ιδιο νμζ και για σενα οτι μπαινεις φαρμακευτικουλα :D:).σημερα μαλλον θα το ξενυχτισω .το κανα και περισυ .θυμαμε 8 το πρωι τα χε δωσει το υπεπθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpidaki19

Νεοφερμένος

Η elpidaki19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια για ΗΜΜΥ Ξανθης τι λετε??ειμαι 10 (μονο) μορια πανω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω με 18908 περιμενω οποτε αν χρειαστεις βοηθεια αφου βγουν οι βασεις εδω ειμαι.εκανα και 3 χρονια καρατε.........
για ιατρικη και εσυ ? εννοιτε οτι θα χρειαστω την βοηθεια σας !!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:αντε σιγα σιγα να μαζευομαστε :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι η αθηνα θα ειναι 19400+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiannis20

Νεοφερμένος

Ο Yiannis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μας εκαψες. Αν δεν πέσουν θα πέσει ξύλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν ξερω..τι να πω..εσύ το θεωρείς πιθανό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παιδια να ερθω και γω να βοηθησω στο ξυλο?
τις εχω πολυ αχτι αυτες τις βασεις ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι η αθηνα θα ειναι 19400+

Για να μην πω αποκλείεται, το θεωρώ ακατόρθωτο. Την κόβω κάτω απο 19.100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια να ερθω και γω να βοηθησω στο ξυλο?
τις εχω πολυ αχτι αυτες τις βασεις ....


Είναι όλοι ευπρόσδεκτοι στο μακάρι όχι αυριανό ξύλο, μπινελίκι και τα συναφή:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για να μην πω αποκλείεται, το θεωρώ ακατόρθωτο. Την κόβω κάτω απο 19.100.
μακάρι ρε..αλλά νομίζω ότι θα έχουν πλακώσει όλοι για 10% με τη λογική οτι θα είναι λίγοι οι υποψήφιοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
omg!!!
μόλις γύρισα από έξοδο. εδώ θα τη βγάλω.... πολύ άγχος, δε μπορώ να κοιμηθώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μακαρι ρε .μετα τα περσυνα εγινα πολυ δυσπιστος:hmm:παντωσ το ιδιο νμζ και για σενα οτι μπαινεις φαρμακευτικουλα :D:).σημερα μαλλον θα το ξενυχτισω .το κανα και περισυ .θυμαμε 8 το πρωι τα χε δωσει το υπεπθ


hey geia sou happy1991 συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και θα του δείρουμε μαζί αν γίνει κάτι τέτοιο, γτ και γω έχω 18969 μόρια και ελπίζω για ιατρική αλ/πολης....για να δούμε....και γω πέρσυ το ξενύχτισα....θα το κάνω και φέτος....;) Άντε καλό κουράγιο σε όλους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!!!μολις γυρισα απο παρτυ και μετα μπανιο νυχτερινο!εδω θα την βγαλω και εγω...σιγα μην κοιμηθω....καλο μας κουραγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
γεια σας παιδια.
με 18800 λετε να μαπινει καποιος ΗΜΜΥ θεσσαλονικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
γεια σας παιδια.
με 18800 λετε να μαπινει καποιος ΗΜΜΥ θεσσαλονικη??

φίλε μου πιστεύω πως οι πιθανότητες είναι υπερ σου.
Που ήσουν φέτος?(αν επιτρέπεται).?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
για τον αδερφο μου ρωταω. ηταν ΗΜΜΥ στην ξανθη.
περυχι ομως εγραψαν σε γενικες γραμμες καλα τα παιδια και αρα το φετινο 10% επηρεαζεται απο αυτους και δεν ξερω. εσυ τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top