[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania22

Νεοφερμένος

Η mania22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλα μην παιρνουμε και ορκο...κατι παλι μου λεει οτι θα ανακοινωθουν πεμπτη πρωι...απλα δν αντεχω αλλο..βαρεθηκα να περιμενω...ελεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
καλα μην παιρνουμε και ορκο...κατι παλι μου λεει οτι θα ανακοινωθουν πεμπτη πρωι...απλα δν αντεχω αλλο..βαρεθηκα να περιμενω...ελεος πια

Μας εχουν σκασει..Μακαρι να ανακοινωθουν αυριο..Να σας ρωτησω τα αποτελεσματα του 10% τωρα θα αναρτηθουν σε σχολεια οπως το 90% ?Αλλιως που θα το δουμε?Στο site του υπουργειου δεν εχει βγαλει κουτακι για να βαλεις κωδικο κτλ.. :hmm: εχω αγχωθει νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πάντως αυτό που παρατήρησα είναι οτι ενω στην σελιδα που γραφαμε περυσι τον κωδικο μεχρι χθες εβγαζε το ονομα μου και την περσινη σχολη επιτυχιας σημερα λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει με τον server οποτε μαλλον γινεται η καταχωρηση...hmm..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μακαρι δεν λες τιποτα!!!να κανουμε καμια προσευχη μπας και πιασει..χαχα νομιζω θα αναρτηθουν και στα σχολεια αλλα και στο σαιτ θα εχει ειδικη κατηγορια πιστευω.γτ εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε ;μην σου πω οτι εμεις περναμε χειροτερα επειδη δεν ξερουμε τιποτα και οι βασεις ειναι ηδη στα υψη...ακουσες τπτ νεοτερο?εγω ολο ακουω την τεταρτη κ αργοτερο την πεμπτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μακαρι δεν λες τιποτα!!!να κανουμε καμια προσευχη μπας και πιασει..χαχα νομιζω θα αναρτηθουν και στα σχολεια αλλα και στο σαιτ θα εχει ειδικη κατηγορια πιστευω.γτ εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε ;μην σου πω οτι εμεις περναμε χειροτερα επειδη δεν ξερουμε τιποτα και οι βασεις ειναι ηδη στα υψη...ακουσες τπτ νεοτερο?εγω ολο ακουω την τεταρτη κ αργοτερο την πεμπτη....

Gabriela, εβγαλε ανακοινωση η Διαμαντοπουλου!!! Πεμπτη 1 το μεσημερι θα βγουν τελικα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μια το μεσημερι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση εκεί στο Υπουργείο κατι θα πέρνουν.Στο site του υπουργείου υπάρχει δελτίο τύπου που μιλάει για αύριο...https://www.minedu.gov.gr/index.php?...tid=80:2010-02-17-11-16-29&Itemid=806&lang=el
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση εκεί στο Υπουργείο κατι θα πέρνουν.Στο site του υπουργείου υπάρχει δελτίο τύπου που μιλάει για αύριο...https://www.minedu.gov.gr/index.php?...tid=80:2010-02-17-11-16-29&Itemid=806&lang=el

χαχαχαχα!!! ειναι τραγικοτατοι!!! αλλα μαλλον η ανακοινωση του υπουργειου θα ισχυει!!!! :D οποτε αυριο......καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Αυριο βγαινουν παιδια.Βγηκε η επισημη ανακοινωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πάντως αυτό που παρατήρησα είναι οτι ενω στην σελιδα που γραφαμε περυσι τον κωδικο μεχρι χθες εβγαζε το ονομα μου και την περσινη σχολη επιτυχιας σημερα λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει με τον server οποτε μαλλον γινεται η καταχωρηση...hmm..

Αυτο το κουτακι που βρισκεται στη σελιδα γιατι δεν το βλεπω!στραβομαρααααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Πρώτα ανακοινώνονται οι βάσεις του 90% (ΑΕΙ και ΤΕΙ) (αυτό εντάξει), και τέλος ανακοινώνουν με το 10% (δεν κοιτούσα τις άλλες χρονιές) ή το πάνε παράλληλα ανάλογα με το ύψος της βάσης της σχολής ανεξαρτήτως κατηγορίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Πρώτα ανακοινώνονται οι βάσεις του 90% (ΑΕΙ και ΤΕΙ) (αυτό εντάξει), και τέλος ανακοινώνουν με το 10% (δεν κοιτούσα τις άλλες χρονιές) ή το πάνε παράλληλα ανάλογα με το ύψος της βάσης της σχολής ανεξαρτήτως κατηγορίας;

Για τα κανάλια λες?
Απ' ό,τι θυμάμαι από πέρυσι το πάνε με τη βάση ξεκινώντας από τη μεγαλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ναι για τα κανάλια λέω, ξέρω ότι ξεκινάνε από την μεγαλύτερη απλά λέω μήπως τις λένε έτσι:

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (90%): 19.480
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (10%): 19.020

γιατί αμα δεν τις λένε έτσι αντε γεια, θα βγούν στο σχολείο και μετά θα τις ανακοινώσουν στην τηλεόραση.
Το έχω και στο άλλο topic, τι λες με 18.834 μπαίνω έστω Φαρμακευτική Πατρών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αντε αυριο η μεγαλη αληθεια !!!!θα κανουμε τπτ τωρα που φυγαν οι παλαιοι απο το 10%???αν και αυριο με 18971 δε πιασω ουτε την τελευταια ιατρικη ειλικρινα θα αρχισω να δερνω κοσμο .θα ξεκινησω απο γιατρους που εκαναν 10% για να αλλαξουν πολη αχ τι ξυλο θελουν κατι τετοιοι και θα συνεχισω με κατι βλαμενα που την πρωτη χρονια δεν ηξεραν τι να δηλωσουν ( εννοιτε δε θα δειρω ischoolites) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε καμία περίπτωση, πρώτα λένε όλες του 90% και μετά 10%.
Εγώ πάντως θα τις δω από το λαπιτόπι, θα έχω ανοιχτά όλα τα σάιτ ενημέρωσης!

Νομίζω πως έχεις αρκετές πιθανότητες... Δε μπορεί, θα πέσουν. Όλοι σ' αυτό ελπίζουμε :worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αυτό λέω και εγώ, είμαι τόσο κοντά που δηλαδή αν μαζεύτηκαν 32 συνολικά άτομα από 18.836-18.834 τι να πω, ΕΛΕΟΣ και πάλι ΕΛΕΟΣ.:knife:
Εσύ για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι αν επιτρέπεται; niki.p:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Είμαι όμως 150 μόρια κάτω :cry_x:
Μετά έχω βάλει Θεσ/νίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top