[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ποτε ακριβως βγενουν ξερει κανεισ? και που μπορουμε τοτε να τισ δουμε ! και κατι ακομη μπορουμε τοτε οπωσ περσι να βαζουμε τον κωδικο μασ στο ypepth και να δουμε εκει που μπηκαμε??ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αμα ξεραμε ποτε βγαινουν σιγουρα κλ θα ηταν....απολυτο σκοταδι φιλε μου...καποια μερα την αλλη εβδομαδα.τωρα ποτε;δεν ξερει κανεις.παντως ναι νομιζω θ μπορουμε να παταμε το ονομα και να βλεπουμε που εχει περασει ο καθενας.δεν αλλαζει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία εκτίμηση βάσεων για σολές του 3ου πεδίου, πάντα με επιφυλάξεις αλλά παράλληλα και με το θράσος που και κάποιοι άλλοι εκτιμητές σοβαροί και μη έχουν. ......Τεσπα.

Ιατρικής Αθήνας 19.010
Ιατρικής Θεσσαλονίκης 19.000
Ιατρικής Πάτρας 18.980
Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) 18.930
Ιατρικής Ιωαννίνων 18.890
Ιατρικής Κρήτης 18.850
Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) 18.820
Φαρμακευτικής Αθήνας 18.790
Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης 18.800
Φαρμακευτικής Πάτρας 18.700
Επιστήμης Διατολογίας και Διατροφής Αθήνας 18.800
Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης 18.500
Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) 18.300
Οδοντιατρικής Αθήνας 19.060
Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης 19.030

Όπως και να έχει GOOD LUCK σε όλους!!!!!!:D:D:D
Tπτ σε 5ο πεδίο μήπως σου βρίσκεται?? :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!μια εκτιμιση αν γινεται με 17800 λετε να εχω πιθανοτητεσ για πληροφορικη ιονιου με 17600?? ως τριτεκνος δικαιουμαι μεταγραφη για αθηνα??? ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αρκετές πιθανότητες θα έλεγα chief!!! Καλή επιτυχία και όχι άγχος ε :)
Έτσι όπως τα έφτιαξαν τώρα θα σε γελάσω να πει κάποιος πιο ειδικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
απλα ειχα ακουσει οτι δεν εγινε τελικα κατι για τουσ τριτεκνουσ τεσπα αμα καποιοσ ξερει τπτ ασ πει ευχαριστω πολυ!! :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skateordie

Νεοφερμένος

Ο skateordie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια για μηχανολογων μηχανικων θεσσαλονικης με 18655 πως το βλέπετε?
ξερετε αν θα αλλαξει κατι στις μετεγγραφες?γιατι δικαιουμε μετεγγραφη επειδη εχουμε εισωδημα κατω απο 45000 απλα ρωταω αν ξερετε αν πρεπει να περάσω ολα τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία εκτίμηση βάσεων για σολές του 3ου πεδίου, πάντα με επιφυλάξεις αλλά παράλληλα και με το θράσος που και κάποιοι άλλοι εκτιμητές σοβαροί και μη έχουν. ......Τεσπα.

Ιατρικής Αθήνας 19.010
Ιατρικής Θεσσαλονίκης 19.000
Ιατρικής Πάτρας 18.980
Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) 18.930
Ιατρικής Ιωαννίνων 18.890
Ιατρικής Κρήτης 18.850
Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) 18.820
Φαρμακευτικής Αθήνας 18.790
Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης 18.800
Φαρμακευτικής Πάτρας 18.700
Επιστήμης Διατολογίας και Διατροφής Αθήνας 18.800
Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης 18.500
Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) 18.300
Οδοντιατρικής Αθήνας 19.060
Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης 19.030

Όπως και να έχει GOOD LUCK σε όλους!!!!!!:D:D:D
φιλε βιολογε οι προβλεψεις αυτεσ ειναι δικεσ σου ???και εγο με 18970 εκανα 10% για ιατρικη!!:) απλωσ μου φενονται λιγακι μικρεσ .εγο προσωπικα με τα μορια μου φοβαμε οτι δε θα πιασω γιατι τισ περιμενω πιο ψηλα .τι λεσ?? (δες τα πμ σου )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiannis20

Νεοφερμένος

Ο Yiannis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ έχω κάνει για ιατρική και όντως μου μοιάζουν πολύ χαμηλές οι εκτιμήσεις αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Κι εγώ έχω κάνει για ιατρική και όντως μου μοιάζουν πολύ χαμηλές οι εκτιμήσεις αυτές.


Ας κάνουμε λοιπόν συζήτηση. Λέτε ότι οι βάσεις αυτές είναι πολύ χαμηλές, από την μία πλευρά δικαιολογείται η στάση αυτή καθώς με το 10% βλέπαμε βάσεις που έφταναν Τον Θεό. Από την άλλη όμως ειλικρινά δεν βρίσκω λόγο οι φετινές βάσεις να μην κινηθούν σε λογικά πλαίσια έτσι όπως έγινε η κατηγορία εκτός και αν γίνει η τρελή μετακίνηση. Σκεφτείτε πέρυσι που μπορεί να συμμετείχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις και 10.000 αριστούχοι όχι 10.000 συνολικά οι υποψήφιοι της κατηγορίας, η Ιατρική στο Ηράκλειο είχε 18.780 ενώ ο πρώτος της 19.187 407 μόρια διαφορά. Ξέρετε τι γίνεται, αν οι εφημερίδες έδιναν χαμηλά τις βάσεις εισαγωγής τότε οι περισσότεροι θα βολεύονταν και θα έλεγαν εντάξει περνάω και αν στην τελική έρχονταν υψηλές... ο χαμός, τώρα δίνουν ψηλές βάσεις και ένα σφάλμα εκτίμησεις +/- 100 που από 0-100 είναι ΥΠΟΘΕΣΑΡΑ άλλο να σου δίνει 18.880 και άλλο να σου έρχεται 18.948 (68 μόρια περισσότερα). Τις περισσότερες φορές αν όχι όλες στην λεπτομέρεια κρίνεται η διαφορά. Και κάτι ακόμα στην αρχή του μυνήματος με τις εκτιμήσεις είπα <<επιχειρώ μια εκτίμηση με επιφυλάξεις αλλά και με θράσος που και κάποιοι άλλοι σοβαροί και μη εκτιμητές έχουν>>.


Υ.Σ: Δεν παρεξηγούμε με τις αντίθετες από τις δικές μου απόψεις των άλλων, αντιθέτως έτσι δημιουργείται συζήτηση και επιτυγχάνεται η ανταλλαγή απόψεων. Λίγο φιλοσοφικό αυτό αλλά αυτό πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εγω ειμαι ενας απο αυτους που εχουν αντιθετη αποψη.:P
Στο φορουμ εδω μονο να δεις ποσα ατομα εχουν κανει τα χαρτια για ιατρικες με 10%...Νταξ δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα αλλα αυτες οι σχολες ΠΑΝΤΑ θα χουν ζητηση μεγαλη.Οποτε δεν νομιζω οτι θα φτασει τοσο χαμηλα.

Και κατι ακομη το οποιο στο χω ξαναπει
Η ιατρικη αθηνων που εχει διαφορα 500+ με την αλεξανδρουπολη τωρα απεχει λιγοτερο απο 200.Αυτο με προβληματιζει λιγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά το παραπάνω μυνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiannis20

Νεοφερμένος

Ο Yiannis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε 2/3 μέρες θα μάθουμε. Υπομονή. Εχουμε και εξεταστική απο Δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια ποτε θα ανακοινωθουν τελικα τεταρτη η πεμπτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Έλα ντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liakosk

Νεοφερμένος

Ο liakosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
paides exw 18430 moria apo persi sto 5o pedio...pernaw m to 10% axiwmatikwn astynomia?please apantiste
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι τελικα τεταρτη πρωι πρωι με τη δροσουλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania22

Νεοφερμένος

Η mania22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
geia sas paidia...h8ela na rwthsw an einai sigouro oti oi baseis bgainoun thn tetatrh...kai an 3erei kaneis kati gia tis baseis ths arxitektonikhs..euxaristw :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
99% σίγουρο! Παντού για Τετάρτη έχει νακοινωθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top