[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

w3rsend

Νεοφερμένος

Ο w3rsend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια σχολη αστυφυλακων με το 10% φετοσ που λετε να φτασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Μεγάλη μείωση φέτος στο 10% των υποψηφίων,ενδεχομένως να υπάρξει κάποια πτώση.Αν και οι αστυφυλάκων έχει πάντα μεγάλη ζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos17

Νεοφερμένος

Ο baggos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ποια η γνωμη σας για Νομικη Κομοτηνης με το 10% εχετε ακουσει κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elmago

Νεοφερμένος

Ο Elmago αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω παντως ευελπιστω σε πτωση της νομικης Κομοτηνης...Ποσο εχεις βγαλει???Αν δεν εχεις μεγαλη διαφορα εχεις αρκετες πιθανοτητες..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine1

Νεοφερμένος

Ο constantine1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγνώμη αγόρια και κορίτσα μια ερώτηση θα ήθελα να κανω.....Αν και νομίζω έγιναν μπόλικες τέτοιου τύπου!Με 18.913 τι η ιατρική μπορεί να επιτευχθεί κρητης πάντα ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

casuals

Νεοφερμένος

Ο casuals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μαγκες με 12225 μορια υπαρχει περιπτωση με το 10% να πιασω καποιο τει στη Θεσσαλονικη?(π.χ. ηλεκτρονικη,τει οχηματων,αυτοματισμου κλπ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R*Kgirl

Νεοφερμένος

Η R*Kgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σαςςς να ρωτήσω! Εβγαλα 14068 πέρσυ και θέλω ΤΕΙ δομικών έργων... Με τις κανονικές βάσεις έχει και σχολή με 9000 κατά τα άλλα με το 10% λέτε να εχω καμια ελπίδα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Γεια σαςςς να ρωτήσω! Εβγαλα 14068 πέρσυ και θέλω ΤΕΙ δομικών έργων... Με τις κανονικές βάσεις έχει και σχολή με 9000 κατά τα άλλα με το 10% λέτε να εχω καμια ελπίδα?:(
νομιζω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chess

Νεοφερμένος

Ο chess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά,
Θα έθελα να ζητήσω την γνώμη σας πάνω σε ένα θέμα.Έχω 17200 μόρια και θέλω να μπω στο τμήμα χοροταξίας και περιβάλλοντος που ειναι στην βέροια.Πέρυσι με το 10% ειχε καπου στα 18400.Φέτος λένε οτι θα πέσουν αρκετά οι βάσεις...Τι πιστεύεται?Σαν δεύτερη επιλογή έχω φυσική θεσσαλονίκη....για εκει?Ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Θα έθελα να ζητήσω την γνώμη σας πάνω σε ένα θέμα.Έχω 17200 μόρια και θέλω να μπω στο τμήμα χοροταξίας και περιβάλλοντος που ειναι στην βέροια.Πέρυσι με το 10% ειχε καπου στα 18400.Φέτος λένε οτι θα πέσουν αρκετά οι βάσεις...Τι πιστεύεται?Σαν δεύτερη επιλογή έχω φυσική θεσσαλονίκη....για εκει?Ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλους.
πιστευω πως θα πιασεις το τμημα χωροταξιας!!!καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Θα έθελα να ζητήσω την γνώμη σας πάνω σε ένα θέμα.Έχω 17200 μόρια και θέλω να μπω στο τμήμα χοροταξίας και περιβάλλοντος που ειναι στην βέροια.Πέρυσι με το 10% ειχε καπου στα 18400.Φέτος λένε οτι θα πέσουν αρκετά οι βάσεις...Τι πιστεύεται?Σαν δεύτερη επιλογή έχω φυσική θεσσαλονίκη....για εκει?Ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλους.
Πολυ πιθανο!!!Καλη επιτυχια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδια γεια σας!!!! Και καλη επιτυχια σε ολους, λιγες μερες εμειαν! Με 18915 στο τριτο πως τα βλεπετε για ιατρικη;;; Οποιοδηποτε τμημα!! Ευχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια η τελευταιες ημερες μου φαινονται μονο εμενα αιωνας η ειναι γενικο το φαινομενο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια η τελευταιες ημερες μου φαινονται μονο εμενα αιωνας η ειναι γενικο το φαινομενο;;

Δεν εισαι η μονη πιστεψε με!!!!Εχει μεινει μια βδομαδα περιπου και δεν περναειιιιιιι....!!Φαγαμε το γαιδαρο αλλα αυτη η ουρα ειναι πολυ δυσκολη:P
Στο μεταξυ δεν ξερω γιατι αλλα προσωπικα εχω πολυ περισσοτερο αγχος απο περισυ!Με εχει φαει η αγωνια,ενω περσυ περα βρεχει.Ωριμασα...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
και εγω τ ιδιο!!!αν και περσι ημουν αγχωμενη επισης...καλος ο γαιδαρος αλλα αυτη η ουρα του ρε παιδι μ!!!ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpidaki19

Νεοφερμένος

Η elpidaki19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας..καλή επιτυχία σε όλους!Ποια η γνώμη σας για HMMY θράκης??με 18100 έχω ελπίδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

XTC

Νεοφερμένος

Ο XTC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εχω 16200 μορια ειμαι και 3τεκνος (ειδικη κατιγορια) και θελω αστηφυλακων.τι λετε ειμαι καλα?γτ ακουσα οτι θα αναιβουν οι βασεις.οποιοσ γνωριζει κατι ας μου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όντως παιδιά οι μέρες δεν περνούν με τίποτα....Στο μεταξύ εγώ έχω φτιάξει όλα τα σενάρια στο μυαλό μου...αν είμαι πάνω απ' τη βάση, αν είμαι κάτω, αν είμαι η βάση....αχ θα με φάει η αγωνία :P
Πάντως καλή επιτυχία σε όλους μας!!!Ελπίζω μετά από μια βδομάδα και κάτι να ειμαστε όλοι χαρούμενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία εκτίμηση βάσεων για σολές του 3ου πεδίου, πάντα με επιφυλάξεις αλλά παράλληλα και με το θράσος που και κάποιοι άλλοι εκτιμητές σοβαροί και μη έχουν. ......Τεσπα.

Ιατρικής Αθήνας 19.010
Ιατρικής Θεσσαλονίκης 19.000
Ιατρικής Πάτρας 18.980
Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) 18.930
Ιατρικής Ιωαννίνων 18.890
Ιατρικής Κρήτης 18.850
Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) 18.820
Φαρμακευτικής Αθήνας 18.790
Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης 18.800
Φαρμακευτικής Πάτρας 18.700
Επιστήμης Διατολογίας και Διατροφής Αθήνας 18.800
Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης 18.500
Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) 18.300
Οδοντιατρικής Αθήνας 19.060
Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης 19.030

Όπως και να έχει GOOD LUCK σε όλους!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Όντως παιδιά οι μέρες δεν περνούν με τίποτα....Στο μεταξύ εγώ έχω φτιάξει όλα τα σενάρια στο μυαλό μου...αν είμαι πάνω απ' τη βάση, αν είμαι κάτω, αν είμαι η βάση....αχ θα με φάει η αγωνία :P
Πάντως καλή επιτυχία σε όλους μας!!!Ελπίζω μετά από μια βδομάδα και κάτι να ειμαστε όλοι χαρούμενοι...

Χαχαχαχαχαχαχαχα σε νιωθω οσο τιποτα!!!!Εγω να δεις!!Εχω κατσει και εχω σκεφτει ολα τα ενδεχομενα.Πραγματικα μου εχει γινει εμμονη.Αντε να περασει η βδομαδα να πανε ολα καλα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top