[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

myri

Νεοφερμένος

Η myri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
με 18676 εχω ελπιδες για φαρμακευτικη πατρας?τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

denise30

Νεοφερμένος

Η denise30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδια! καμια ιδεα για το που θα κυμανθουν η ιατρικη και η οδοντιατρικη αθηνας με το 10%?? εχω 19156 και ελπιζω λογω της μειωσης των υποψηφιων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μεταγραφες με το 10% επιτρεπονται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

eleana2011

Νεοφερμένος

Η eleana2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά πόσοι από εσάς δηλωσατε νομική με το 10%??:clapup:

επιτρέπονται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleana2011

Νεοφερμένος

Η eleana2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Από ότι βλέπω δεν έχετε δηλώσει πολλοί 10% για νομικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παιδια για οικονομικο ιωαννινων με 17779??? υπαρχει ελπιδα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!εγω με 18500 μπηκα στο παιδαγωγικο στα γιαννενα.Εκανα 10% και εβαλα παιδαγωγικο αθηνα μετα παιδαγωγικο πατρα και μετα νομικη αθηνα.Παιζει να εχω καμια ελπιδα σε τιποτα απο τα τρια?????Ελεανα δεν εχουν δηλωσει πολλοι νομικη...Εσυ εβαλες?Νικο πολυ πιθανο κ θα περασεις και ωραια στα γιαννενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Παιδιά πως βλέπεται τη βάση της ΣΜΥΝ και ΣΜΥ-οπλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γεια σας παιδια!!!εγω με 18500 μπηκα στο παιδαγωγικο στα γιαννενα.Εκανα 10% και εβαλα παιδαγωγικο αθηνα μετα παιδαγωγικο πατρα και μετα νομικη αθηνα.Παιζει να εχω καμια ελπιδα σε τιποτα απο τα τρια?????Ελεανα δεν εχουν δηλωσει πολλοι νομικη...Εσυ εβαλες?Νικο πολυ πιθανο κ θα περασεις και ωραια στα γιαννενα!!!

Aπ' ό,τι βλέπω είσαι αρκετά μόρια κάτω από τις βάσεις του 2009 αλλά νομίζω πως με λίγη τύχη πιάνεις νομική. Εξάλλου λογικά οι βάσεις θα πέσουν αφού οι υποψήφιοι θα είναι λιγότεροι φέτος... Οπότε μπορείς να ελπίζεις κ για παιδαγωγικά αν κ δύσκολο... :hmm:αλλά ποτέ δεν ξέρεις!

Καμιά εκτίμηση για ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
Είμαι γύρω στα 150 μόρια κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Νικη δεν εχεις αδικο!Βεβαια οι περσινες βασεις ειναι τελειως αβεβαιες!Οταν πηγα να δωσω το μηχανογραφικο μου ειπε μια κθηγητρια δεν εχουμε καθολου βασεις για το 10% φετος.Οι περσινες διαγραφονται.Οποτε ειναι πολυ ρευστο το ολο θεμα!!!Για να δουμε τι θα γινει.Μακαρι να μπουμε ολοι εκει που θελουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!εγω με 18500 μπηκα στο παιδαγωγικο στα γιαννενα.Εκανα 10% και εβαλα παιδαγωγικο αθηνα μετα παιδαγωγικο πατρα και μετα νομικη αθηνα.Παιζει να εχω καμια ελπιδα σε τιποτα απο τα τρια?????Ελεανα δεν εχουν δηλωσει πολλοι νομικη...Εσυ εβαλες?Νικο πολυ πιθανο κ θα περασεις και ωραια στα γιαννενα!!!
ναι οντως εχω ηδη φιλους εκει κ μ εχουν πει τα καλυτερα...εσυ γιατι θες να φυγεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ναι οντως εχω ηδη φιλους εκει κ μ εχουν πει τα καλυτερα...εσυ γιατι θες να φυγεις?

Γιατι θελω να ερθω πιο κοντα στην αθηνα που μενω!Με κουρασαν τα περα δωθε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Γιατι θελω να ερθω πιο κοντα στην αθηνα που μενω!Με κουρασαν τα περα δωθε:(
κατι ξερεις παραπανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goof

Νεοφερμένος

Ο Goof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κτηνιατρικη ( ειτε Θεσσ η Καρδ ) με 18.430 , παίζει λέτε ? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Κτηνιατρικη ( ειτε Θεσσ η Καρδ ) με 18.430 , παίζει λέτε ? ;)

Κοιτα , δεδομενο οτι η κτηνιατρικη της θεσσαλονικης παιρνει 7 ατομα και της καρδιτσας 5 ο ανταγωνισμος θα ειναι μεγαλος!!!Ο βαθμος ειναι μια χαρα κ κοντα με τα περσινα (που υποτιθεται οτι ηταν ηδη ψηλα) .Αμα εισαι τυχερος και δεν τη δηλωσουν υψηλοβαθμοι θα μπεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elmago

Νεοφερμένος

Ο Elmago αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα...Και εγω εχω δηλωσει νομικες με το 10% με ελαχιστες ομως ελπιδες για την κομοτηνη καθοτι εχω 17840 μορια...Ελπιζω σε πτωση..!Καλη επιτυχια σε ολους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα...Και εγω εχω δηλωσει νομικες με το 10% με ελαχιστες ομως ελπιδες για την κομοτηνη καθοτι εχω 17840 μορια...Ελπιζω σε πτωση..!Καλη επιτυχια σε ολους :)

Αχχχχ ολοι ελπιζουμε σε αυτη την πτωση!!!Καλη μας επιτυχια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια εβγαλα 15158 μορια και εχασα το ιστορικο αρχαιολογικο γιαννενα για 12 μορια...Υπαρχει περιπτωση να το πιασω με το 10% φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
σε μια πτωση ελπιζουμε ολοι μας :)αλλα νομιζω οτι εχεις μεγαλη πιθανοτητα να το πιασεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top