[Εκτιμήσεις]Βάσεις 10% 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Όπως και να έχει οι απόφητοι και δη άριστοι του 2009 δεν μπορεί να είναι σε καμία περίπτωση ίδιοι στον αριθμό με αυτούς που συμμετήχαν μέχρι πέρυσι. Μέχρι πέρυσι θα μπορούσαν να συμμετέχουν στο σύνολο των πεδίων περίπου 30.000 και πολλοί παραπάνω αριστούχοι, τώρα συμμετέχουν, πολύ αρκετά κάτω από 10.000 (10.000-12.000 εκτιμάται ότι είναι στο σύνολο οι υποψήφιοι του 10%) και αν υπολογίσεις το γεγονός ότι οι θέσεις εισακτέων της κατηγορίας παρέμειναν σταθερές σε σχέση με πέρυσι ενισχύεται το ενδεχόμενο ισχυρής πτώσης (δεν αυξάνεται ο ανταγωνισμός, χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια ότι δεν θα υπάρχει). Φυσικά σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, δηλαδή μικρή άνοδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τα μηχανογραφικα για να τα συμπληρωσουμε μας τα δινουν στο σχολειο?
φυτικης παραγωγης ποσο λετε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ή από το σχολείο ή το κατεβάζεις απο τη σελίδα του υπουργείου.
Εγω παιδιά είμαι υποψήφιος με 10480 μόρια για ΣΜΥΝ και ΣΜΥ.Πώς βλέπετε να κυμανθούν οι βάσεις?Θα υπάρξει λέτε μεγάλη άνοδος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια θελω την προσωπικη σας εκτιμηση για διαιτολογια χαροκοπειου..περσυ ειχε 19700 αλλα εγω ελπιζω με 18750 οτι μπορει να την πιασω!!
πιστευω οτι οσοι ηθελαν διαιτολογια περσυ και προπερσυ ειχαν βγαλει μεχρι και 18831(περσυνη βαση) οποτε λογικα η βαση της φετος με 10% θα ειναι χαμηλοτερη...τι λετε κι εσεισ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KAD

Νεοφερμένος

Η KAD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγγνωμα ποιο ειναι τι μηχανογραφικο 10%....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια ΜΕ 10022 μορια υπαρχει περιπτωση να μπω πουθενα με το 10%???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια προσπάθεια.Λογικά 8α υπάρξει πτώση των βάσεων γιατί οι υποψήφιοι μειώνονται αισθητά, οπότε προσπάθησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
να ρωτησω! μπορουμε να παμε οποτε θελουμε απο τισ 7-20 σωστα?? και κατι ακομη το φωτοαντιγραφο του απολυτιριου το επικυρωνουνε εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Μέχρι και 20 ναι.Το φωτοαντιγραφο του απολυτηρίου το επικυρώνεις εσύ,το αντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης επικυρώνουν αυτοί.Μαζί σου θα πρέπει να έχεις το πρωτοτυπο απολυτήριο και τη πρωτότυπη βεβαίωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
επειδη πηγα στο λυκειο μου και μου ειπαν οτι θα το επικυρωσουν αυτοι εκει! Τεσπα αλλη μια ερωτηση αυτα τα κενα στην αρχη του μηχανογραφικου τα σημπληρωνοθμε ολα ετσι? (λεω εκεινα που τοτε μας τα ειχαν συμπληρωσει εκει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Οτι είναι να συμπληρώσουν αυτοί θα το συμπληρώσουν εκεί,όπως όταν είχες ξανακάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_1991

Νεοφερμένος

Ο dimitris_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για τις Αρχιτεκτονικές σχολές γνωρίζεις τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
α!ξερει κανεις αν κατηργησαν τις μεταγραφες για τους τριτεκνους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Φιλε Σαββα, δεν τις κατηργσαν αλλα νομιζω οτι στις μετεγραφες εχουν μπει και οικονομικα κριτηρια!! Δηλαδη, αφορουν στο εισοδημα της οικογενειας!!!
Και σωστο το μετρο αυτο.....ξεφτιλα ειχαν καταντησει οι μετεγραφες! Τα πανεπιστημια της Αθηνας και της Θεσσαλονικης πνιγονται..... :D Αυτα!!!
Καλη σου επιτυχια στο 10%, ποια σχολη αν επιτρεπεται;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστω φιλε!!εγω μηχανολογων κοζανι θελω και αν οχι εκει πληροφορικη ιονιου!!!εκει λεω και ελπιζω δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, υπαρχει περιπτωση οι βασεις των παιδαγωγικων (με το 10% παντα) να πεσουν αρκετα κατω απ'οτι ειναι τωρα?? Για παραδειγμα, μπορουμε να δουμε το παιδαγωγικο της Ροδου να εχει μικροτερη βαση απο την αντιστοιχη του 90%?? Και αν ναι ποσο περιπου?? Εκτιμησεις ζηταω και τιποτα παραπανω... Προφανως και δεν ενδιαφερομαι για μενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiannis20

Νεοφερμένος

Ο Yiannis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα
Εχω περασει Φαρμακευτική στη Πατρα, αλλά το ονειρο μου είναι η Ιατρική. Με 18917 μόρια, έχω ελπίδες με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Οριακα,αλεξανδρουπολη η κρητη,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomoro

Νεοφερμένος

Η trelomoro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
είμαι με το 10% και έχω δηλώσει ΣΜΥ.είμαι ειδική κατηγορια και έχω 10898....πέρυσι η βάση με το 10%είχε γύρο στο 9 νομίζω.....λέτε να μπω???????????????????????το πρόβλημα είναι ότι παίρνει μονο 6 άτομα....:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top