Εκτίμηση καθηγητή στατιστικού για σώματα ασφαλείας

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Καλημέρα ο καθηγητής μου που ασχολείται με στατιστική δίνει τα εξής
Ανθυποπυραγων 18175
Αξιωματικών ΕΛΑΣ 18000
Δοκίμων σημαιοφορων 17250
Πυροσβεστών 16900
Λιμενοφυλακων 16345
Αστυφυλάκων 16125
Εσείς τι λέτε;
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μπορείς να μάθεις και με το παλιό συστημα,,?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ROSSONERO αν εσύ δεν περάσεις με τη βαθμολογία σου, θα σκίσω το μοναδικό μου πτυχίο πραγματικά το λέω. Μην ανησυχείς βρε!
🤣🤣🤣🤣Σας έχω ζαλίσει όλους εδώ μέσα
Καλή επιτυχία σε όλους ευχομαι
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
ΜΑ ΜΕ 17500 ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΉΣΕΙΣ.

που όλοι αγχώνονται για το αν θα παει 16.500!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μολις μίλησα με ενα παιδι πάλι ο 17.485 1 πεδίο , αυτος ελπίζει για αξιωματικών με αυτα τα μορια😅
 

luisnazariodelima

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο luisnazariodelima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδια; σιγά μη πάει και 16 η αξιωματικων . Δεν πέφτουν αυτά κάτω από 17.500 με τίποτα. Στα υπαξιωματικών περνά με τόσα μόρια σε όλα.
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

luisnazariodelima

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο luisnazariodelima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγώ ήδη ξέρω 3 άτομα με πάνω από 19.000 για αξιωματικων ελ.ασ με το παλιό...θα υπάρχουν και πόσοι άλλοι με πάνω από 18.500 φαντάζομαι. Πολλά είναι 17.500 αλλά δε φτάνουν με τη ζήτηση που έχουν οι σχολες αξιωματικών. Θέλει και τύχη για να περάσεις σε αυτές πέρα από ικανότητα.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Καλά τωρα σε καταλαβα .
Χρησιμοποίησες ακριβώς την ιδα φράση "θελει τύχη περα απο ικανότητα για να περάσεις σε αυτες" μερικούς μηνες πριν οταν ήσουν σε δίλλημα νομικη η Αστυφυλάκων και έγραφες ως απόφοιτος φιλολογίας.
Μετα υποτίθεται φέτος περνούσες νομική κι ήσουν 17χρονο και αναρωτιοσουν νομικη η Αστυφυλάκων.
Λιγο αργότερα αναρωτιοσουν κιόλας ιατρική η Αστυφυλάκων και τωρα ξέρεις 3 του παλιού με πανω απο 19000 που θελουν Αστυφυλάκων.
Πω πω ρε παιδια ελεος με τους ψεύτικους λογαριασμούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δυστυχώς, μόνο 3 άτομα έγραψαν πάνω απο 19.000. Και γνωρίζεις και τους 3 και θέλουν και οι 3 Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας; Μωρέ μπράβο σύμπτωση!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Kαλε ο Λεαντριο ειναι και καθόμαστε και του απανταμε σοβαρα τοσο καιρό απλα άλλαξε το username
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλημέρα ο καθηγητής μου που ασχολείται με στατιστική δίνει τα εξής
Ανθυποπυραγων 18175
Αξιωματικών ΕΛΑΣ 18000
Δοκίμων σημαιοφορων 17250
Πυροσβεστών 16900
Λιμενοφυλακων 16345
Αστυφυλάκων 16125
Εσείς τι λέτε;
Λίγο χαμηλά μου φαίνονται...
 

Mhtsos001

Νεοφερμένος

Ο Mhtsos001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μπορείς να ρωτήσεις για φιλολογίες με το παλιό .. ποσό πιστεύει ; Φιλολογια Πάτρας κατά κύριο λόγο
 
Top