Εκπα πτδε - μάθημα "ελληνική λογοτεχνία"

ioanna.k.3333

Νεοφερμένος

Η ioanna.k.3333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλημέρα,
Έδωσα το μάθημα πρώτου εξαμηνου "ελληνική λογοτεχνία ποίηση και Πεζογραφία 19ος - 20ος αι." και πήρα 3.
Νόμιζα ότι τα είχα πάει μια χαρά αλλά από ότι φαίνεται έκανα τρομερό λάθος και δεν ξέρω πιο είναι αυτό.
Έστειλα mail και στον/στην καθηγητη/ καθηγήτρια που μας εκανε το μάθημα αλλά δεν έχω πάρει απάντηση.
Το πρόβλημα μου είναι ότι πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να διαβάσω για να γράψω καλύτερα. Πίστευα ότι το γραπτό μου ήταν ολοκληρωμένο.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
δεν ξερω τι να σου πω χωρις να γνωριζω τι ακριβως εγραψες. δωσε χρονο να απαντησει η καθηγητρια/ο καθηγητης (δεν ξερεις τι ειναι ή σας κανουν μαθημα δυο ανθρωποι;), αλλα μπορεις να την/τον ρωτησεις κι απο κοντα ή να ψαχτεις λιγο με τους συμφοιτητες σου να δεις τι γραψανε αυτοι που πηρανε καλυτερο βαθμο και να συγκρινεις τις απαντησεις σου με τις δικες τους
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top