Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
...τωρα παστελια και κρακερακια θα τρωνε ειμαι σιγουρη.δυστυχως δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ε ας μην τα βγαλουν κ ποτε...αντε μωρε κουραστηκα....οταν θα ρθει η ωρα ομως τις εξεταστικης να μου περασουν αυτοι τα μαθηματα κ τ εργαστηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
να ρωτησω εσεις που περιμενετε για πανεπιστημιο σε αλλη περιοχη εχετε βρει σπιτια;
καλα θα περιμενουμε τα χριστουγεννα-48 μερες εμειναν-και θα περιμενουμε τον αι βασιλη του υπουργειου να μας ανακοινωσει τα αποτελεσματα εκτος αν βγει και αυτος σε εφεδρεια απο φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δυστυχώς μου είπε αυτή η κυρία που σας είπα ότι θα βγουν από την άλλη βδομάδα.. :( μας δουλεύουν μου φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ποια κυρια ειναι αυτη???τωρα παμε στν αλλη βδομαδα??ειναι σοβαροι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
αναμενομενο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
πωωω ελεος
εχω απελπιστει ελικρινα..και τωρα τ κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Έχουν σπάσει τα νεύρα μου!!! Δεν αντέχω άλλο! Δεν είναι κανένας εδώ και δε θυμάμαι και εγώ πόσο καιρό έχω να βγω από το σπίτι! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ολοψυχα την καταρα μου τους δινω!να τους απολυσουν!που ειναι χαμενη η υπουργος να επιβαλλει την ταξη αλλα ξεχασα παει απο οτι φαινεται για πρωθυπουργος και δεν εχει χρονο.ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΩΣ ΒΡΗΚΑΝ ΧΡΟΝΟ;τοσο γραμμενους πια.αν δεν θελουν να τα βγαλουν ας μας το πουν να τελειωνουμε.ουτε εγω βγαινω απο το σπιτι-ολοι στο πανεπιστημιο και εγω κοιταω τους τεσσερις τοιχους!!!απελπισια και οργη!δεν με νοιαζει αν καταστρεφεται ή οχι η χωρα-αυτο δεν εχει καμια σχεση με τα αποτελεσματα μας.και αν περασουμε μαθημα στο εξαμηνο .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis55

Νεοφερμένος

Ο apostolis55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πρεπει να παιρνουμε ολοι τηλεφωνα να τους βριζουμε δε γινεται αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
δεν καταλαβαινουν με τιποτα αυτοι,,ειναι μαζοχιστες και τους αρεσει το βρισιμο σε καθημερινη βαση απο οτι φαινεται.μηπως γνωριζει κανεις πως μπορουμε να στειλουμε ανοιχτη επιστολη διαμαρτυριας στην υπουργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
σιγα μν τν διαβασει...αυτη ουτε πυ ασχολειται κ επειτα το σηκωνουν για να τς βρισεις????εχω παρει ποσσες φορες απο τ πρωι και ουτε μια φορα δν απαντησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Πρέπει να τους βγάλουμε σε μια εκπομπή! Ποιος θέλει και έχει το κουράγιο να αναλάβει να στείλει μήνυμα στους αρβύλα, Λαζόπουλο ή σε καμία πρωινή εκπομπή; Εγώ πάντως δεν έχω κουράγιο και διάθεση για τίποτα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μα κ ολα αυτα να τ κανουμε δεν θα γινει τπτ...σου μιλαω ειλικρινα με τα γεγονοτα να τρεχουν εμεις ειμαστε μια μυγα μεσα στο γαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Πρέπει να τους βγάλουμε σε μια εκπομπή! Ποιος θέλει και έχει το κουράγιο να αναλάβει να στείλει μήνυμα στους αρβύλα, Λαζόπουλο ή σε καμία πρωινή εκπομπή; Εγώ πάντως δεν έχω κουράγιο και διάθεση για τίποτα! :(
αν μπορεσω την παρασκευη θα στειλω μην στην πρωινη εκπομπη του αυτια
αυτος ο κουτρουμπελης ακομα να απαντησει μην του τα ψαλλω και εκεινου και αφησα και αλλο μην στο edu4u
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
τι ακριβως κανει αυτος ο κουτρουμπελης???δεν εχω κτλβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλά εννοείται ότι αυτή τη στιγμή κανείς δεν ασχολείται με μας και λογικό αλλά πρέπει κάτι να γίνει.. Εγώ θα πάθω τίποτα εδώ, δεν αντέχω άλλο! Πέρσι τουλάχιστον διάβαζα και περνούσε η ώρα, τώρα είμαι όλη μέρα στο λαπτοπ και στην τηλεόραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
εγω να δεις...ουτε π μιλιεμαι...δεν απανταω σε τηλεφωνα εξω βγαινω με το ζορι κ ειμαι ολη μερα κρεβατο σαλονι με τ λαπτοπ αγκαλια κ κλαιω τν μοιρα μυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ο κυριος Κ. ειναι ενας που εκπαιδευτικος που εχει φτιαξει μια ιστοσελιδα με εκπαιδευτικα νεα και μπορει οποιος θελει να τον ρωταει οτιδηπουε σχετικο με την εκπαιδευσηhttps://www.edu4u.gr/.δες εκει στη συζητησεις και τα σχολια.μεχρι και αυτος απο οτι φαινεται δεν μπορει να απαντησει.η χωρα μας θα ειναι σε αυτη την κατασταση εσ αει και για αυτο ακριβως αυτο που πρεπει να γινει ειναι ΤΟ ΚΑΘΕ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΤΑΡΑΣΣΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕς με το να αδιαφορει για εμας το υπουργειο δεν γλιτωνει δεν κερδιζει τιποτα.ειναι λοιπον δικαιολογιες...γιατι μετην λογικη αυτη επειδη τωρα σχηματιζεται νεα κυβερνηση ε ας μη λειτουργει τιποτα και κανενα υπουργειο και ετσι ταχα θα αντιμετωπισουμε τα προβληματα μας...ειμαι τοσο απογοητευμενη απο την χωρα αυτη και κυριως απο τους ανθρωπους της..μα δεν καταλαβαινω με την καμια τι σχεση εχουν τα αποτελεσματα και αυτοι που τα βγαζουν με την κατασταση της χωρας.
ολο στο λαπτοπ κλεισμενη στο σπιτι προσπαθω εστω και λιγο να διαβαζω συντακτικο στα αρχαια και στα λατινικα ...και τι να κανω .την παρασκευη θα στειλω μην στην εκπομπη του αυτια και οτι ειναι να γινει ας γινει.ουτε το υπουργειο παιδειας του πακισταν δεν αργουσε τοσο τα αποτελεσματα
.μπορει να βρισκεται σε αυτη την κατασταση η χωρα μας που δεν προκειται να αλλαξει ουτε σε 10 χρονια αλλα πρεπει τουλαχιστον να γινεται προσπαθεια απο τους ανθρωπους που εργαζονται στο δημοσιο τομεα να ειναι συνεπεις στις υποχρεωσεις τους.ποιο ειναι λοιπον το αποτελεσματα:στενοχωριομαστε,απογοητευομαστε,χανουμε μαθηματα,δεν ξερουμε σιγουρα που θα βρεθουμε,πως θα προσαρμοστουμε και ολα υατα επιδειδη καποιοι ανθρωποι δεν μπορουν να βγαλουν αποτελεσματα για λιγοτερους απο 1000 αθλητες ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.η κυρια χριστοφιλοπουλου δεν μπορει να δωσει μια απαντηση για τη μερα της ανακοινωσης(βεβαια αν απαντησει οπως και για τις βασεις των πανελληνιων καηκαμε);που κρυβεται;μηπως και αυτη θα διεκδικησει την πρωθυπουργια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
και δεν εχουν μονο θρασος ως προς τ να μας κοροιδευουν αλλα κ να μας μιλαν αγενεστατα κ να μας λενε για τα περσινα που βγηκαν 30/11 λες και τους παινευει που βγηκαν τοσο αργα...εμενα προσωπικα με ενοχλει το γεγονος οτι εχουν περασει 2 μηνες κ ακομα δεν εχουν βγει αλλα περισσοτερο με ενοχλει η ειρωνεια τους,η αγενεια τους κ η αδιαφορια τους...αν ηταν το παιδι καποιου υπουργου σ αυτη τν θεση η ακομα κ τ πρωθυπουργου κατευθειαν θα τα βγαζαν...ειλικρινα λυπαμαι παρα πολυ για την χωρα στν οποια γεννηθηκα κ μεγαλωσα σχεδον παντα με κανε κ με κανει να αισθανομαι οργισμενη,ανημπορη και φυσικα ξενη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top