Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
τελικα δεν βγηκαν ...παντως το παιδαγωγικο πρεπει αυτες τις μερες να ξεκινησε στη ροδο.πολυ φοβαμαι οτι δεν θα βγουν τα αποτελεσματα τη δευτερα και πολυ φοβαμαι οτι δεν θα βγουν αυτην την εβδομαδα...και μετα ειναι η 28...εγω τη δευτερα θα ξανατηλεφωνησω στο υποργειο και θα σας ενημερωσω για αυτα που μου ειπαν...εχουμε να χασουμε μαθηματα.θελω να παω στα γιαννενα αλλα που θα μεινω μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα...για ελευθερο camping στην πανεπιστημιουπολη με βλεπω...πρεπει να τους παιρνουμε τηλ συνεχεια...εσυ να υποθεσω δεν εχεις βρει σπιτι στη ροδο?τι θα κανουμε....απο την αλλη με απασχολει και αυτο το χαρτι διαγραφης...ελπιζω να μην ειναι υποχρεωτικο να παμε αυτοπροσωπως για την διαγραφη:/:


Το νηπιαγωγων???εγω εκει περναω...Σαββατο-Κυριακο δλδ δεν παιζει να βγουνε???αμα δν εχουν βγει μεχρι τν Τριτη εγω θα παω κ η θα μεινω σε καμια φιλη μυ η ξενοδοχειο δν εχω αποφασισει ακομα...για τν διαγραφη εξαρταται απο τ τμημα αν ειναι μακρυα μπορεις να εξουσιοδοτησεις καποιον να συ κανει τν διαγραφη αλλα δν ξερω κατα ποσο μπορει να εμπιστευτεις..εγω δν θα τ κανα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Το νηπιαγωγων???εγω εκει περναω...Σαββατο-Κυριακο δλδ δεν παιζει να βγουνε???αμα δν εχουν βγει μεχρι τν Τριτη εγω θα παω κ η θα μεινω σε καμια φιλη μυ η ξενοδοχειο δν εχω αποφασισει ακομα...για τν διαγραφη εξαρταται απο τ τμημα αν ειναι μακρυα μπορεις να εξουσιοδοτησεις καποιον να συ κανει τν διαγραφη αλλα δν ξερω κατα ποσο μπορει να εμπιστευτεις..εγω δν θα τ κανα παντως
για το νηπιαγωγων δεν ξερω αλλα λογικα μαζι με το παιδαγωγικο ξεκινα(στο οποιο κουτσα στραβα ξεκινησαν τα μαθηματα!).λιγο δυσκολο να βγουν σαββατοκυριακο:/:γενικα το πηρα αποφαση οτι δεν θα βγουν συντομα μακαρι να διαψευστω.την κυριακη αποφασισα να φυγω για γιαννενα-αυριο θα κλεισω ξενοδοχειο(ευτυχως πεμπτη και παρασκευη δεν εχω μαθημα οποτε την πεμπτη θα επιστρεψω στην αθηνα).για την διαγραφη αν ειναι θα παω εγω.το τμημα που περασες στα ιωαννινα ποτε ανοιξε?αν παντως εχει ανοιξει πολυ καιρο καλο ειναι να πας εστω και για λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
για το νηπιαγωγων δεν ξερω αλλα λογικα μαζι με το παιδαγωγικο ξεκινα(στο οποιο κουτσα στραβα ξεκινησαν τα μαθηματα!).λιγο δυσκολο να βγουν σαββατοκυριακο:/:γενικα το πηρα αποφαση οτι δεν θα βγουν συντομα μακαρι να διαψευστω.την κυριακη αποφασισα να φυγω για γιαννενα-αυριο θα κλεισω ξενοδοχειο(ευτυχως πεμπτη και παρασκευη δεν εχω μαθημα οποτε την πεμπτη θα επιστρεψω στην αθηνα).για την διαγραφη αν ειναι θα παω εγω.το τμημα που περασες στα ιωαννινα ποτε ανοιξε?αν παντως εχει ανοιξει πολυ καιρο καλο ειναι να πας εστω και για λιγο!



3 του μηνος..ανοιξαν κατευθειαν επδ ειναι τει..ασε π λειτουργουν κανονικα κ εγω ετσι λεω ν κανω...θα περιμενω μεχρι τν Δευτερα μηπως κ αλλαξει κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
3 του μηνος..ανοιξαν κατευθειαν επδ ειναι τει..ασε π λειτουργουν κανονικα κ εγω ετσι λεω ν κανω...θα περιμενω μεχρι τν Δευτερα μηπως κ αλλαξει κατι..
τωρα κοιταξα στο site του υποργειου τιποτα δεν εχει βγει:/:μακαρι να βγουν τη δευτερα που θα ειμαι εκει για να παω για το χαρτι διαγραφης!α εσεις εχετε ανοιξει καιρο...καλυτερα να πασ καποια στιγμη μεσα στην εβδομαδα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
καλησπερα!!!δινω με τους αθλητες κ θελω να ρωτησω κατι....πρεπει να εχω περασει καπου απο την αρχη για να δικαιουμαι να δωσω κ με τους αθλητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
καλησπερα!!!δινω με τους αθλητες κ θελω να ρωτησω κατι....πρεπει να εχω περασει καπου απο την αρχη για να δικαιουμαι να δωσω κ με τους αθλητες?


πρεπει να χεις νικη πανελληνια σε πρωταθλημα σχολικο η σε ομαδα...οταν λες δινεις με τς αθλητες τ εννοεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εχω πανελληνια νικη....δινω με τους αθλητες που εχουν επιπλεον μορια 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
σε τι αγωνισμα αν επιτρεπεται?
συγχαρητηρια παντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
εχω πανελληνια νικη....δινω με τους αθλητες που εχουν επιπλεον μορια 10%

κατι ακουσα οτι ηταν η τελευταια χρονια φετος πυ περναν μορια οι α9λητες...χωρις να ειναι σιγουρο...καλυτερα ρωτα στ σχολειο συ η στ γραφειο στς δευτεροβα9μιας στν πολη συ...9α 3ερουν πολλα περισσοτερα κ 9α συ λυ9ουν οι αποριες..παντως με τπτ μν παρεις στ υποργειο γτ δεν 9α κτλβεις Χριστο...εμας μας παιδευουν με τ αποτελεσματα εδω κ ποσο καιρο κ δν 3ερουν τν τυφλα τς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ευχαριστω!μπασκετ

μηπως ξερεις κανεις να μου πει τι σκατα ειναι η σειρα προτεραιοτητας διακρισης????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αυτά φαίνονται στο χαρτί που έχεις πάρει απο τη γενική γραμματεία αθλητισμου! Ναι, γίνεται αν δεν έχεις περασει κάπου εξαρχής να περάσεις μόο με τους αλητές. Τ γνωρίζω γιατί το έκανε περσι μια φίλη μου. που θες:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
τα αποτελεσματα τλκ ποτε θα βγουν?????επαιρνα σημερα στ υπουργειο κ δν απανταγε κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ναι, είχε κατάληψη. Δεν έχω ιδέα. Φαντάζομαι όμως πως, αν απεργήσουν αύριο και μεθαύριο από τον άλλο μήνα. Πω δεν αντέχω άλλο!!! Κουράστηκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ναι, είχε κατάληψη. Δεν έχω ιδέα. Φαντάζομαι όμως πως, αν απεργήσουν αύριο και μεθαύριο από τον άλλο μήνα. Πω δεν αντέχω άλλο!!! Κουράστηκα :(

Μονο κουραση..απελπισια!!!!!αμαν κ αυτοι τουλαχιστον ας λεγαν μια ημερομηνια....εσυ τ θα κανεις??θα πας να παρακολουθησεις κανενα μαθημα??η αλλη κοπελα πηγε στα γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Οχι, εδώ δεν πήγα πέρσι, θα πάω φέτος! Δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος. :( Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Οχι, εδώ δεν πήγα πέρσι, θα πάω φέτος! Δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος. :( Εσύ;

ουτε εγω θα παω..και για μενα ειναι δευτερη χρονια κ οσο σκεφτομαι οτι περναει ο καιρος τρελαινομαι..δεν γινεται ν παω Γιαννενα πρεπει να ξοδεψω αρκετα λεφτα κ δν θελω να επιβαρυνω τς δικους μυ αλλωστε αν ειμαι στν Ροδο θα φαω ποσα λεφτα στ εισιτηρια...ειδες τπτ γ μαθηματα,σημειωσεις??εχω γνωστους κ φιλη στν νομικη κ ειναι δυσκολα αν αφησεις τ διαβασμα στν εξεταστικη..τα βιβλια ειναι τομοι ολοκληροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
το ξερω οτι το λεει στο χαρτι αλλα τι ειναι???θελω μια σχολη στην λαρισα..διοικηση κ διαχειριση εργων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
τα αποτελεσματα τλκ ποτε θα βγουν?????επαιρνα σημερα στ υπουργειο κ δν απανταγε κανεις
σημερα ηρθα γιατι εχω μαθημα μονο δευτερα τριτη τεταρτη!εχω ταλαιπωρηθει αφανταστα.θα παρω τηλ. ή αυριο ή την παρασκευη.αληθεια εχει καταληψη το υπουργειο!καηκαμε.θα τη σκοτωσω την διαμαντοπουλου,την καταρα ομυ να εχει!
ασχετο-το πανεπιστημιο ιωαννινων ειναι πολυ ωραιο!!!!βεβαια δεν εμφανιστηκαν ολοι οι καθηγητες....επισης την τριτη γραφω τεστ και εχω και ενα σωρο διαβασμα....δεν ξερω τι θα κανω.παντως θελει πολυ διαβασμα.θα προσπαθησω να παω και αυτη την εβδομαδα αλλα πραγματικα εχω ΕΞΑΝΛΤΛΗΘΕΙ,τετοια ταλαιπωρια δεν μπορειτε να φανταστειτε!τα νευρα μου!καλο νοεμβρη με το καλο τα αποτελεσματα!εχω μετανιωσει που εκανα και την αιτηση για το 10%:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α

Νεοφερμένος

Η κ/α/τ/ε/ρ/ι/ν/α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
μας εχουν τελειως χεσμενους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
μμμ μόνο στην Κομοτηνή έχω γνωστούς για σημειώσεις. :/ Ας ελπίσω ότι θα μπορέσω να καταλάβω τι λένε αν περάσω κάπου αλλού.. Αλλά και πάλι μου είναι δύσκολο να διαβάσω σημειώσεις άλλων. Θα δούμε. ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top