Εγγραφή σε ΔΙΕΚ ενώ είμαι φαντάρος

fantaros2004

Νεοφερμένος

Ο fantaros2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι φανταρος, απολυομαι των Δεκέμβριο 2024, τον Ιουλιο τπυ 2024 μπορω να κανω αιτηση - εγγραφη σε δημοσιο ΔΙΕΚ, ενω ακομη δεν εχω απολυθει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Είμαι φανταρος, απολυομαι των Δεκέμβριο 2024, τον Ιουλιο τπυ 2024 μπορω να κανω αιτηση - εγγραφη σε δημοσιο ΔΙΕΚ, ενω ακομη δεν εχω απολυθει?
Ναι μπορεις ...οι αιτησεις στα ΔΙΕΚ γινονται τελος αυγουστου αρχες σεπτεμβριου απ οτι ξερω . Προβλημα θα εχεις με τις απουσιες διοτι τα ΔΙΕΚ εχουν παρακολουθηση τυπου λυκειου. Αν και πιστευω οτι θα βρεις καποια λυση ''παγωματος'' με τον εκει λυκειαρχη.
 

fantaros2004

Νεοφερμένος

Ο fantaros2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για να δουμε, ετσι και αλλιώς οι αιτησεις γινονται ηλεκτρονικα, αν με αφησει το συστημα. ευχαριστω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Για να δουμε, ετσι και αλλιώς οι αιτησεις γινονται ηλεκτρονικα, αν με αφησει το συστημα. ευχαριστω
Ο στρατιωτης δεν αποκλειται απο το δικαιωμα συμμετοχης στην μορφωση στο πλαισιο του δυνατου βεβαια..
Και πανελληνιες δηλωνεις και δινεις και εξετασεις εξαμηνου πανεπιστημιου.
Το ηλεκτρονικο συστημα επιλογης για ΙΕΚ δεν εχει δυνατοτητα να σε σταματήσει.
Καλη επιτυχια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top