Εγγραφές πρωτοετών

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
@monaxiko brizolaki ορίστε πάρε και και την Πάτρα που βρίσκεσαι και εσυ..
αυτοι τουλάχιστον μπορεί να ζητάνε ΑΜΚΑ αλλά δεν σε βάζουν να τα στείλεις ταχυδρομικώς,
τα καταθέτεις ηλεκτρονικά στην εφαρμογή του πανεπιστημίου! :P
Καλα εγω το ηξερα , το εκανα και το 2020 αυτο , ειναι πολυ ευκολο
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 980 μηνύματα.
Παιδια έστειλα το μειλ και πηρα ευτυχώς απαντηση μεσα σε 15 λεπτά. Μου ειπαν να τα στειλω με οποια ταχυδρομικη εταιρεία θελω και πως δεν υπαρχει προβλημα αν αργησουν. Οποτε θα τα βαλω σε ενα φακελο και θα τα στείλω με γενικη ταχυδρομικη που εχουμε κιολας στο χωριο. Για την διαγραφη απο το προηγουμενο τμημα μου ειπαν να επικοινωνησω με το προηγουμενο τμημα, δεν μου ειπαν αν χρειαζονται αυτοι καποιο δικαιολογητικο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Παιδια έστειλα το μειλ και πηρα ευτυχώς απαντηση μεσα σε 15 λεπτά. Μου ειπαν να τα στειλω με οποια ταχυδρομικη εταιρεία θελω και πως δεν υπαρχει προβλημα αν αργησουν. Οποτε θα τα βαλω σε ενα φακελο και θα τα στείλω με γενικη ταχυδρομικη που εχουμε κιολας στο χωριο. Για την διαγραφη απο το προηγουμενο τμημα μου ειπαν να επικοινωνησω με το προηγουμενο τμημα, δεν μου ειπαν αν χρειαζονται αυτοι καποιο δικαιολογητικο.
επεσες σε τεμπελα γραμματεια ...δεν γουσταρει να τρεξει αυτη διαδικασια διαγραφης και θελουν το χαρτι στο πιατο.
ε τι να κανουμε πρεπει να το κανεις.
Μια ΥΔ απο Gov.gr θελει που να λεει διαγραψτε με και αν ειναι παλιομοδιτες και την φοιτητικη ταυτοτητα ( το πλαστικο). Αυτα με κουριερ και αμα ειναι καλοβολες με εμαιλ
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 980 μηνύματα.
επεσες σε τεμπελα γραμματεια ...δεν γουσταρει να τρεξει αυτη διαδικασια διαγραφης και θελουν το χαρτι στο πιατο.
ε τι να κανουμε πρεπει να το κανεις.
Μια ΥΔ απο Gov.gr θελει που να λεει διαγραψτε με και αν ειναι παλιομοδιτες και την φοιτητικη ταυτοτητα ( το πλαστικο). Αυτα με κουριερ και αμα ειναι καλοβολες με εμαιλ
Μα δεν μου ειπαν να στειλω καποιο δικαιολογητικο, μονο να επικοινωνησω με το προηγουμενο τμημα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Μα δεν μου ειπαν να στειλω καποιο δικαιολογητικο, μονο να επικοινωνησω με το προηγουμενο τμημα.
ναι μηχανολογα μου τι να σου λεγανε ?αφου τα χαμπερια θα τα ακουσεις απο το παλιο σου τμημα.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Μια ΥΔ απο Gov.gr θελει που να λεει διαγραψτε με και αν ειναι παλιομοδιτες και την φοιτητικη ταυτοτητα ( το πλαστικο). Αυτα με κουριερ και αμα ειναι καλοβολες με εμαιλ

Αν τα πανεπιστήμια δεν έχουν τον πρωταγωνιστικό ρόλο στην ψηφιακή μετάβαση, τότε τι πάνε
τα παιδιά να κάνουν εκει? πως θα μάθουν μετά τον κόσμο cutting edge τεχνολογίες??

τα λέω καλά?? θέλω επιβεβαιώσεις σήμερα... :happy:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Αν τα πανεπιστήμια δεν έχουν τον πρωταγωνιστικό ρόλο στην ψηφιακή μετάβαση, τότε τι πάνε
τα παιδιά να κάνουν εκει? πως θα μάθουν μετά τον κόσμο cutting edge τεχνολογίες??

τα λέω καλά?? θέλω επιβεβαιώσεις σήμερα... :happy:
κατσε μιλαμε για μια την σχολη μηχανικων υπολογιστων σαμου ..μια πολυ καλη σχολη
δηλαδη τι.... ο arvacon ξερει αυτα που διδασκει αυτη η σχολη και θελεις το κατι παραπανω?
sorry δεν τον ειξερα για διανοια ...
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 980 μηνύματα.
ναι μηχανολογα μου τι να σου λεγανε ?αφου τα χαμπερια θα τα ακουσεις απο το παλιο σου τμημα.
Πηρα τηλέφωνο πριν λιγο στο παλιο μου τμημα τελικα και μου ειπαν να τους παω το πασο τους ειπα ομως οτι ειχα κανει αναβολη αρα δεν πηρα πασο και μου ειπαν οτι τοτε δεν χρειαζεται να κανω τιποτα, θα τους στειλει το υπουργειο την λιστα απο την ηλεκτρονικη εγγραφη που ζητησα να μ διαγράψουν. Αρα τελεια δεν στελνω κανενα αλλο χαρτι
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πηρα τηλέφωνο πριν λιγο στο παλιο μου τμημα τελικα και μου ειπαν να τους παω το πασο τους ειπα ομως οτι ειχα κανει αναβολη αρα δεν πηρα πασο και μου ειπαν οτι τοτε δεν χρειαζεται να κανω τιποτα, θα τους στειλει το υπουργειο την λιστα απο την ηλεκτρονικη εγγραφη που ζητησα να μ διαγράψουν. Αρα τελεια δεν στελνω κανενα αλλο χαρτι
εχεις καμια ιδεα πώς γινεται η β φαση στην σχολη ; η εγγραφη ξεργω τι δικαιολογητικα θελει παλι ; γτ πχ στο πα.πα διατηρουμε ιδιο αριθμο μητρωου οποτε σκεφτομαι οτι δεν απαιτουν πολλα?!?!?
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 980 μηνύματα.
εχεις καμια ιδεα πώς γινεται η β φαση στην σχολη ; η εγγραφη ξεργω τι δικαιολογητικα θελει παλι ; γτ πχ στο πα.πα διατηρουμε ιδιο αριθμο μητρωου οποτε σκεφτομαι οτι δεν απαιτουν πολλα?!?!?
Αν καταλαβα καλα αυτο που εννοεις τοτε στην δικη μου σχολη ζηταν τα δικαιολογητικά ταχυδρομικως. Τα οποια ειναι : φωτοτυπια ταυτοτητας, η ηλεκτρονική εγγραφη που καναμε τωρα με υπογραφη(δεν ξερω που να υπογραψω δεν λεει πουθενά υπογραφη νμζω), 1 φωτογραφια, 1 υπευθυνη δηλωση που την δινουν να την κατεβασεις και να την συμπληρωσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατι περισσοτερο ουτε εγω ξερω
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αν καταλαβα καλα αυτο που εννοεις τοτε στην δικη μου σχολη ζηταν τα δικαιολογητικά ταχυδρομικως. Τα οποια ειναι : φωτοτυπια ταυτοτητας, η ηλεκτρονική εγγραφη που καναμε τωρα με υπογραφη(δεν ξερω που να υπογραψω δεν λεει πουθενά υπογραφη νμζω), 1 φωτογραφια, 1 υπευθυνη δηλωση που την δινουν να την κατεβασεις και να την συμπληρωσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατι περισσοτερο ουτε εγω ξερω
Oooooo καταλαβα , οκ ευχαριστω !!! απλα θελω να ξερω τι να περιμενω στο περιπου, να τα μαζεψω σιγα σιγα να τα εχω ετοιμα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Αν καταλαβα καλα αυτο που εννοεις τοτε στην δικη μου σχολη ζηταν τα δικαιολογητικά ταχυδρομικως. Τα οποια ειναι : φωτοτυπια ταυτοτητας, η ηλεκτρονική εγγραφη που καναμε τωρα με υπογραφη(δεν ξερω που να υπογραψω δεν λεει πουθενά υπογραφη νμζω), 1 φωτογραφια, 1 υπευθυνη δηλωση που την δινουν να την κατεβασεις και να την συμπληρωσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατι περισσοτερο ουτε εγω ξερω
ναι... για τις ποσοσφαιροφιλες ζητουν και λιστα με τα καντήλια που εχεις καταβασει
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 980 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Μετά την ταυτοποίηση, θα στείλουν email?
αναλογα τι τους ειναι πιο ευκολο sms ή εμαιλ ..παλιοτερα στελναν μονο εμαιλ τωρα ειναι την μοδας το SMS οποτε μαλλον προς σ' αυτο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χαχα με εχετε καταλαβει πλέον 😂🤣
ε μια μυγα στο γαλα δεν περνα απαρατηρητη.
γουσταρω ομως συνέχισε να παθιαζεσαι καλο ειναι.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
1 φωτογραφια, 1 υπευθυνη δηλωση που την δινουν να την κατεβασεις και να την συμπληρωσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατι περισσοτερο ουτε εγω ξερω

Ξέρω εγώ κάτι περισσότερο να σου πώ.. για τα αγόρια θέλει και πιστοποιητικό γέννησης για
επιβεβαίωση οτι όντως γεννήθηκαν και δεν είναι ρομπότ.. :D


1662558971093.png


βλέπουν λοιπόν τον αριθμό μητρώου αρρένων και εκτελούν και χρέη στρατολογίας
αμα λάχει.. μιλάμε για σύγχρονες υπηρεσίες οχι μλκιες..



Υ.Γ έτσι και γίνω κάποια μέρα υπουργός... άστο! δεν λέω κάτι άλλο.
 

Foufi

Νεοφερμένος

Η Foufi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όσοι έχετε κάνει την δεύτερη φάση της εγγραφής σας έχει έρθει τίποτα ως επιβεβαίωση? Γιατί εμένα ενώ στάλθηκαν τα έγγραφα δεν μου έχει έρθει κάτι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Όσοι έχετε κάνει την δεύτερη φάση της εγγραφής σας έχει έρθει τίποτα ως επιβεβαίωση? Γιατί εμένα ενώ στάλθηκαν τα έγγραφα δεν μου έχει έρθει κάτι
Υπομονη ..οι γραμματειες τωρα προετοιμαζονται....το υπουργειο δεν τους εχει δωσει ακομα λιστες με ποιους γραφηκαν ηλεκτρονικα.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τα δικαιολογητικα τα εστειλα!τωρα θα ερθει καποια ενημερωσε με mail η sms?αχχχ ενω το 2001 που ειχα τελειωσει η χαρτουρα δεν ειχε τελειωμο!!δεν εβρισκες ακρη!ωραιες εποχες
 

Nick254

Νεοφερμένος

Ο Nick254 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όταν λέει ότι θέλουν την αίτηση εγγραφής στην σχολή από το σάιτ του υπουργείου με υπογραφή του φοιτητή τι εννοεί ; Την υπογραφή που να την βάλω ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top