Εγγραφές πρωτοετών

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
τα μειλ ηταν απο το ιδιο ιστοτοπο η οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
από διαφορετικο το πρωτο ηταν yahoo και το δευτερο ηταν gmail και μ το δεχτεικε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ηταν από διαφορετικο το πρωτο ηταν yahoo και το δευτερο gmail και μ το δεχτεικε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδια στην υπευθυνη δηλωση pdf η ημερομηνια γεννησης δινεται με τη μορφη ΜΜ/ΗΗ/ΕΤΟΣ, αντι για ΗΗ/ΜΜ/ΕΤΟΣ οπως στην εφαρμογη. Μην τρομαξετε πως κατι ειναι λαθος! Και στο εγχειριδιο χρησης ενα ΑΜΚΑ 090271 -> Γεννηση 9 Φλεβαρη 1971 το γραφει ως ημ/νια γεννησης 2/9/1971... Σας το λεω γιατι εγω τρομαξα. (Πως τους ηρθε το αμερικανικο προτυπο; )

Εμένα την εμφάνισε κανονικά στο pdf. Δηλαδή ΗΗ/ΜΜ/ΕΤΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
παίδες έκανα μια προσπάθεια σήμερα (τελικά) και τα ίδια προβλήματα και σε ΄μενα(στα στοιχεία ταυτότητας).θα πάω αύριο στα ΚΕΠ για ενημέρωση των στοιχείων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια για το πασο βγηκε κατι? ανακοινωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα αυτό δεν είναι διαφορετικο για κάθε τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδια για το πασο βγηκε κατι? ανακοινωση?

Θα πρέπει να πας από την σχολή σου με την αστυνομική σου ταυτότητα ώστε να επιβεβαίωσουν την εγγραφή σου και μετά θα σου δώσουν τους κωδικούς για έκδοση του φοιτητικού πάσου. Κάθε σχολή σε λίγες μέρες θα ορίσει κάποιο χρονικό περιθώριο ώστε να πας από την γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εμένα την εμφάνισε κανονικά στο pdf. Δηλαδή ΗΗ/ΜΜ/ΕΤΟΣ

Το αλλαξαν το απογευμα. Μετα την αλλαγη εγω ξαναεκτυπωσα την αιτηση και εβαλα νεα υπογραφη. (Αν δεις το εγχειριδιο χρησης, θα διαπιστωσεις πως πριν ηταν ΜΜ/ΗΗ/ΕΤΟΣ)


Τελικα για τυπο ταυτοτητας ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ηθελε τον μπροστινο αριθμο ή τον αριθμο δημοτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Έκανα κι εγώ τελικά την εγγραφή! Δεν μου εμφάνισε κανένα πρόβλημα όσον αφορά κάποια ασυμφωνία στα στοιχεία και το ΑΜΚΑ.

Μια ερώτηση μόνο.. Πότε υπογράφουμε την εκτυπωμένη δήλωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Έκανα κι εγώ τελικά την εγγραφή! Δεν μου εμφάνισε κανένα πρόβλημα όσον αφορά κάποια ασυμφωνία στα στοιχεία και το ΑΜΚΑ.

Μια ερώτηση μόνο.. Πότε υπογράφουμε την εκτυπωμένη δήλωση;

Ποια εκτυπωμένη δήλωση;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ποια εκτυπωμένη δήλωση;:worry:

Την αίτηση εγγραφής εννοούσα :redface: Στο τέλος την εκτύπωσα και πρέπει να υπογραφεί. Πότε όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Την αίτηση εγγραφής εννοούσα :redface: Στο τέλος την εκτύπωσα και πρέπει να υπογραφεί. Πότε όμως;

Σοβαρά; Ωχ, πάλι καλά που είδα το μήνυμά σου!!! Πρέπει να το πάμε στη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Το αλλαξαν το απογευμα. Μετα την αλλαγη εγω ξαναεκτυπωσα την αιτηση και εβαλα νεα υπογραφη. (Αν δεις το εγχειριδιο χρησης, θα διαπιστωσεις πως πριν ηταν ΜΜ/ΗΗ/ΕΤΟΣ)


Τελικα για τυπο ταυτοτητας ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ηθελε τον μπροστινο αριθμο ή τον αριθμο δημοτη;

τον μπροστινό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια επειδη εχω διαβασει πολλα για το θεμα με τον αριθμο ταυτοτητας και τον αριθμο μεριδας τελικα τη θα γινει.
Υπαρχει περιπτωσει να υπαρξει προβλημα στην εγγραφη σε εμας που μας εβγαλε τον αριθμο μεριδας.Αν και μετα την οριστικη υποβολη μου εβγαλε οτι η αιτιση υποβολης ειναι επιτυχεις και οτι σταλει στο τμημα μου.Σας παρακαλω απαντιστε μου γιατι με τοσα που εχω διαβασει εχω ανγχωθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Σοβαρά; Ωχ, πάλι καλά που είδα το μήνυμά σου!!! Πρέπει να το πάμε στη σχολή;

Δεν ξέρω.. Θα σε γελάσω.. Λογικά ναι..Χρειάζεται να επικοινωνήσουμε με την γραμματεία για να μάθουμε για σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια επειδη εχω διαβασει πολλα για το θεμα με τον αριθμο ταυτοτητας και τον αριθμο μεριδας τελικα τη θα γινει.
Υπαρχει περιπτωσει να υπαρξει προβλημα στην εγγραφη σε εμας που μας εβγαλε τον αριθμο μεριδας.Αν και μετα την οριστικη υποβολη μου εβγαλε οτι η αιτιση υποβολης ειναι επιτυχεις και οτι σταλει στο τμημα μου.Σας παρακαλω απαντιστε μου γιατι με τοσα που εχω διαβασει εχω ανγχωθει.

Και σε μένα αυτό έγινε πάντως. Δεν χρειάστηκα πουθενά τον αριθμό ταυτότητας.

Δεν ξέρω.. Θα σε γελάσω.. Λογικά ναι..Χρειάζεται να επικοινωνήσουμε με την γραμματεία για να μάθουμε για σίγουρα.

Όντως, για σίγουρα πράγματα:) Μην αγχώνεσαι πάντως. Έτσι κι αλλιώς έχουμε μια βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top