Εγγραφές πρωτοετών

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Βεβαίωση μπορείς να πάρεις και τώρα νομίζω , αλλά για τους κωδικούς δεν ξέρουμε ακόμα.


Για τα παιδιά που δεν γνωρίζουν.
Υπάρχουν μαθήματα στα οποία πρέπει να δηλώσεις εργαστήρια και φροντιστήρια ( στην γραμματεία ή εκεί που αναγράφει το σάιτ της σχολής) και άλλα στα οποία τα δηλώνεις στο πρώτο μάθημα ( ή ακόμα και τα ίδια τα μαθήματα καμιά φορά). Δεν πρέπει να πάρετε απουσίες , γιατί θα σας κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων πότε γίνεται ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων πότε γίνεται ;;;

Αφού έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα, η γραμματεία βγάζει ανακοίνωση. Αν θυμάμαι καλά, πέρσι ήταν το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Οκτώβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν γίνεται η Γραμματεία να στείλει τη βεβαιώση εγγραφής ταχυδρομικώς/courier/whatever?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ναι παιδια εγω εχω στειλει τα χαρτια μου και δεν ξερω πως μπορω να παρω βεβαιωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Στην σχολή μου , ή δήλωση των μαθημάτων γίνεται κατά 75% πρίν την έναρξη των μαθημάτων.
ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΑΣ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά να ρωτήσω..

Εμας το Τει αθηνας έχει καταληψη εδω και δυο βδομαδες και δεν μπορουμε να κανουμε την εγγραφη ουτε αυτοπροσωπως ουτε να στειλουμε ταχυδρομικως τα χαρτια γιατι δεν θα πανε αφου η γραμματεια της σχολη ειναι κλειστη.

Θελω να ρωτησω η προθεσμια των εγγραφων ειναι μεχρι τις 28/9 δηλαδη μεχρι τις 28 αν τα στειλω ταχυδρομικως πρεπει να εχουν φτασει οποσδηποτε στην γραμματεια ή μεχρι τις 28 πρεπει να εχει μπει σφραγιδα ταχυδρομιου κ δν εχει σημασια ποια μερα θα φτασουν μετα?

Πχ τα στελνω αυριο τα χαρτια με κουριερ και φτανουν τεταρτη 30/9, θα υπαρχει προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Νομίζω ανακοίνωσαν ότι θα ανοίξουν κανονικά αύριο.
Τι ερώτηση είναι αυτή; Θα διακινδυνεύσεις την εγγραφή σου επειδή βαριέσαι να πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Να ρωτήσω, κωδικούς για τη σχολή πότε θα πάρουμε; είχαν πει μετά το πέρας των εγγραφών αλλά ακόμα τίποτα...

Επίσης ο Α.Μ(Αριθμός μητρώου) δίνεται μαζί με τους κωδικούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Να ρωτήσω, κωδικούς για τη σχολή πότε θα πάρουμε; είχαν πει μετά το πέρας των εγγραφών αλλά ακόμα τίποτα...

Επίσης ο Α.Μ(Αριθμός μητρώου) δίνεται μαζί με τους κωδικούς;

Αυτήν την εβδομάδα λογικά θα βγούν οι κωδικοι σε όλες τις σχολές αφου οι προεγγραφές ολοκληρώθηκαν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Degen

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,εαν καποιος μπορει να με βοηθησει θα του ειμαι ευγνωμων.Εχω κανει την προεγγραφη και εχω στειλει τα δικαιολογητικα στην σχολη(ειδα οτι φτασανε).Χρειαζεται να κανω κατι ακομα?Γιατι δεν μου εχει ερθει καποιο e-mail για κωδικο η να λεει οτι εγγραφηκα επιτυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,εαν καποιος μπορει να με βοηθησει θα του ειμαι ευγνωμων.Εχω κανει την προεγγραφη και εχω στειλει τα δικαιολογητικα στην σχολη(ειδα οτι φτασανε).Χρειαζεται να κανω κατι ακομα?Γιατι δεν μου εχει ερθει καποιο e-mail για κωδικο η να λεει οτι εγγραφηκα επιτυχως.
το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να επισκεπτεις σε καμια βδομαδα την γραμματεια να παρεις βεβαιωση σπουδων ,κωδικους,ΑΜ και αργοτερα πασο...ετσι γινετια στο τμημα μου τουλαχιστον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μπαίνει στις ηλεκτρονικές σελίδες των τμημάτων; Επειδή είναι Πέμπτη και ακόμα δεν έχει μπει τίποτα, μήπως πρέπει να πάω από εκεί για να το πάρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moryachka

Νεοφερμένος

Η moryachka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μπαίνει στις ηλεκτρονικές σελίδες των τμημάτων; Επειδή είναι Πέμπτη και ακόμα δεν έχει μπει τίποτα, μήπως πρέπει να πάω από εκεί για να το πάρω;

Απ'όσο ξέρω σε όλες τις σχολές το πρόγραμμα ανακοινώνεται ηλεκτρονικά(βασικά δεν ξέρω και καμία σχολή που να μην κάνει ηλεκτρονική ανάρτηση).Μπορεί το ακαδημαϊκό έτος για τη σχολή σου πχ να ξεκινά 8 Οκτώβρη και γι'αυτό να μην το έχουν βγάλει ακόμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μπαίνει στις ηλεκτρονικές σελίδες των τμημάτων; Επειδή είναι Πέμπτη και ακόμα δεν έχει μπει τίποτα, μήπως πρέπει να πάω από εκεί για να το πάρω;

Ηλεκτρονικά βγαίνουν όλα :P Πότε αρχίζετε; Ίσως γι'αυτό δεν εχει ανακοινωθεί ακόμα,μια φίλη μου στο ΑΠΘ αρχίζει μαθηματα απο Δευτερα και ακομα δεν εχει πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Απ'όσο ξέρω σε όλες τις σχολές το πρόγραμμα ανακοινώνεται ηλεκτρονικά(βασικά δεν ξέρω και καμία σχολή που να μην κάνει ηλεκτρονική ανάρτηση).Μπορεί το ακαδημαϊκό έτος για τη σχολή σου πχ να ξεκινά 8 Οκτώβρη και γι'αυτό να μην το έχουν βγάλει ακόμη....
5/10 Αρχίζουμε. Την Δευτέρα.

Ηλεκτρονικά βγαίνουν όλα :P Πότε αρχίζετε; Ίσως γι'αυτό δεν εχει ανακοινωθεί ακόμα,μια φίλη μου στο ΑΠΘ αρχίζει μαθηματα απο Δευτερα και ακομα δεν εχει πρόγραμμα.
Δηλαδή να μην δραστηριοποιηθώ; :P
Έλεγα να περάσω αύριο από εκεί γιατί αν δεν μπει και αύριο στο site δεν μπορώ να κάνω τίποτα μέσα στο σαββατοκύριακο.

Edit: Αν και δεν υπήρξε ανακοίνωση στις 28/9, βρήκα αυτό. Παρ' όλα αυτά δεν έχω ιδέα τι σημαίνουν οι λεπτομέρειες. Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει pm για να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Thestral

Νεοφερμένος

Η Thestral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας,γινεται να μου λυσετε μια απορια που εχω;
Αποφασισα να ξαναδωσω Πανελληνιες του χρονου,αλλα για καλο και για κακο εστειλα στην σχολη που περασα τα δικαιολογητικα και την προεγγραφη ωστε να εγγραφω στην σχολη(ωστε στην περιπτωση που δεν περασω εκει που θελω του χρονου,να αρχισω να φοιτω στην σχολη που περασα φετος). Θα πρεπει να παρω και εγω βεβαιωση σπουδων,κωδικους,πασο και ΑΜ παρολο που δεν θα πηγαινω στα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γεια σας,γινεται να μου λυσετε μια απορια που εχω;
Αποφασισα να ξαναδωσω Πανελληνιες του χρονου,αλλα για καλο και για κακο εστειλα στην σχολη που περασα τα δικαιολογητικα και την προεγγραφη ωστε να εγγραφω στην σχολη(ωστε στην περιπτωση που δεν περασω εκει που θελω του χρονου,να αρχισω να φοιτω στην σχολη που περασα φετος). Θα πρεπει να παρω και εγω βεβαιωση σπουδων,κωδικους,πασο και ΑΜ παρολο που δεν θα πηγαινω στα μαθηματα;
Ναι φυσικα αφου φοιτητρια θα θεωρεισαι ασχετα αν δεν πατας στην σχολη.Δικαιωμα σου ειναι και μπορεις να το κανεις.Ασε που με την αποκτηση του πασου θα εχεις μειωμενα εισητηρια στα Μεσα Μαζικης Μεταφορας.;)Απλως πηγαινε στην γραμματεια της σχολης σου να παρεις αμεσα κωδικους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γεια σας,γινεται να μου λυσετε μια απορια που εχω;
Αποφασισα να ξαναδωσω Πανελληνιες του χρονου,αλλα για καλο και για κακο εστειλα στην σχολη που περασα τα δικαιολογητικα και την προεγγραφη ωστε να εγγραφω στην σχολη(ωστε στην περιπτωση που δεν περασω εκει που θελω του χρονου,να αρχισω να φοιτω στην σχολη που περασα φετος). Θα πρεπει να παρω και εγω βεβαιωση σπουδων,κωδικους,πασο και ΑΜ παρολο που δεν θα πηγαινω στα μαθηματα;
Ναι θα είσαι κανονικά φοιτήτρια. Και είναι καλό να έχεις το πάσο κυρίως γιατί έχεις μειωμένα εισητήρια στις μετακινήσεις σου. (εμάνα δλδ αυτό με έκαιγε όταν είχα ξαναδώσει πανελλήνιες. :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top