Εγγραφές πρωτοετών

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μετά την προεγγραφη σας έστειλαν e mail που να λέει ότι θα λάβετε κωδικούς μέσα σε 5 μέρες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έξω απο τον φάκελο, στον παραληπτη,γράψατε μόνο τη διευθυνση της σχολής ή το όνομα της και έπειτα τη διευθυνση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έξω απο τον φάκελο, στον παραληπτη,γράψατε μόνο τη διευθυνση της σχολής ή το όνομα της και έπειτα τη διευθυνση;
Στην ιστοσελιδα του τμηματος μου εδινε ακριβως τη διευθυνση που επρεπε να γραψουμε.Ενδεικτικα:

Πανεπιστήμιο Πατρών

Σχολή Θετικών Επιστημών

Τμήμα Βιολογίας

Γραμματεία

Πανεπιστημιούπολη, Ρίο Πατρών

Τ.Κ. 26500

Τηλ. 2610-969203, 2610-969205
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Στην ιστοσελιδα του τμηματος μου εδινε ακριβως τη διευθυνση που επρεπε να γραψουμε.Ενδεικτικα:

Πανεπιστήμιο Πατρών

Σχολή Θετικών Επιστημών

Τμήμα Βιολογίας

Γραμματεία

Πανεπιστημιούπολη, Ρίο Πατρών

Τ.Κ. 26500

Τηλ. 2610-969203, 2610-969205
Εμενα η σχολη μου δε προτεινε κατι στο σαιτ της.
Εγραψα απλα το ονομα της σχολης,τη διευθυνση + ταχυδρομικο κωδικα και πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εμενα η σχολη μου δε προτεινε κατι στο σαιτ της.
Εγραψα απλα το ονομα της σχολης,τη διευθυνση + ταχυδρομικο κωδικα και πόλη.
Μια χαρα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω εγραψα μονο το τμημα και το πηραν και γραφτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalkou

Νεοφερμένος

Η Kalkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πήγα την προηγούμενη βδομάδα η ίδια τα χαρτιά στη γραμματεία της σχολής (και τελικά πολύ καλά έκανα γιατί γινόταν χαμός μέσα με χαρτιά κλπ) , δεν μου έδωσε κανένα χαρτί είπε μόνο ότι πρέπει να πάρω τηλέφωνο 21-22/9 για να μου δώσει τηλεφωνικώς τους κωδικούς για πάσο κλπ.
Παίρνω σήμερα τηλέφωνο να ρωτήσω άμα ολοκληρωθηκαν οι εγγραφές και με λέει πήραν παράταση, μετά τις 29.
Και απ οσο είδα έπειτα εδώ ισχύει.
Πολύ περίμενε... αν είναι να ολοκληρωθούν οι εγγραφές τέλη Σεπτεμβρίου αρχές Οκτωβρίου τα μαθήματα πότε θα αρχίσουν; Στη δικιά μου σχολή γράφανε οτι θα αρχίσουν 5/10 αλλά πολύ χλομό το κόβω.. τεσπα τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ξέρει κανεις τι παιζει με τους κωδικους για πάσο κτλ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalkou

Νεοφερμένος

Η Kalkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξέρει κανεις τι παιζει με τους κωδικους για πάσο κτλ;;

ΟΤΑΝ ολοκληρωθούν οι εγγραφές (29/9 και μετα) ή θα πάρεις τηλέφωνο στη γραμματεία της σχολής σου να σου πει τους κωδικούς ή θα στους στείλουν με μειλ. Τουλάχιστον εμάς έτσι μας είπαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Την βεβαίωση εγγραφής ποτέ θα την πάρουμε;Επίσης με 5 μόρια έχω ελπίδες να πάρω μετεγράφη από διοίκηση επιχειρήσεων Χίου στην αντίστοιχη της Πάτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalkou

Νεοφερμένος

Η Kalkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Την βεβαίωση εγγραφής ποτέ θα την πάρουμε;Επίσης με 5 μόρια έχω ελπίδες να πάρω μετεγράφη από διοίκηση επιχειρήσεων Χίου στην αντίστοιχη της Πάτρας;

Λογικά όταν ολοκληρωθούν οι εγγραφές μπορείς να ζητήσεις βεβαιώσεις απ τη γραμματεία. Για μετεγγραφές δεν έχω ιδέα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Tη βεβαιωση εγγραφης μπορει να μας τη στειλει η γραμματεια ( ταχυδρομικώς/φαξ) ή πρέπει να την πάρουμε αυτοπροσώπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ρε παιδιά με την κατάληψη στα τει αθηνών τι θα γίνει?

Μας ταλαιπωρούν γαμώτο κ η βλακεία είναι ότι ούτε ταχυδρομικώς μπορούμε να τα στείλουμε γιατί δεν μπορεί ο κούριερ να μπει μέσα στην σχολή να δώσει τις εγγραφές εφόσον η γραμματεία είναι κλειστή εδώ κ μια βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Στο ΤΕΙ Αθήνας θα γίνει σύσκεψη αυριο για να αποφασίσουν αν θα το λήξουν... Τώρα με τις εγγραφές δν ξερω τι παιζει αφού ή γραμματεία είναι κλειστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
όσοι είστε για Νομική Αθήνας, κατά τι ώρα λέτε να πάτε να σταθείτε στην ουρά αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά 2 ερωτήσεις

1) Τι ενοείται να πάρουμε τους κωδικούς για το πάσο? Εγώ νόμιζα ότι τι πάσο είναι κάτι σαν ταυτότητα με την φωτογραφία μας επάνω. Είναι αλλιώς πιά?
2) Την βεβαίωση σπουδών που λέτε αρκετοί,που την χρησιμοποιούμε? Την παίρνουμε από την γραμματεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheDragon

Νεοφερμένος

Η TheDragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά 2 ερωτήσεις

1) Τι ενοείται να πάρουμε τους κωδικούς για το πάσο? Εγώ νόμιζα ότι τι πάσο είναι κάτι σαν ταυτότητα με την φωτογραφία μας επάνω. Είναι αλλιώς πιά?
2) Την βεβαίωση σπουδών που λέτε αρκετοί,που την χρησιμοποιούμε? Την παίρνουμε από την γραμματεία?

Για τον κωδικο για το πάσο που λες δεν ξέρω, αλλά τη βεβαίωση σπουδών μπορείς να την ζητήσεις από τη γραμματεία και να τη χρησιμοποιείς όσο καιρό περιμένεις το πάσο σου, αντί αυτού. (πχ για τα μειωμένα εισητήρια στο λεωφορείο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pao13d1997

Νεοφερμένος

Ο pao13d1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Akatanomasty εγώ 7 και μισή θα ξεκίνησε 8και 30 εκεί γτ θα γίνεται της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εσας σας εστειλαν απο την σχολη να συμπληρωσετε εκεινη την φορμα που ζηταει η ΕΛΣΤΑΤ για στατιστικους λογους;;
η δικη μου παντως ισχυριζεται οτι το υπουργειο παρεληψε να τα ζητησε μαζι με τα δικαιολογητηκα της εγγραφης και τωρα μου το ζητα...

ρωταω, ειναι οντως υποχρεωτικο να συμπληρωθει αμεσα ή μπορει να γινει και την πρωτη μερα στη σχολη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 316543

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδωσα τα δικαιολογητικά σήμερα στη γραμματεία της σχολής και μου είπαν να πάω την άλλη βδομαδα να πάω να πάρω βεβαίωση σπουδων. Μου έδωσαν εναν πρόχειρο αριθμό μητρώου αυτό τι ακριβώς ειναι;; Εκτός απο τα δικαιολογητικά έπρεπε να προσκομίσω και κάτι ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top