Εγγραφές πρωτοετών

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Αν δεχτείς να πας μαζί τους για καφέ ποιο είναι το χειρότερο πράγμα που μπορεί να συμβεί? Αν και με παρατάξεις κτλ. δεν έχω καμία διάθεση να ασχοληθώ, δεν είναι μια ευκαιρία να μάθεις μερικά πράγματα για τη σχολή σου από μεγαλύτερους και πιθανόν καμία γνωριμία?
Τίποτα δεν θα πάθεις. Μην υπερβάλουμε με τους παραταξιακούς. Σίγουρα θα μάθεις αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα στον καφέ. Και δεν θα σου κάνουν με το καλημέρα ψηστήρι για να γίνεις μέλος. Εκείνο που πρέπει να φροντίσεις, είναι να ανταλλάξεις τηλέφωνα με τους άλλους πρωτοετείς που θα είναι εκεί και να κανονίσετε να βρεθείτε χωρίς τους ...καθοδηγητές. Αυτό γιατί μετά τη δεύτερη συνάντηση, οι παραταξιακοί θα αρχίσουν τα "δικά" τους. Εκεί, αν φυσικά δεν ενδιαφέρεσαι, κρατάς αποστάσεις και τους αποφεύγεις. Θα σε ενοχλήσουν μερικές φορές, αλλά εσύ θα έχεις δουλειά. Θα σε θυμηθούν ξανά στις εκλογές.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τους κωδικους για το πασο ποτε θα τους παρουμε?Οταν παμε στην γραμματεια της σχολης?Δηλαδη μπορουμε να τους παρουμς και αυτες τις μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Νομίζω μετά τις 22 παίρνουμε τους κωδικούς, δεν είμαι όμως και σίγουρος.
Χρειάζεται να έχουμε μαζί μας πιστοποιητικό γεννήσεως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
αμα αρχίσουν με μηνύματα και μ@λκς τους βάζετε στην μαυρη λιστα του κινητου σας και αφήστε τους να βράζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σε ποιο στάδιο είστε στην εγγραφή εγώ αύριο πάω για γνωστοποίηση υπογραφής. μια ερώτηση: οι φωτογραφίες ασπρόμαυρες η έγχρωμες θέλει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω θα στειλω εγχρωμες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Προτείνω για καλό και για κακο να κάνουμε και εγχρομες και ασρομαυρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
εγω θα στειλω εγχρωμες....

Παιδια αυτην την εβδομαδα θα παω στην γραμματεια το πασο θα μπορεσω να το παραλαβω?Γιατι προκειται να παρακουλουθησω το 1οεξαμηνο στην Πατρα επειδη περιμενω μετεγραφη για εκει μπορω να δωσω εξουσιοδοτηση σε καποιον γνωστο μου που εινια στην χιο να παει να παρει τους κωδικους για το πασο απο την γραμματεια?Η να μου στειλει η σχολη ταχυδρομικως τους κωδικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
μια ερωτηση ρε σεις

ποιος ειπε για υπογραφή πρεπει να παμε στο κεπ ? εμενα στο τηλ δεν μου ανέφεραν τιποτε τετοιο
αμα χρειάζεται πιστευω οτι ειναι για τους ανήλικους...

Παιδια αυτην την εβδομαδα θα παω στην γραμματεια το πασο θα μπορεσω να το παραλαβω?Γιατι προκειται να παρακουλουθησω το 1οεξαμηνο στην Πατρα επειδη περιμενω μετεγραφη για εκει μπορω να δωσω εξουσιοδοτηση σε καποιον γνωστο μου που εινια στην χιο να παει να παρει τους κωδικους για το πασο απο την γραμματεια?Η να μου στειλει η σχολη ταχυδρομικως τους κωδικους?

με την εξουσιοδοτηση μπορεις να κανεις τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μια ερωτηση ρε σεις

ποιος ειπε για υπογραφή πρεπει να παμε στο κεπ ? εμενα στο τηλ δεν μου ανέφεραν τιποτε τετοιο
αμα χρειάζεται πιστευω οτι ειναι για τους ανήλικους...



με την εξουσιοδοτηση μπορεις να κανεις τα παντα...
Αφου η αιτηση προεγγραφης πρεπει να ειναι υπογεγραμμενη με γνησιο της υπογραφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι έγχρωμες και ασπρόμαυρες; Τύπου ταυτότητας ζητάει, δηλαδή σαν τις έγχρωμες που βγάλαμε και για τ' απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
επειδη τυχαινει να εχω χαλασμενο εκτυπωτη, την αιτηση προεγγραφης μπορω να την εκτυπωσω οποτε θελω μετα την οριστικη υποβολη;;

δηλαδη οταν ξαναμπω μετα απο την εγγραφη μου το συστημα του υπουργειου θα μπορω να την ανοιγω σε μορφη pdf και να κανω ειτε αποθηκευση ειτε εκτυπωση οπως και με το μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
επειδη τυχαινει να εχω χαλασμενο εκτυπωτη, την αιτηση προεγγραφης μπορω να την εκτυπωσω οποτε θελω μετα την οριστικη υποβολη;;

δηλαδη οταν ξαναμπω μετα απο την εγγραφη μου το συστημα του υπουργειου θα μπορω να την ανοιγω σε μορφη pdf και να κανω ειτε αποθηκευση ειτε εκτυπωση οπως και με το μηχανογραφικο?

Ναι. Όποτε μπαίνεις στη συγκεκριμένη σελίδα του υπουργείου θα τη βρίσκεις σε μορφή Pdf. Και να βγεις από το σύστημα, θα βάζεις κωδικό εξετάσεων και κωδικό πρόσβασης και θα την ξανά βρίσκεις έτοιμη.
Μπορείς να πας και σε βιβλιοπωλείο να στην εκτυπώσουν πάντως, εγώ αυτό έκανα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εσείς πως θα στείλετε/στείλατε τα δικαιολογητικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παρέδωσα τα δικαιολογητικά, και τώρα τι; :worry: . Που μπορώ να δω αν έχω εγγραφεί στην σχολή; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παρέδωσα τα δικαιολογητικά, και τώρα τι; :worry: . Που μπορώ να δω αν έχω εγγραφεί στην σχολή; :whistle:

Εννοείς ότι τα έστειλες?
Αν ναι τότε απλά περιμένεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Σας έδωσαν εσάς βεβαίωση εγγραφής ή να γιολαρω κόβοντας μισό εισιτήριο στα ΜΜΜ χωρίς να την εχω ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Αυτοπροσώπως πήγα, και ναι ούτε σε εμένα έδωσαν βεβαίωση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top