Εγγραφές πρωτοετών

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς αν το σαιτ θα είναι ανοιχτό όλες τις ώρες γιατί τώρα λέει πως θα ξανανοίξει αύριο μετά τις 11. Πείτε σας παρακαλώ... Είμαι ακόμα σε διακοπές και δεν έχω ούτε υπολογιστή ούτε εκτυπωτή,........... Αυτό έλειπε να μην μπορέσω να κάνω εγγραφή. ...:worry::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς αν το σαιτ θα είναι ανοιχτό όλες τις ώρες γιατί τώρα λέει πως θα ξανανοίξει αύριο μετά τις 11. Πείτε σας παρακαλώ... Είμαι ακόμα σε διακοπές και δεν έχω ούτε υπολογιστή ούτε εκτυπωτή,........... Αυτό έλειπε να μην μπορέσω να κάνω εγγραφή. ...:worry::eek:
Η ηλεκτρονικη προεγγραφη ειναι μεχρι τις 17, ενω η αποστολη των δικαιολογητικων στις γραμματειες εως τις 22. (Λογικα θα το κλεινουν το βραδυ....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Επικύρωση στο κεπ θέλει μόνο η αίτηση από το σύστημα.

Που το διάβασες αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
στα στοιχεια κατοικιας φοιτητη βαζουμε που θα μεινουμε ή που μενουμε τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βάζεις που θα μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τον αριθμό αρρένων και του δημοτολογίου που θα τα βρεις;;

Από το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
Εκδίδεται από τα Κ.Ε.Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Βάζεις που θα μείνεις.
πηρα τον καθηγητη στο φροντηστηριο και μου ειπε να βαλω την κατοικια μου την τωρινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
αριθμό αρρένων και δημοτολογίου νομίζω ότι βρήκα πάνω στο απολυτήριο

δεν νομίζω να είναι υποχρεωτικό πάντως να συμπληρώσουμε και την φόρμα της ιστοσελίδας του πανεπιστημίου, λογικά αυτή τη δουλειά θα την κάνουν οι γραμματείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 12004680_1707975092770622_7904962472907176183_n.jpg
    12004680_1707975092770622_7904962472907176183_n.jpg
    70.3 KB · Εμφανίσεις: 163

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Μου είπαν ότι πρέπει να βάλω την παλιά μου σχολή παρότι διαγράφτηκα από αυτή και με τα άλλα δικαιολογβτικα να στείλω τη βεβαίωση διαγραφής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση , στο δελτίο τύπου αναφέρει οτι μαζί με την ηλεκτρονική προεγγραφή ,απαιτείται και μια προσυμπληρωμένη υπεύθυνη δήλωση..... τι ακριβώς είναι η δεύτερη; μαζί με την προεγγραφή ταυτόχρονα γίνεται ή κάνω κάτι επιπλέον εγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
πηρα τον καθηγητη στο φροντηστηριο και μου ειπε να βαλω την κατοικια μου την τωρινη

Όχι, την τωρινή σου κατοικία θα την βάλεις εκεί που λέει Στοιχεία Κατοικίας Γονέων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Με τις εστίες ξέρει κανείς τι παίζει??Άμα παραδώσω τα δικαιολογητικά στην γραμματεία για στέγαση θα μου πουν απευθείας αν θα μπω στην εστία ή θα παρέλθει κάποιο χρονικό διάστημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Με τις εστίες ξέρει κανείς τι παίζει??Άμα παραδώσω τα δικαιολογητικά στην γραμματεία για στέγαση θα μου πουν απευθείας αν θα μπω στην εστία ή θα παρέλθει κάποιο χρονικό διάστημα??

Θα περέλθει κάποιο χρονικό διάστημα, γιατί η επιλογή των ατόμων που δικαιούνται εστία γίνεται με βάση ένα σύστημα μοριοδότησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση , στο δελτίο τύπου αναφέρει οτι μαζί με την ηλεκτρονική προεγγραφή ,απαιτείται και μια προσυμπληρωμένη υπεύθυνη δήλωση..... τι ακριβώς είναι η δεύτερη; μαζί με την προεγγραφή ταυτόχρονα γίνεται ή κάνω κάτι επιπλέον εγω;

γινεται μαζι με την προεγγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδιά μου βγάζει από χθες που προσπαθώ να μπώ "προσωρινά εκτός λειτουργίας". Μήπως ξέρετε τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
γινεται μαζι με την προεγγραφη
Ευχαριστω !!:D

Παιδιά μου βγάζει από χθες που προσπαθώ να μπώ "προσωρινά εκτός λειτουργίας". Μήπως ξέρετε τι γίνεται;

Κανε refresh την σελιδα απο το ειδικο κουμπακι διπλα απο την ραμπα αναζητησης !Ισως χρειαστει επαναφορτωση 2-3 φορες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια δεν απαιτειται και η φυσικη παρουσια στην γραμματεια μετα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τελικά τα κατάφερα. Το refresh το χα δοκιμάσει, αλλά δεν έμπαινε. Και μια άλλη ερώτηση: Η εγκύκλιος του υπουργείου ζητά 4 φωτογραφίες ενώ η γραμματεία της Ιατρικής, σε ανάρτηση της, αναφέρει 1 φωτογραφία. Τελικά πόσες χρειάζεται να στείλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top