Εγγραφές πρωτοετών

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βέβαια όταν υπάρχει κλίμα για απεργίες, κάνουν πρώτοι απεργία. Επίσης, σε περίπτωση στάσης εργασίας, κατεβάζουν ρολό εν ώρα εργασίας απροειδοποίητα. Λόγω της δημοκρατίας που έχουμε, δικαιολογούνται.

καταραμένη δημοκρατία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavol

Νεοφερμένος

Η mariavol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οι εγγραφές του ΦΠΨ είναι 26 και του προγράμματος ψυχολογίας 21,για την αγγλική δεν ξέρω:confused::confused::confused:η σχολή σου δεν έχει βγάλει ανακοίνωση???αν δεν εχει βγάλει μάλλον θα είναι απο 12-30 Σεπτεμβρίου......παρε καλύτερα τηλ τη γραμματεία για σιγουριά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια καλημερα, η εγγραφη μου εχει προγγραματιστει για την Τριτη 27 Σεπτεμβριου, ομως την Τριτη απεργουν ολα τα μεσα! Ξερετε τι θα γινει?
και εγω εχω αυτη την απορια για την τριτη...δεν εχει βγει ακομα καμια ανακοινωση στο σαιτ....βασικα θα ισχυει η τριτη αμα δε βγει ανακοινωση τη δευτερα? γιατι προσωπικα μενω διπλα κ δεν εχω θεμα με τα μμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ρε παιδιά, την Τρίτη και την Τετάρτη έχουν απεργία τα πάντα, ακόμα και τα Ταξί! Εγώ Την Τετάρτη γράφομαι... Θα γίνει λογικά κάποια αναβολή ε; Δε γίνεται χωρίς μέσα να γίνονται οι εγγραφές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ρε παιδιά, την Τρίτη και την Τετάρτη έχουν απεργία τα πάντα, ακόμα και τα Ταξί! Εγώ Την Τετάρτη γράφομαι... Θα γίνει λογικά κάποια αναβολή ε; Δε γίνεται χωρίς μέσα να γίνονται οι εγγραφές...

Σε εμάς πάντως λόγω της απεργίας της Πέμπτης οι εγγραφές μεταφέρθηκαν την επόμενη. Λογικά θα βγει ανακοίνωση από τη γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παιδιαααααα σορρυ αν ειναι κοτσανα η ερωτηση μου η αν εχει ηδη ερωτηθει αλλα τα επιλεγομενα μαθηματα ποτε τα δηλώνουμε???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι ειναι κατα την εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Α ναι??? τελεια τοτε...εμενα δεν μου ειπαν τιποτα...:Pκαλα στην δικια μου σχολή γενικά όλα καθυστερημένα απ'ό,τι καταλαβα τα κανουν οπότε δεν θα ανησυχήσω...:P:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Σας έδωσαν εσάς βεβαίωση εγγραφής;

Εμένα μου έδωσαν μόνο ένα χαρτί που γράφει πάνω-πάνω πιστοποιητικό.Είναι σημαντική αυτή η βεβαίωση;

Ούτε φοιτητική ταυτότητα μου έδωσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδιαααααα σορρυ αν ειναι κοτσανα η ερωτηση μου η αν εχει ηδη ερωτηθει αλλα τα επιλεγομενα μαθηματα ποτε τα δηλώνουμε???:)

Τα δηλώνουμε αργότερα, γύρω στις αρχές Οκτώβρη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ρε παιδια τι θα γινει? θα γραφτουμε κανονικα την Τριτη? γιατι θα ερθω απο επαρχια και πρεπει να ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
παιδιά σόρρυ αν έχει γίνει η ερώτηση ξανά..Με την εγγραφή εμένα μου έδωσαν μόνο το τρίπτυχο και κανένα άλλο χαρτί...Αυτό είναι η βεβαίωση εγγραφής? Γιατί λενε ότι οι πρωτοετείς μέχρι 30 Σεπτεμβρίου μπορούν να έχουν τις εκπτώσεις που θα είχαν με το πάσο επιδικνύοντας την βεβαίωση εγγραφής στη σχολή..Δηλαδή το τρίπτυχο δεν αρκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brainclog

Νεοφερμένος

Η brainclog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια μετα απο πολυ προσπαθεια να καταφερω να ξεγραφτω απο σχολη υπο καταληψη και με τη μικρη δικαιολογια οτι τοσες μερες δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ -αν και ενα υπευθυνο ατομο θα το χε καρατσεκαρει με καποιο τροπο- μολις συνειδητοποιησα οτι η η ημερομηνια εγγραφης για τη σχολη μου δεν ειναι αυτη που νομιζα οτι ισχυε απ οτι μου ειχαν πει αλλα παιδια (26-9) αλλα (23-9) .χτες.φπψ ψυχολογιας συγκεκριμενα.εχω μεινει εκτος σχολων?να παθω κριση πανικου? -ναι το φταιξιμο ειναι ολο δικο μου δεν σκοπευω να το συζητησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παρε τηλ την σχολη. μην ανυσηχεις...Καποιες γραμματειες σχολων κανουν τις εγγραφες με αλφαβητικη σειρα για την καλυτερη εξηπηρετηση των παιδιων και για λογους οργανωσης. Εσυ δεν πηγες τοτε που επρεπε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα σε εξυπηρετήσουν αν πας καποια αλλη μερα λεγοντας πως εχει η κατασταση . Μονο προσεχε μην φερθεις και τωρα με ανευθηνοτητα και φτασουμε 30 και δεν εχεις γεαφτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια μετα απο πολυ προσπαθεια να καταφερω να ξεγραφτω απο σχολη υπο καταληψη και με τη μικρη δικαιολογια οτι τοσες μερες δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ -αν και ενα υπευθυνο ατομο θα το χε καρατσεκαρει με καποιο τροπο- μολις συνειδητοποιησα οτι η η ημερομηνια εγγραφης για τη σχολη μου δεν ειναι αυτη που νομιζα οτι ισχυε απ οτι μου ειχαν πει αλλα παιδια (26-9) αλλα (23-9) .χτες.φπψ ψυχολογιας συγκεκριμενα.εχω μεινει εκτος σχολων?να παθω κριση πανικου? -ναι το φταιξιμο ειναι ολο δικο μου δεν σκοπευω να το συζητησω

Aν οποιαδηποτε μερα μεχρι και τις 30, ειναι υποχρεωμενοι να ολοκληρωσουν την εγγραφη σου!! Απλα προσπαθησε να κανεις γρηγορες κινησεις, γιατι δεν εχουν μεινει και πολλες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brainclog

Νεοφερμένος

Η brainclog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οκ ευχαριστω θα το φροντισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Παιδια, η εγγραφη μου ειναι αυριο το πρωι και μεχρι στιγμης η σχολη δεν εχει ανακοινωση αναβολη της εγγραφης..Αρα πρεπει να παω κανονικα αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Παιδια, η εγγραφη μου ειναι αυριο το πρωι και μεχρι στιγμης η σχολη δεν εχει ανακοινωση αναβολη της εγγραφης..Αρα πρεπει να παω κανονικα αυριο?

ναι μαλλον θα παμε κανονικα...εμενα η γραμματεια δεν το σηκωνει και ουτε ανακοινωση εχει βγει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω! Και πρεπει να μαθω συντομα επειδη για να γραφτω θα ερθω απο επαρχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω! Και πρεπει να μαθω συντομα επειδη για να γραφτω θα ερθω απο επαρχια.

ωχ!:worry:κοιτα δεν νομιζω πως αν ερθεις δεν θα σε γραψουν...απλα ισως δωσουν και αλλη ημερομηνια δεδομενου του προβληματος των συγκοινωνιων...αλλα λογικα για να μην εχει βγει τιποτα ολα κανονικα θα γινουν...:hmm:δηλαδη αυριο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top