Εγγραφές πρωτοετών

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ευχαριστω αλλα οι προθεσμιες σιγα σιγα ληγουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Παιδια καλημερα, η εγγραφη μου εχει προγγραματιστει για την Τριτη 27 Σεπτεμβριου, ομως την Τριτη απεργουν ολα τα μεσα! Ξερετε τι θα γινει?

Μπορείς να πας και νωρίτερα από τις 27, δε θα σου πει κανείς τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ναι αλλα η ανακοινωση λεει ολοι οι φοιτητες θα εγγραφουν την τριτη 27 Σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
παρε και ρωτα αν ειναι ανοιχτα και αν γινονται εγγραφες ...αν ειναι ετσι οπως τα λες δεν θα γινεται να γραφτεις νωριτερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Και αν το σηκωσει ποτε η γραμματεια εγω θα πεταξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ναι οκ δεν λεω ουτε σε εμας το σηκωνουν συνηθως αλλα δεν χανεις και τιποτα να δοκιμασεις......εγω επαιρνα και ξαναπαιρνα μεχρι που καποια στιγμη το σηκωσαν (μονο να δεις αν ειναι σημερα ανοιχτη η γραμματεια γιατι αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις κανεναν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Και αν το σηκωσει ποτε η γραμματεια εγω θα πεταξω!

δεν θα το σηκωσει...εχουν καταληψη ολα τα τμηματα τς φιλοσοφικης στο ΕΚΠΑ νομιζω...:hmm::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια πηγα σημερα και γραφτηκα στην σχολη μου αλλα μου εδωσε κατι κωδικους για το λογαριασμο μου στο ιντερνετ ομως μου λεει οτι ειναι λαθος.μηπως εχετε ιδεα τι μπορει να ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavol

Νεοφερμένος

Η mariavol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οι εγγραφές δεν γίνονται νωρίτερα..τουλάχιστον στη φιλοσοφική του ΕΚΠΑ...πήγα τη Δευτέρα(ήταν κλειστή η γραμματεία)και την Τετάρτη και μου είπαν Δευτέρα 26:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
οι εγγραφές δεν γίνονται νωρίτερα..τουλάχιστον στη φιλοσοφική του ΕΚΠΑ...πήγα τη Δευτέρα(ήταν κλειστή η γραμματεία)και την Τετάρτη και μου είπαν Δευτέρα 26:whistle::whistle::whistle:

δηλαδη αν παμε 26 αντι 27 θα μας κανουν την εγγραφη κανονικα?:redface::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια πηγα σημερα και γραφτηκα στην σχολη μου αλλα μου εδωσε κατι κωδικους για το λογαριασμο μου στο ιντερνετ ομως μου λεει οτι ειναι λαθος.μηπως εχετε ιδεα τι μπορει να ειναι?

Απ' ο.τι καταλαβαινω οι κωδικοι ειναι για τον Ευδοξο, αλλα το προγραμμα θα μπει σε λειτουργια Δευτερα ή Τριτη. Ξαναδοκιμασε τοτε και αν ειναι μας λες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Απ' ο.τι καταλαβαινω οι κωδικοι ειναι για τον Ευδοξο, αλλα το προγραμμα θα μπει σε λειτουργια Δευτερα ή Τριτη. Ξαναδοκιμασε τοτε και αν ειναι μας λες:)

Aν και δεν γραφτηκα ακομα,νομιζω οτι ειναι και για το πασο.

Εντιτ: https://paso.minedu.gov.gr/Procedure
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι κωδικοί είναι για την ενεργοποίηση των ηλεκτρονικών υπηρεσιών του πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
οι γραμματειες των σχολων ειναι ανοιχτες τα Σαββατα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Είναι δημόσιες υπηρεσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
οι γραμματειες των σχολων ειναι ανοιχτες τα Σαββατα?

Όχι. Ελληνικό δημόσιο είναι. Εδώ ζήτημα είναι αν θα τους βρεις καθημερινή και πόσο μάλλον να σηκώσουν το τιμημένο τηλέφωνο ή να απαντήσουν σε κάποιο mail μετά από κάνα μήνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σωστα,σιγα μη δουλευαν τα ζωα.Εδω δε δουλευουν τις καθημερινες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Βέβαια όταν υπάρχει κλίμα για απεργίες, κάνουν πρώτοι απεργία. Επίσης, σε περίπτωση στάσης εργασίας, κατεβάζουν ρολό εν ώρα εργασίας απροειδοποίητα. Λόγω της δημοκρατίας που έχουμε, δικαιολογούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Οφείλω να ομολογήσω ότι εμείς δεν έχουμε τέτοια θέματα! Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
επιτελους... φοιτητρια και επισημα πλεον! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top