Εγγραφές πρωτοετών

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Σχετικα με αυτη ,πως την κανω? Στα ΚΕΠ? Η απλα ενα απλο χαρτι απο εμενα γραμμενο που να λεει οτι δεν σπουδαζω αλλου?
Την υπεύθυνη δήλωση σου τη δίνει κατά πάσα πιθανότητα η σχολή σου για να τη συμπληρώσεις. Για καλό και για κακό όμως πήγαινε σ' ένα ΚΕΠ και ζήτα μία υπεύθυνη δήλωση του νόμου 105 ή μπορείς να την κατεβάσεις από το ίντερνετ και να την εκτυπώσεις.
Αυτη τη βεβαιωση μας την εχουν δωσει ή πρεπει να την παρω απο το σχολειο;
Λογικά θα πρέπει να την έχεις πάρει μαζί με το απολυτήριο. Εκεί αναγράφεται ο βαθμός πρόσβασης. Αν δεν την έχεις πήγαινε να την πάρεις. Προσοχή! Μη δώσεις το πρωτότυπο.

Και κατι ακομη,αν δεν παω τη Δευτερα που κανουν εγγραφη οσι ειναι απο Α το επιθετο τους,οπως εγω,μετα θα με δεχτουν; Φανταζομαι ναι....
Ναι. Εγώ κανονικά είμαι το "Τ" και η μέρα εγγραφής μου είναι 29/9, αλλά πήγα και εγγράφηκα κανονικά χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Ναι οντως την εχω τελικα τη βεβαιωση προσβασης.
Οκ ,θα παω αυριο ΚΕΠ ,διπλα ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Αύριο θα πάω στο ΕΜΠ για εγγραφή. Ελπίζω να μην έχω κανένα πρόβλημα και θα σας πω την εμπειρία μου από αυτό :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
ΠΔΘ ΗΜΜΥ αν παω σημερα με ολα τα εγγραφα κτλπ σωστα θα λειτουργει;;;
'Αλεξ , πήγε ένας γνωστός μου σήμερα και γράφτηκε κανονικά. Αύριο θα πάω κι εγώ . Άντε να δούμε ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas993

Νεοφερμένος

Ο kostas993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αύριο θα πάω στο ΕΜΠ για εγγραφή. Ελπίζω να μην έχω κανένα πρόβλημα και θα σας πω την εμπειρία μου από αυτό :clapup:
πάρε ενα τηλέφωνο στην γραματεία πριν πας , μια κοπέλα π συναντησα οταν πηγα εγω να γραφτω σε αλλο τμημα στο εμπ μ ειπε πως λογω της καταληψης δεν μπορεσε να κανει την εγγραφη της στους χημικους μηχανικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom Dizzle

Νεοφερμένος

Ο Boom Dizzle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας.....Θα ηθελα να ρωτησω για τις εγγραφες στο Παντειο και αν αυτες συνεχιζονται παρα τις καταληψεις.Μου εχουν πει οτιπρεπει να παω μια συγκεκριμενη μερα για εγγραφη,καθως γινεται αλφαβητικα(το ονομα μ αρχιζει απο Κ).Ισχυει κατι τετοιο??Δηλ αν πας καποια αλλη μερα δεν γραφεσαι??Πηρα τηλεφωνο την γραμματεια αλλα λογω καταληψεων δεν μιλησαν....Εχω αγχωθει!Επιπλεον,ειμαι απο επαρχια και δεν βολευουν,ξερετε,οι πολλες μετακινησεις....Καποια βοηθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μηπως κανεις ξερει αν αρχισαν οι εγγραφες στη Φιλολογια Ιωαννινων και τι κατασταση επικρατει στη γραμματεια? Προλαβαινεις να τελειωσεις σε μια μερα? Μηπως πρεπει να πας απο τα χαραματα για να παρεις σειρα? Ποιες ωρες εξυπηρετουν? Οποιος ξερει ας απαντησει (μηπως η DANAIZ?)
Eυχαριστω προκαταβολικα, αλλα εχω αγχωθει γιατι πρεπει να παω απο θεσσαλονικη!!!!!!

μπορει να απαντησει καποιος /-α αν εχουν ξεκινησει οι εγγραφες στο τμημα φιλολογιας ιωαννινων,please!γιατι ειμαι απο αθηνα και δεν ξερω ποτε να ερθω.απο οτι ειδα το τμημα δεν εχει βγαλει καποια ανακοινωση

η φιλολογια εχει καταληψη μεχρι 20-9,και γενικα εχουν καταληψη οι 12 απο τις 14 σχολες του παν/μιου.καλυτερα να παρετε ενα τηλ την γραμματεια να ρωτησετε αν γινονται εγγραφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
πάρε ενα τηλέφωνο στην γραματεία πριν πας , μια κοπέλα π συναντησα οταν πηγα εγω να γραφτω σε αλλο τμημα στο εμπ μ ειπε πως λογω της καταληψης δεν μπορεσε να κανει την εγγραφη της στους χημικους μηχανικους

Έχω προνοήσει ρε... Έτσι λες να πάω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Άμα πας και λειτουργεί η γραμματεία πες μου και μένα!
ΥΓ:Ακόμα Ξάνθη είσαι;:P

οκ θα σου πω αν και δεν ξερω τπτ για αυτο ρωταω και εγω μην νομιζεις:P
επισης (ΥΓ απαντηση) οχι Αθηνα για αυτο και ρωταω,μην ανέβω αδίκως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
καλησπέρα συμφοιτητή:Dβασικά εγώ τη Δευτέρα θα πάω λόγω του ότι μένω μακριά, αλλά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι γίνονται κανονικά οι εγγραφές...(ήταν λιγάκι βαρεμένος βέβαια αυτός που απάντησε, οπότε κράτα και μια πισινή:P)
Και εγώ την Δευτέρα θα πάω, η Τρίτη! Θα δείξει! Αφού είπε οτι γίνονται κανονικά δεν νομίζω να γίνει τίποτα αντίθετο! :) Άντε, και επίσημα φοιτητές απο Δευτέρα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis19m

Νεοφερμένος

Ο antonis19m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχω προνοήσει ρε... Έτσι λες να πάω??
οταν πατε μπορειτε να πειτε και σε εμενα περιπου τι γινεται??
εγω ειμαι στουσ μ.μ και μενω περιφερεια...εγω νομιζα πως οι εγγραφες θα γινονται απο πχ τοτε μεχρι τοτε ...τωρα βλεπω ομως οτι δεν γινεται παντου αυτο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα! Στα δικαιολογητικά που ζητούν για την εγγραφή ζητούν και μια υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είσαι γραμμένος σε άλλη σχολή και μία αίτηση εγγραφής! Αυτά μας τα δίνουν στη σχολή?? :hmm:(Σόρρυ αν το θέμα υπάρχει αλλού...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ναι στην σχολη στα δινουν αυτα
!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αχα... Αυτά τα υπογράφεις εκεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ευχαριστώ ρε παιδιά!! Με έχουν τρελάνει όλοι ότι την υπεύθυνη δήλωση τουλάχιστον πρέπει να την έχω ...και η γραμματεία της σχολής δεν σηκώνει το τηλέφωνο να ρωτήσουμεε!! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγγνώμη αν η ερώτηση μου είναι άκυρη με το θέμα. Ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω αν οι εγγραφές στα πανεπιστήμια γίνονται με αλφαβητική σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Συνήθως έτσι γίνεται,βέβαια είναι και πως λειτουργεί το κάθε πανεπιστήμιο.
Ένας φίλος μου επειδή όμως έμαθε τελευταία στιγμή πως είναι με αλφαβητική και είχε περάσει το δικό του,πήρε τηλ και του είπαν να πάει όποτε θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ :-) Επειδή πέρασα Κομοτηνή ελπίζω, αν ισχύει οι εγγραφές να γίνονται με αλφαβητική σειρά, να με δεχτούν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδια, οσοι κανατε εγγραφη, τι συμπληρωσατε στην υπευθυνη δηλωση, στο πεδιο ''Προς'';;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ :-) Επειδή πέρασα Κομοτηνή ελπίζω, αν ισχύει οι εγγραφές να γίνονται με αλφαβητική σειρά, να με δεχτούν!!!
γιατι δεν μπαινεις στο site της σχολης σου να δεις αν εχουν δημοσιευσει τιποτα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top