Εγγραφές πρωτοετών

fani21

Νεοφερμένος

Η fani21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
α,ενταξει,ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αυτή που δεν είναι επικυρωμένη, είναι λογικά η πρωτότυπη... Οπότε κρατάς εκείνη...



Από πέρσι, δεν χρειάζεσαι το δελτίο επιτυχίας για την εγγραφή...

Κανεις λαθος περυσι μου το ζητησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η Ιατρική πέρσι ζητούσε το δελτίο επιτυχίας. Φέτος οψόμεθα, περιμένουμε.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
θα μας τρελάνετε, τι είναι αυτά τα δελτία επιτυχίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
θα μας τρελάνετε, τι είναι αυτά τα δελτία επιτυχίας?

ναι και εγω το ιδιο ηθελα να ρωτησω.......τι ειναι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Βγήκε η ανακοίνωση για την ιατρική αθηνών! Eπιτέλους!!! :D

https://www.grammateia.med.uoa.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=2501

Eγώ κανονικά είμαι την Πέμπτη. Επειδή όμως θέλω να φύγω για να δώσω δίπλωμα, μπορώ να πάω τη Δευτέρα, σωστά;
Ξέρει κανείς;

Αυτο το link ειναι για τις ειδικες κατηγοριες.

Για το 90% που ειναι;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina-kar

Νεοφερμένος

Η korina-kar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τα δελτια επιτυχιας τα εστειλε το σχολειο φετος στη σχολη.Δεν χρειαζεται να τα παμε εμεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
θα μας τρελάνετε, τι είναι αυτά τα δελτία επιτυχίας?

Καλώς την συμφοιτήτρια!!! :) Η σχολή μας πρίν λίγες μέρες που πήγα είχε κατάληψη... Πήγες για την εγγραφή; Αν ναι, γίνεται η είναι κλειστή η γραμματεία; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κανεις λαθος περυσι μου το ζητησαν.

Η Ιατρική πέρσι ζητούσε το δελτίο επιτυχίας. Φέτος οψόμεθα, περιμένουμε.:worry:

Τι λέτε ρε παιδιά;; Εμάς πέρσι στο σχολείο μας είπαν ότι δεν είναι πλέον το δελτίο επιτυχίας στα δικαιολογητικά και φυσικά ούτε και στην σχολή μας ζήτησαν κάτι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis19m

Νεοφερμένος

Ο antonis19m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπορεσα. Δεν ειναι τιποτα. Σε ποια σχολη εισαι?
(οχι, δεν ειναι η μονη αιθερια υπαρξη)

εγω περασα φετος μηχανολογων μηχανικων....
αν κανω την εγγραφη ηλεκτρονικα υπαρχει συγκεκριμενο χρονικο περιθωριο??
Οσεσ περισσοτερες τοσο το καλυτερο :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,127 μηνύματα.
Ρε παιδια.. Καθαρα απο περιεργεια.. Τι την θελουν τη φωτογραφια ταυτοτητας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Ρε παιδια.. Καθαρα απο περιεργεια.. Τι την θελουν τη φωτογραφια ταυτοτητας?

αν και δεν ξερω φανταζομαι για το πασο ... μερικες για αλλα εγγραφα...και καποιες για καβατζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε παιδια.. Καθαρα απο περιεργεια.. Τι την θελουν τη φωτογραφια ταυτοτητας?

Πάσο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,127 μηνύματα.
αν και δεν ξερω φανταζομαι για το πασο ... μερικες για αλλα εγγραφα...και καποιες για καβατζα:P

Λες ε?! Δεν μου χε περασει καθολου απο το μυαλο ομως :lol:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παιδια θελω την αποψη σα για κατι...

Η σχολη που εχω περασει ειναι ανοιχτη κανονικα, ομως δεν μπορω να παω να γραφτω γιατι πρεπει πρωτα να διαγραφτω απο τη προηγουμενη και αυτη εχει καταληψη με κλειστη γραμματεια... Λογικα το νεο τμημα θα σταματησει τις εγγραφες στις 30 οπως και πρεπει. Εγω τι μπορω να κανω ωστε να γραφτω; Αν περιμενω να ανοιξει η πρωην σχολη τοτε ισως ειναι αργα για να προλαβω τις εγγραφες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Παιδια θελω την αποψη σα για κατι...

Η σχολη που εχω περασει ειναι ανοιχτη κανονικα, ομως δεν μπορω να παω να γραφτω γιατι πρεπει πρωτα να διαγραφτω απο τη προηγουμενη και αυτη εχει καταληψη με κλειστη γραμματεια... Λογικα το νεο τμημα θα σταματησει τις εγγραφες στις 30 οπως και πρεπει. Εγω τι μπορω να κανω ωστε να γραφτω; Αν περιμενω να ανοιξει η πρωην σχολη τοτε ισως ειναι αργα για να προλαβω τις εγγραφες !

Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ. στη σχολή που πέρασες; Ίσως δοθεί κάποια παράταση για περιπτώσεις σαν αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Θα παρω τηλ. αν δεν ανοιξει η αλλη σχολη σε δυο μερες. Πηρα τη γραμματεια και ρωτησα αν μπορω να εγγραφω κανοντας την υπευθυνη δηλωση και μετα να προσκωμησω το χαρτι διαγραφης και μου ειπαν οτι δεν γινεται...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδια θελω την αποψη σα για κατι...

Η σχολη που εχω περασει ειναι ανοιχτη κανονικα, ομως δεν μπορω να παω να γραφτω γιατι πρεπει πρωτα να διαγραφτω απο τη προηγουμενη και αυτη εχει καταληψη με κλειστη γραμματεια... Λογικα το νεο τμημα θα σταματησει τις εγγραφες στις 30 οπως και πρεπει. Εγω τι μπορω να κανω ωστε να γραφτω; Αν περιμενω να ανοιξει η πρωην σχολη τοτε ισως ειναι αργα για να προλαβω τις εγγραφες !
Στην εγκύκλιο του υπουργείου γράφει:
[FONT=&quot] Για λόγους εξαιρετικής ανάγκης, όπως παρατεταμένη θεομηνία, σοβαρή ασθένεια, στράτευση ή απουσία στο εξωτερικό, είναι δυνατή η εγγραφή σπουδαστή που καθυστέρησε να εγγραφεί μέσα στην καθορισμένη προθεσμία 12-30 Σεπτεμβρίου με αιτιολογημένη απόφαση του συμβουλίου του τμήματος ή σχολής Πανεπιστημίου ή Τ.Ε.Ι., κατά περίπτωση, ύστερα από αίτηση του ενδιαφερόμενου σπουδαστή, η οποία υποβάλλεται σε αποκλειστική προθεσμία τριάντα (30) ημερών από τη λήξη της προθεσμίας εγγραφής και στην οποία εκτίθενται και οι λόγοι της καθυστέρησης. Σπουδαστής που δεν εγγράφηκε ούτε με την ανωτέρω διαδικασία χάνει το δικαίωμα εγγραφής για το συγκεκριμένο ακαδημαϊκό έτος καθώς και για τα επόμενα έτη.[/FONT]
Αυτό που περιγράφεις σαν "λόγος [FONT=&quot]εξαιρετικής ανάγκης" μου φαίνεται!! Συνεπώς και να γίνει αυτό που λες δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς. :)[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Θα παρω τηλ. αν δεν ανοιξει η αλλη σχολη σε δυο μερες. Πηρα τη γραμματεια και ρωτησα αν μπορω να εγγραφω κανοντας την υπευθυνη δηλωση και μετα να προσκωμησω το χαρτι διαγραφης και μου ειπαν οτι δεν γινεται...:/:
Ναι, τηλεφώνησε σύντομα για να δεις τι μπορείς να κάνεις. Μην το αφήσεις για τις τελευταίες μέρες. Πάντως δε νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς. Πολλοί φοιτητές βρίσκονται στην ίδια θέση με 'σένα, οπότε κάποια λύση θα δοθεί. Αν δε ξέρουν να σου πουν από τη γραμματεία, μετά κάνε και καμιά κλήση προς υπουργείου μεριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top