Εγγραφές πρωτοετών

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Στο εμπ εγγραφεσε ηλεκτρονικα...Ξερεις pagita ποτε πρεπει να παμε δικαιολογητικα κι ετσι για πασο κλπ?
Εξαρταται. Οι Ναυπηγοι απο χθες τριτη μεχρι και παρασκευη. Οι ΗΜΜΥ υποθετω, ως περισσοτεροι, θα εχετε περισσοτερες μερες περιθωριο. Παρε τηλεφωνο τη γραμματεια σας το πρωι να μαθεις.

Μπορεσες να κανεις την εγγραφη σου?
Αν υπαρχει παντως μονο μια τετοια υπαρξη θα εχουμε προβλημα :P
Μπορεσα. Δεν ειναι τιποτα. Σε ποια σχολη εισαι?
(οχι, δεν ειναι η μονη αιθερια υπαρξη)

Ώστε αυτά γίνονται στο ΕΜΠ ε??? Μήπως ξέρουμε σε ποιό τμήμα πέρασε η κοπελιά??? :P
Ναυπηγος, απ' ο,τι καταλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Βγήκε η ανακοίνωση για την ιατρική αθηνών! Eπιτέλους!!! :D

https://www.grammateia.med.uoa.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=2501

Eγώ κανονικά είμαι την Πέμπτη. Επειδή όμως θέλω να φύγω για να δώσω δίπλωμα, μπορώ να πάω τη Δευτέρα, σωστά;
Ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Βγήκε η ανακοίνωση για την ιατρική αθηνών! Eπιτέλους!!! :D

https://www.grammateia.med.uoa.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=2501

Eγώ κανονικά είμαι την Πέμπτη. Επειδή όμως θέλω να φύγω για να δώσω δίπλωμα, μπορώ να πάω τη Δευτέρα, σωστά;
Ξέρει κανείς;

δεν ξερω παντως αμα θες εγω θα παω δευτερα ....αμα πας πες μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν λέει τίποτα η σχολή.
Το πανεπιστήμιο γενικά ανέβασε την ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά που εξέδωσε το υπουργείο...και εκεί λέει μόνο για ταυτότητα.
Λες να τη φωτοτυπήσω και να την επικυρώσω για καλό και για κακό;:/::/:


Στο ΚΕΠ ή στο σχολείο ή σε Α.Τ επικυρώνονται.Εγώ στο ΚΕΠ πήγα.

Εγώ θα έκανα ότι λέει η ανακοίνωση στο σάιτ της σχολής... Αλλά αν θέλεις να είσαι σίγουρη κάν' το...

Επικυρώσεις γίνονται και στα τρία... Οπότε όπου σου είναι πιο εύκολο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Το ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ της ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ το κρατανε στο λυκειο???γιατι εμενα μονο το φωτοαντιγραφο μου εδωσαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_1521

Νεοφερμένος

Η mary_1521 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Βγήκε η ανακοίνωση για την ιατρική αθηνών! Eπιτέλους!!! :D

https://www.grammateia.med.uoa.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=2501

Eγώ κανονικά είμαι την Πέμπτη. Επειδή όμως θέλω να φύγω για να δώσω δίπλωμα, μπορώ να πάω τη Δευτέρα, σωστά;
Ξέρει κανείς;

Χμμ αφού δίνει συγκεκριμένες ημερομηνίες αλφαβητικά και μία επαναληπτική δε μου φαίνεται λογικό να μπορείς να πας νωρίτερα.. Αλλά δεν ξέρω κιόλας! :)

κι εγώ ιατρική αθήνας παρεπιπτόντως!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Χμμ αφού δίνει συγκεκριμένες ημερομηνίες αλφαβητικά και μία επαναληπτική δε μου φαίνεται λογικό να μπορείς να πας νωρίτερα.. Αλλά δεν ξέρω κιόλας! :)

κι εγώ ιατρική αθήνας παρεπιπτόντως!! :D

ααα niC ποτε πας εσυ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ της ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ το κρατανε στο λυκειο???γιατι εμενα μονο το φωτοαντιγραφο μου εδωσαν..

Αποκλείεται να σου έδωσαν μόνο αντίγραφο... Αν δεν το έχεις, ή το έχασες ή έγινε κάποιο λάθος οπότε επικοινώνησε με το σχολείο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_1521

Νεοφερμένος

Η mary_1521 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ναι....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αποκλείεται να σου έδωσαν μόνο αντίγραφο... Αν δεν το έχεις, ή το έχασες ή έγινε κάποιο λάθος οπότε επικοινώνησε με το σχολείο σου...

ναι μονο το αντιγραφο εδωσαν γιατι το επαληθευσα με συμμαθητες..τεσπα ετσι και αλλιως στην σχολη επικυρωμενο αντιγραφο θελουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ναι μονο το αντιγραφο εδωσαν γιατι το επαληθευσα με συμμαθητες..τεσπα ετσι και αλλιως στην σχολη επικυρωμενο αντιγραφο θελουν

Μα δεν έχουν δικαίωμα να σου κρατήσουν την βεβαίωση πρόσβασης... Πρέπει να έχεις και το πρωτότυπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μα δεν έχουν δικαίωμα να σου κρατήσουν την βεβαίωση πρόσβασης... Πρέπει να έχεις και το πρωτότυπο...

Αύριο που θα πάω απο το λύκειο για την επικύρωση θα ζητήσω και το πρωτότυπο.Και μένα περίεργο μου φάνηκε που δεν το έδωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani21

Νεοφερμένος

Η fani21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τελικά το αντίγραφο απολυτηρίου το επικυρώνουν στο λύκειο και σε κεπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Τελικά το αντίγραφο απολυτηρίου το επικυρώνουν στο λύκειο και σε κεπ?

Nαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fani21

Νεοφερμένος

Η fani21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μου εδωσαν 3ις βεβαιωσεις κ οι 2 ειναι επικυρωμενες ,εγω ποια θα κραταω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τα δελτια επιτυχιας δεν σας τα εδωσαν? Θα σταλούν κατ ευθείαν στην γραμματεία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani21

Νεοφερμένος

Η fani21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Τα δελτια επιτυχιας δεν σας τα εδωσαν? Θα σταλούν κατ ευθείαν στην γραμματεία ?
Ετσι μας ειπαν. Αλλωστε δεν χρησιμευαν σε κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
μου εδωσαν 3ις βεβαιωσεις κ οι 2 ειναι επικυρωμενες ,εγω ποια θα κραταω?

Αυτή που δεν είναι επικυρωμένη, είναι λογικά η πρωτότυπη... Οπότε κρατάς εκείνη...

Τα δελτια επιτυχιας δεν σας τα εδωσαν? Θα σταλούν κατ ευθείαν στην γραμματεία ?

Από πέρσι, δεν χρειάζεσαι το δελτίο επιτυχίας για την εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top