Εγγραφές πρωτοετών

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Προς όσους πήγαν για εγγραφή στο ΠΑΜΑΚ σας είπαν πότε αρχίζουν τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ΔΗλαδή απο αύριο θα μπορούμε να γραφόμαστε??
ετσι γραφει στο site της δαπ οτι αποφασιστηκε......ωστοσο επειδη πηγα και απο την γραμματεια σημερα μου ειπαν να περιμενουμε ανακοινωση αυριο το μεσημερι περιπου................αναμενοντας λοιπον:D

Προς όσους πήγαν για εγγραφή στο ΠΑΜΑΚ σας είπαν πότε αρχίζουν τα μαθήματα?

δεν ξερω τιποτα για το παμακ αλλα μπορεις αμα θες να ψαξεις στο site του ιδιου του πανεπιστημιου και αν δεν βρεις εκει τιποτα
ψαξε στα site των διαφορων παραταξεων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Aμα βγάλει η δική μας σχολή ανακοίνωση αύριο εμένα να μου τρυπήσετε τη μύτη :P

spiros332 σ' άρεσαν οι εγκαταστάσεις; Εμένα όχι και τόσο, μου θυμίζει ξεχασμένο λύκειο το πανεπιστήμιο. :P

Μόνο το ΝΑΒΟ κάτι έλεγε αλλά με το πανό που' χανε βάλει κρύβανε το μόνο φρεσκοβαμμένο κτήριο του συγκροτήματος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
'Aμα βγάλει η δική μας σχολή ανακοίνωση αύριο εμένα να μου τρυπήσετε τη μύτη :P

spiros332 σ' άρεσαν οι εγκαταστάσεις; Εμένα όχι και τόσο, μου θυμίζει ξεχασμένο λύκειο το πανεπιστήμιο. :P

Μόνο το ΝΑΒΟ κάτι έλεγε αλλά με το πανό που' χανε βάλει κρύβανε το μόνο φρεσκοβαμμένο κτήριο του συγκροτήματος!!

χαχα ναι οντως δεν ηταν και τοσο ωραια τα κτηρια......ωστοσο ελπιζω μεσα να ειναι καλυτερα;)

το "δασακι" ομως στην μεση πολυ το γουσταρω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos593

Νεοφερμένος

Ο Panos593 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια με το αντιγραφο της βεβαιωσης προσβασης τι γινεται? εγω εχω το πρωτοτυπο αλλα απο το σχολειο μου ειχαν δωσει μονο επικυρωμενο αντιγραφο του απολυτηριου ??<!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ναι, άνετα μπορείς να απομονωθείς πίσω από κάποιους θάμνους με καμιά νόστιμη συμφοιτήτρια. Πονηρούλη. Σε πάω :P

Αλλά κακό πράγμα να είσαι φοιτητής και όχι ελεύθερος. Χάνω τα καλά γαμώτεν. :P

Πότε θα πάμε για καφέ να συζητήσουμε για τις εγγραφές;

(για να μην πουνε ότι είμαστε off topic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Ναι, άνετα μπορείς να απομονωθείς πίσω από κάποιους θάμνους με καμιά νόστιμη συμφοιτήτρια. Πονηρούλη. Σε πάω :P

Αλλά κακό πράγμα να είσαι φοιτητής και όχι ελεύθερος. Χάνω τα καλά γαμώτεν. :P

Πότε θα πάμε για καφέ να συζητήσουμε για τις εγγραφές;

(για να μην πουνε ότι είμαστε off topic)
οποτε να ναι αμα θες και αυριο απογευμα απλως δεν ξερω που και ποτε μπορεις εσυ.....
(τα πιανεις τα υπονοουμενα ε...???:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Δε ξερω για εσας, παντως εγινε η πληρης απομυθοποιηση στο μυαλο μου σχετικα με το ΕΜΠ (καλα, οχι πως περιμενα και κατι ιδιαιτερο, αλλα και παλι).
Το καλο, μια αιθερια υπαρξη, κατα πασα πιθανοτητα πρωτοετης στο τμημα μου. Hell yeah.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Στο εμπ εγγραφεσε ηλεκτρονικα...Ξερεις pagita ποτε πρεπει να παμε δικαιολογητικα κι ετσι για πασο κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Να ρωτησω, οταν λεει φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας εννοει επικυρωμενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Να ρωτησω, οταν λεει φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας εννοει επικυρωμενη?
Εάν δεν το λέει, θα εννοεί απλή φωτοτυπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis19m

Νεοφερμένος

Ο antonis19m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δε ξερω για εσας, παντως εγινε η πληρης απομυθοποιηση στο μυαλο μου σχετικα με το ΕΜΠ (καλα, οχι πως περιμενα και κατι ιδιαιτερο, αλλα και παλι).
Το καλο, μια αιθερια υπαρξη, κατα πασα πιθανοτητα πρωτοετης στο τμημα μου. Hell yeah.

Μπορεσες να κανεις την εγγραφη σου?
Αν υπαρχει παντως μονο μια τετοια υπαρξη θα εχουμε προβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Ώστε αυτά γίνονται στο ΕΜΠ ε??? Μήπως ξέρουμε σε ποιό τμήμα πέρασε η κοπελιά??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παίδες χαλαρώστε... Δεν έχει μία κοπέλα μόνο όλοκληρο το ΕΜΠ...

(Βέβαια, αν έχει τις αναλογίες που έχουμε εδώ στο Πολυτεχνείο, μην περιμένετε να βρείτε και πολλές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
όταν λέει φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας δεν εννοεί την ασπρόμαυρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Όχι και έγχρωμη και ασπρόμαυρη δέχονται..
λέει ''Τύπου''.Δηλαδή να φαίνεται μόνο το πρόσωπο.

Ερώτηση: Αστυνομική ταυτότητα μπορούμε να δείξουμε και την κανονική έτσι; Δεν είναι ανάγκη να την φωτοτυπήσουμε...ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ερώτηση: Αστυνομική ταυτότητα μπορούμε να δείξουμε και την κανονική έτσι; Δεν είναι ανάγκη να την φωτοτυπήσουμε...ε; :P

Αν στην ανακοίνωση της σχολής σου για την ταυτότητα λέει και για φωτοτυπία της ταυτότητας, βγάλε ένα αντίγραφο, αν όχι προγανώς και δεν χρειάζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
που μπορει κανεις να επικυρωσει την φωτοτυπια της βεβαιωσης προσβασης και την φωτοτυπια της ταυτοτητας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αν στην ανακοίνωση της σχολής σου για την ταυτότητα λέει και για φωτοτυπία της ταυτότητας, βγάλε ένα αντίγραφο, αν όχι προγανώς και δεν χρειάζεται...

Δεν λέει τίποτα η σχολή.
Το πανεπιστήμιο γενικά ανέβασε την ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά που εξέδωσε το υπουργείο...και εκεί λέει μόνο για ταυτότητα.
Λες να τη φωτοτυπήσω και να την επικυρώσω για καλό και για κακό;:/::/:


Στο ΚΕΠ ή στο σχολείο ή σε Α.Τ επικυρώνονται.Εγώ στο ΚΕΠ πήγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top