Εγγραφές πρωτοετών

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στη σχολή, κατάφερα να μπω στη γραμματεία ΑΛΛΑ όταν ρώτησα τι θα γίνει με τις εγγραφές των πρωτοετών μια αγάμητη μπαμπόγρια άρχισε να φωνάζει "Δε βλέπεις ότι έχουμε κατάληψη; Θα βγει ανακοίνωση στο ιντερνετ! Μη με ρωτήσεις πότε. Έχουμε κατάληψη"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
:D και δεν της ειπες τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στη σχολή, κατάφερα να μπω στη γραμματεία ΑΛΛΑ όταν ρώτησα τι θα γίνει με τις εγγραφές των προετών μια αγάμητη μπαμπόγρια άρχισε να φωνάζει "Δε βλέπεις ότι έχουμε κατάληψη; Θα βγει ανακοίνωση στο ιντερνετ! Μη με ρωτήσεις πότε. Έχουμε κατάληψη"

:P

Φαντάσου τι μπινελίκι θα ρίξει σε μένα,αν πάω αύριο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=309130 :για τα πανεπιστήμια της Θεσσαλονίκης. Σημερινό άρθρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στη σχολή, κατάφερα να μπω στη γραμματεία ΑΛΛΑ όταν ρώτησα τι θα γίνει με τις εγγραφές των πρωτοετών μια αγάμητη μπαμπόγρια άρχισε να φωνάζει "Δε βλέπεις ότι έχουμε κατάληψη; Θα βγει ανακοίνωση στο ιντερνετ! Μη με ρωτήσεις πότε. Έχουμε κατάληψη"

:P

ναι ρε και εμενα το ιδιο μου ειπε....θα εκνευριστηκε μαλλον 2 μεσα σε μια μερα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haloking

Νεοφερμένος

Ο haloking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στη σχολή, κατάφερα να μπω στη γραμματεία ΑΛΛΑ όταν ρώτησα τι θα γίνει με τις εγγραφές των πρωτοετών μια αγάμητη μπαμπόγρια άρχισε να φωνάζει "Δε βλέπεις ότι έχουμε κατάληψη; Θα βγει ανακοίνωση στο ιντερνετ! Μη με ρωτήσεις πότε. Έχουμε κατάληψη"

:P

Ευχαριστούμε πολύ Dmitso για την ενημέρωση!Αυτή τη στιγμή απ΄ότι διαβάζω γίνεται συνέλευση για την τύχη της κατάληψης.ΔΑΠ και ΕΑΑΚ τουλάχιστον είναι υπέρ της λειτουργίας της γραμματείας για τις εγγραφές των πρωτοετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι τόοοοοοοοοοοσο μεγάλο ζόρι οι εγγραφές?
κ θέλουν τόοοοοοσο πολύ τρέξιμο?
Δηλ αν πας με τα απαραίτητα δικαιολογητικά ταυτότητα,φωτογραφίες,
επικυρωμένο αντίγραφο απολυτηρίου κ επικυρωμένη βεβαίωση πρόσβασης
Τι δυσκολία θα αντιμετωπίσεις?
σε στέλνουν κ αλλού?
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
4 πραγματικα θελει παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα φωτογραφιες διαβατηριου εγχρωμες. λετε θα τις δεχτουν?

Δεν θα τις δεχτούν.
Είναι αρκετά πιο μεγάλες από αυτές που χρειάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THIGG707

Νεοφερμένος

Ο THIGG707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Για να γραφω μόνος μου στην σχολη πρέπει να ειμαι ανω των 18????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Για να γραφω μόνος μου στην σχολη πρέπει να ειμαι ανω των 18????
Δεν νομίζω!
Αν έχεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά γιατί να πρέπει να είσαι πάνω από 18?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δεν χρειαζεται να σαι πανω απο 18....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ Dmitso για την ενημέρωση!Αυτή τη στιγμή απ΄ότι διαβάζω γίνεται συνέλευση για την τύχη της κατάληψης.ΔΑΠ και ΕΑΑΚ τουλάχιστον είναι υπέρ της λειτουργίας της γραμματείας για τις εγγραφές των πρωτοετών.

τελειωσε και ψηφιστηκε το πλαισιο της εαακ!!!
-Κατάληψη μέχρι και την Τρίτη 20/9
-Συμμετοχή στην Πανεκπαιδευτική πορεία την Πέμπτη
-Παράσταση Διαμαρτυρίας στο Υπουργείο Υγείας την Τετάρτη
-Εγγραφές πρωτοετών ΚΑΝΟΝΙΚΑ
-Πτυχιακές ΚΑΝΟΝΙΚΑ
-Νέα ΓΣ ΣΦΙΑ: Τρίτη 20/9 στις 12

αλλα λενε οτι θα κανουν και δευτερη ψηφοφορια γιατι εχουν ενστασεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αναλυτικά ξέρετε τις ψηφους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Που θα μάθω αν το πληροφορικό απθ έχει από σήμερα κατάληψη; γιατί μέχρι πριν τη συνέλευση δεν είχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
ναι ρε και εμενα το ιδιο μου ειπε....θα εκνευριστηκε μαλλον 2 μεσα σε μια μερα.....:P

A πήγες και εσύ σήμερα;
Εντωμεταξύ το παράξενο της υπόθεσης ήταν ότι η γραμματεία ήταν ανοιχτή. Τις Τρίτες συνήθως ήταν κλειστή :P
Δεν σε ξέρω για να πω αν σε είδα, εγώ πήγα κατά της 12μιση..Ένας με τζιν και μαύρη μπλούζα ήμουν και είχα πάει με μια κοπέλα με άσπρο φόρεμα. Άμα με είδες, την επόμενη φορά που θα με ξαναδείς σφύρα για να καταλάβω :P

Ευχαριστούμε πολύ Dmitso για την ενημέρωση!Αυτή τη στιγμή απ΄ότι διαβάζω γίνεται συνέλευση για την τύχη της κατάληψης.ΔΑΠ και ΕΑΑΚ τουλάχιστον είναι υπέρ της λειτουργίας της γραμματείας για τις εγγραφές των πρωτοετών.

Έλεγα και εγώ να κάτσω στη συνέλευση αλλά βαρέθηκα να περιμένω. Οι εγγραφές θα γίνουνε κανονικά! Να δούμε όμως πότε θα ανεβάσουνε στο ιντερνετ αυτά που λένε...
Πληροφοριακά, η ιστοσελίδα δεν έχει ανανεωθεί και ας έχει αλλάξει ο πρόεδρος της σχολής (δεν είναι ο στεφανάδης πλέον) και στο σαιτ της γραμματείας επικρατεί άκρα του τάφου σιωπή.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
A πήγες και εσύ σήμερα;
Εντωμεταξύ το παράξενο της υπόθεσης ήταν ότι η γραμματεία ήταν ανοιχτή. Τις Τρίτες συνήθως ήταν κλειστή :P
Δεν σε ξέρω για να πω αν σε είδα, εγώ πήγα κατά της 12μιση..Ένας με τζιν και μαύρη μπλούζα ήμουν και είχα πάει με μια κοπέλα με άσπρο φόρεμα. Άμα με είδες, την επόμενη φορά που θα με ξαναδείς σφύρα για να καταλάβω :P





:P

εγω θα ξαναπαω μεθαυριο το πρωι να γραφτω οριστικα!!! εσυ ποτε θα ξαναπας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Η γραμματεία νομίζω είναι δευτέρα - τετάρτη - παρασκευή 11-2 ανοιχτή. Εγώ περιμένω το πιστοποιητικό γεννήσεως από τα ΚΕΠ μήπως χρειαστεί, γιατί σε παλιότερες ανακοινώσεις έλεγε να το έχουμε μαζί μας, αν και μπορεί να το ζητήσει η ίδια γραμματεία και να μην τρέχουμε εμείς!!
'Αμα έρθει πέμπτη πρωί, θα πάρω τηλ στη γραμματεία και άμα είναι ανοιχτή θα πάω
Άμα έρθει παρασκευή πρωί, το παίρνω και πάω αμέσως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Η γραμματεία νομίζω είναι δευτέρα - τετάρτη - παρασκευή 11-2 ανοιχτή. Εγώ περιμένω το πιστοποιητικό γεννήσεως από τα ΚΕΠ μήπως χρειαστεί, γιατί σε παλιότερες ανακοινώσεις έλεγε να το έχουμε μαζί μας, αν και μπορεί να το ζητήσει η ίδια γραμματεία και να μην τρέχουμε εμείς!!
'Αμα έρθει πέμπτη πρωί, θα πάρω τηλ στη γραμματεία και άμα είναι ανοιχτή θα πάω
Άμα έρθει παρασκευή πρωί, το παίρνω και πάω αμέσως :P

καλα ok θα δω τοτε και εγω .... thx για την πληροφορια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
τελειωσε και ψηφιστηκε το πλαισιο της εαακ!!!
-Κατάληψη μέχρι και την Τρίτη 20/9
-Συμμετοχή στην Πανεκπαιδευτική πορεία την Πέμπτη
-Παράσταση Διαμαρτυρίας στο Υπουργείο Υγείας την Τετάρτη
-Εγγραφές πρωτοετών ΚΑΝΟΝΙΚΑ
-Πτυχιακές ΚΑΝΟΝΙΚΑ
-Νέα ΓΣ ΣΦΙΑ: Τρίτη 20/9 στις 12

ΔΗλαδή απο αύριο θα μπορούμε να γραφόμαστε??


αλλα λενε οτι θα κανουν και δευτερη ψηφοφορια γιατι εχουν ενστασεις!!!!

ΔΗλαδή απο αύριο θα μπορούμε να γραφόμαστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top