Εγγραφές πρωτοετών

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Λοιπόν,το απόγευμα πάω για φωτογραφίες και για να βγάλω φωτοτυπία τη βεβαίωση και αύριο θα την πάω για επικύρωση στα ΚΕΠ. (Σωστά ως εδώ; :P)
Το απολυτήριο θέλει και αυτό επικύρωση από τα ΚΕΠ;
Εμένα μου έδωσαν το πρωτότυπο και μια φωτοτυπία που λέει πάνω ακριβής φωτοτυπία απολυτηρίου...
πρέπει να βγάλω και άλλη φωτοτυπία και να την πάω ΚΕΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
''Πιστοποιητικό γέννησης που να βεβαιώνει τον τόπο εγγραφής στα Μητρώα Αρρένων'':Ένα απλό πιστοποιητικό γέννησης;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
''Πιστοποιητικό γέννησης που να βεβαιώνει τον τόπο εγγραφής στα Μητρώα Αρρένων'':Ένα απλό πιστοποιητικό γέννησης;;;;;
Ναι. Εμένα έτσι μου είπαν στην γραμματεία που ρώτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...γιατί οι γραμματείες των σχολών... :sleep:

Εγχρωμες ή ασπρομαυρες το ίδιο ειναι. "τυπου ταυτοτητας" ειναι προσδιοριστικο του μεγεθους της φωτογραφιας :)

Λοιπόν,το απόγευμα πάω για φωτογραφίες και για να βγάλω φωτοτυπία τη βεβαίωση και αύριο θα την πάω για επικύρωση στα ΚΕΠ. (Σωστά ως εδώ; :P)
Το απολυτήριο θέλει και αυτό επικύρωση από τα ΚΕΠ;
Εμένα μου έδωσαν το πρωτότυπο και μια φωτοτυπία που λέει πάνω ακριβής φωτοτυπία απολυτηρίου...
πρέπει να βγάλω και άλλη φωτοτυπία και να την πάω ΚΕΠ;

Εαν η φωτοτυπια ειναι επικυρωμενη, μη μπαινεις στον κοπο. Εκτος και αν θες να εχεις προχειρα 2-3 επικυρωμενα αντιγραφα. Αλλα διαφορετικα πανε στο ΚΕΠ μονο για την επικυρωση βεβαιωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΟΠΑ!!! εγώ δεν ήξερα για επικύρωση...τι κάνω??? να πάω και το απολλυτήριο και την βεβαίωση στα ΚΕΠ??? HELP!!!!!! Και αν ναι, χρειάζεται να κρατάω και κάνα άλλο έγγραφο στα ΚΕΠ μαζί μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν το αντίγραφο το πήρες από το σχολείο σου είναι ήδη επικυρωμένο πιθανότατα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Αν το αντίγραφο το πήρες από το σχολείο σου είναι ήδη επικυρωμένο πιθανότατα...

και εμενα μου εδωσαν αντιγραφο στο σχολειο αλλα δεν ειναι επικυρωμενο.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Πως καταλαβαίνουμε αν είναι επικυρωμένο το αντίγραφο του απολυτηρίου; :P
Υπάρχει η υπογραφή του λυκειάρχη και η σφραγίδα του πάνω...όχι φωτοτυπημένη.Κανονικά.
Το επικύρωσε υποτίθεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Σημερα πηγα στο σχολειο για τα αντιγραφα. Ακομα και τη φωτοτυπια της ταυτοτητας μου επικυρωσαν, δε χρειαστηκε να τρεξω παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε ενταξει και να μη σου την επικυρωναν θα πηγαινες με την κανονικη ταυτοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Απλα στα δικαιολογητικα ελεγε νομιμως κυρωμενο φωτοαντιγραφο της ταυτοτητας+την ταυτοτητα, διαβασα κι εδω οτι πρεπει να τρεχω στο αστυνομικο τμημα για να κανω τη δουλεια μου και ειπα καλου κακου ας υπογραψει ο διευθυντης, εχασα που εχασα τον υπνο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jobro

Νεοφερμένος

Ο jobro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε τα απαραίτητα χαρτιά που χρειάζεται να εχω για την εγγραφη στα ΤΕΙ Λογιστικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
δεν υπαρχει στο site ης σχολης σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jobro

Νεοφερμένος

Ο jobro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αυτό είναι το site: https://www.acc.teithe.gr/ αλλά δεν έχω βρει πουθενά το τι χαρτιά χρειαζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παιδια να κανω δυο ερωτησεις και οποιος ξερει ας με βοηθησει...
1) Οταν λεει 6 φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας εννοει ασπρομαυρες στο μεγεθος της φωτογραφια της ταυτοτητας;
2)Τη Βεβαιωση προσβασης την επικειρωνει μονο το σχολειο; Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Παιδια να κανω δυο ερωτησεις και οποιος ξερει ας με βοηθησει...
1) Οταν λεει 6 φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας εννοει ασπρομαυρες στο μεγεθος της φωτογραφια της ταυτοτητας;
2)Τη Βεβαιωση προσβασης την επικειρωνει μονο το σχολειο; Ευχαριστω

1) Με κάθε επιφύλαξη νομίζω ότι είναι έγχρωμες στο μέγεθος της φωτογραφίας του αστυνομικού δελτίου ταυτότητας.
2) Την πρωτότυπη ναι. Την φωτοτυπία της μπορείς να την επικυρώσεις και σε ΚΕΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι εγχρωμες στο μεγεθος της φωτογραφιας ταυτοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
πες στο φωτογραφο να σου βγαλει τυπου αστυνομικης ταυτοτητας...θα καταλαβει! ετσι εκανε και η αδερφη μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top