Εγγραφές πρωτοετών

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ευχαριστω bost!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδιά όταν πάμε στα ΚΕΠ για να μας επικυρώσουν τα έγγραφα που χρειάζεται πρέπει να έχουμε μαζί μας και το πρωτότυπο; Ή απλά πάμε την φωτοτυπία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Παιδιά όταν πάμε στα ΚΕΠ για να μας επικυρώσουν τα έγγραφα που χρειάζεται πρέπει να έχουμε μαζί μας και το πρωτότυπο; Ή απλά πάμε την φωτοτυπία;

Προφανώς πρέπει να έχεις και το πρωτότυπο, αλλιώς με βάση τι θα το επικυρώσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Και τα 2.

Ουστ, με πρόλαβες garch. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ρε παιδιά έχω μπερδευτεί λίγο.. πέρσι που πέρασα κανονικά με το 90% πήγα απλά μια μέρα στο σχολείο μου, μου έβγαλαν φωτοτυπίες το απολυτήριο κτλ και τα επικύρωσαν και όταν πήγα στη σχολή μου απλά τους τα έδωσα μαζί με τις φωτογραφίες και δεν μου ζήτησαν τίποτα άλλο. απλά συμπλήρωσα 1-2 αιτήσεις, υπεύθυνες δηλώσεις.. δεν θυμάμαι και τα μαθήματα που θα είχα.. φέτος κάτι διάβασα ότι επειδή είμαι με το 10% πρέπει να έχω και επικυρωμένο φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης και μια υπεύθυνη δήλωση που να λέει ότι δεν είμαι εγγεγραμμένη σε κάποια άλλη σχολή. τη βεβαίωση πρόσβασης δεν την πήρα πέρσι όπως όλοι ?θα πάρω άλλη φέτος ?και την υπεύθυνη δήλωση λογικά δεν θα μου την δώσουν από την προηγούμενη σχολή όταν κάνω τη διαγραφή ?ξέρω ότι θα έπρεπε να ρωτήσω καλύτερα τη γραμματεία, αλλά λόγω κατάληψης και στις δύο σχολές δεν υπάρχει κανένας να μου απαντήσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia93

Νεοφερμένος

Η Vassia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:(με το τει αθηνων ξερει κανεις τι γινεται?? δεν υπαρχουν που8ενα τα δικαιολογητικα που χρειαζομαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εντροπια,λογικα την ιδια βεβαιωση προσβασησ θα χρησιμοποιησεις και την υπευθυνη δηλωση μπορεις να την κανεις η ιδια και να την παραδωσεισ μαζι με το χαρτι της διαγραφησ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
για την ιατρική ξέρει κανείς τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THIGG707

Νεοφερμένος

Ο THIGG707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με την Ιατρικη απθ τι γίνετε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haloking

Νεοφερμένος

Ο haloking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
για την ιατρική ξέρει κανείς τίποτα?

Για Ιατρική Αθήνας στο site της γραμματείας δεν υπάρχει κάποια σχετική ανακοίνωση ενώ όπως έχει αναφερθεί, η σχολή βρίσκεται υπό κατάληψη έως αύριο Τρίτη 13/9 χωρίς όμως να ξέρω τί γίνεται με τη γραμματεία.Ο Dmitsos είχε γράψει πως δεν απαντούσαν στο τηλέφωνο και ότι ήταν κλειστά έως την Παρασκευή 9/9.

Και μία ερώτηση για τους συμforumήτες:Οι φωτογραφίες ''τύπου αστυνομικής ταυτότητας'' πρέπει να είναι έγχρωμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Και μία ερώτηση για τους συμforumήτες:Οι φωτογραφίες ''τύπου αστυνομικής ταυτότητας'' πρέπει να είναι έγχρωμες;

Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...γιατί οι γραμματείες των σχολών... :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,137 μηνύματα.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...γιατί οι γραμματείες των σχολών... :sleep:
Νομιζω λεγοντας τυπου αστυνομικης ταυτοτηας, εννοουν ασπρομαυρες..
Παντως εγω εβγαλα εγχρωμες, και η τυπισσα στο φωτογραφειο μου 'πε οτι και αλλοι τετοιες εβγαζαν..
Τι σκατα, θα πουνε δεν τς παιρνουμε?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Νομιζω λεγοντας τυπου αστυνομικης ταυτοτηας, εννοουν ασπρομαυρες..
Παντως εγω εβγαλα εγχρωμες, και η τυπισσα στο φωτογραφειο μου 'πε οτι και αλλοι τετοιες εβγαζαν..
Τι σκατα, θα πουνε δεν τς παιρνουμε?..

Εγώ ξέρω ότι παίρνουν και τις έγχρωμες ΚΑΙ τις ασπρόμαυρες. "Τύπος αστυνομικής ταυτότητας" είναι να φαίνεται μόνο το πρόσωπο σε ανφάζ(άχρωμη/έγχρωμη) και ΟΧΙ να πας τη φωτογραφία που τράβηξες μαζί με τους φίλους σου ενώ γινόσουν λιώμα στα μπαράκια της Μυκόνου, ξέρω γω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγχρωμες παιδια.....στανταρ.....τυπου ταυτοτητας εννοουν το μεγεθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
εγχρωμες παιδια.....στανταρ.....τυπου ταυτοτητας εννοουν το μεγεθος
Έλπίζω να είναι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,137 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι παίρνουν και τις έγχρωμες ΚΑΙ τις ασπρόμαυρες. "Τύπος αστυνομικής ταυτότητας" είναι να φαίνεται μόνο το πρόσωπο σε ανφάζ(άχρωμη/έγχρωμη) και ΟΧΙ να πας τη φωτογραφία που τράβηξες μαζί με τους φίλους σου ενώ γινόσουν λιώμα στα μπαράκια της Μυκόνου, ξέρω γω. :P
Μα.. Δεν πηγα Μυκονο:whistle:..
Ξερω γω.Ολα καλα θα πανε!

Ρε αγορια, πρεπει να παρουμε καμια αναβολη για το στρατο ή κανονιζονται μονα τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι βεβαίωση είναι αυτή:Nομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε αγορια, πρεπει να παρουμε καμια αναβολη για το στρατο ή κανονιζονται μονα τους?
Καμία αναβολή δεν χορηγείται αυτόματα αλλά μόνο μετά από αίτηση του ενδιαφερόμενου.
Πρώτα θα πρέπει να γραφτείς στη Σχολή σου. Έπειτα θα ζητήσεις ένα πιστοποιητικό εγγραφής για Στρατολογική Χρήση.

Πηγαίνεις τέλος στο Στρατολογικό σου Γραφείο ή σε ένα ΚΕΠ και κάνεις αίτηση για χορήγηση αναβολής στράτευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι βεβαίωση είναι αυτή:Nομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης. ?

Είναι ένα χαρτί που γράφει πάνω ΒΕΒΑΙΩΣΗ. Πρέπει να στο έδωσαν μαζί με το απολυτήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
οκ το έχω, έφυγααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top