Εγγραφές πρωτοετών

Potteroulis

Νεοφερμένος

Ο Potteroulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας φίλοι. Έχω μερικές απορίες: ( είμαι "πρωτοετής" στο τμήμα "Πληροφορικής" & "Τηλ/νιών". του Καποδιστριακού).
Ξέρετε:
-Πότε ξεκινάν οι εγγραφές και πότε λογικά τελειώνουν;
-Ποτε ξεκινάν τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Για την πρωτη σου ερωτηση δες εδω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ξερουμε τι χαρτια χρειαζεται να προσκομισουμε για να γραφτουμε τη σχολη μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ξερουμε τι χαρτια χρειαζεται να προσκομισουμε για να γραφτουμε τη σχολη μας?
Άνα μπράβο ρε συ! Και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω! Και κάτι ακόμη... ακτινογραφία θώρακος τελικά χρειάζεται ή σταματησαν να ζητάνε; Γιατί κάτι τέτοιο άκουσα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Άνα μπράβο ρε συ! Και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω! Και κάτι ακόμη... ακτινογραφία θώρακος τελικά χρειάζεται ή σταματησαν να ζητάνε; Γιατί κάτι τέτοιο άκουσα :confused:

όχι δεν ζητάνε πια, πάλι καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εδωσε το υπουργειο προθεσμια για τις εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες στον παπει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε πότε ξεκινούν οι εγγραφές στη Φιλολογία Κομοτηνής;;; Δεν το βρίσκω με τπτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οι εγραφες ξεκινανε σε ολα τα τμηματα συμφωνα με το υπουργειο στις 12 και σταματανε στις 30!

οσο για το ποτε ξεκινανε τα μαθηματα μπειτε στο site της σχολης σας να δειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε ειναι οι εγγραφες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε ειναι οι εγγραφες;
12-30 σεπτ. ;)

καλημερα! πηγα σημερα να παρω τη βεβαιωση προσβασης απο το σχολειο μου και ο διευθυντης μου ειπε πως δεν χρειαζεται να μου δωσει κανενα χαρτι. μου ειπε να παρω τηλ στη γραμματεια της σχολης μου και να μου πουν το ΑΝ θα χρειαστει η βεβαιωση για την εγγραφη μου και αν ναι να ξαναπαω για να μου τη δωσει.. μηπως ειναι μ@λ@κ@ς? η βεβαιωση προσβασης δεν ειναι απαραιτητη σε ολες τις σχολες για την εγγραφη? :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
καλημερα! πηγα σημερα να παρω τη βεβαιωση προσβασης απο το σχολειο μου και ο διευθυντης μου ειπε πως δεν χρειαζεται να μου δωσει κανενα χαρτι. μου ειπε να παρω τηλ στη γραμματεια της σχολης μου και να μου πουν το ΑΝ θα χρειαστει η βεβαιωση για την εγγραφη μου και αν ναι να ξαναπαω για να μου τη δωσει.. μηπως ειναι μ@λ@κ@ς? η βεβαιωση προσβασης δεν ειναι απαραιτητη σε ολες τις σχολες για την εγγραφη? :ermm:

Απ' ότι έχω καταλάβει υπάρχουν αντίγραφα στις σχολές έτσι κι αλλιώς. Καλού-κακού πάντως πάρε το.

Πες ότι το θες για σουβενίρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Νομιζω πλεον οτι το παιρνουν αυτοματα οι γραμματειες το χαρτι αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas192

Νεοφερμένος

Ο nikolas192 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τελικα καταλήψεις θα γινουν τον σεπτεμβριο ή θα γινουν κανονικα οι εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mcAlles

Νεοφερμένος

Ο mcAlles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ερώτηση:
η βεβαίωση πρόσβασης δεν είναι αυτό το χαρτί που γράφει απάνω βεβαίωση κ απο κάτω γράφει αναλυτικά τους βαθμούς απο κάθε μάθημα των πανελληνίων η όχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marispa

Νεοφερμένος

Η marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οι εγγραφές γίνονται αλφαβητικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
καλημερα! πηγα σημερα να παρω τη βεβαιωση προσβασης απο το σχολειο μου και ο διευθυντης μου ειπε πως δεν χρειαζεται να μου δωσει κανενα χαρτι. μου ειπε να παρω τηλ στη γραμματεια της σχολης μου και να μου πουν το ΑΝ θα χρειαστει η βεβαιωση για την εγγραφη μου και αν ναι να ξαναπαω για να μου τη δωσει.. μηπως ειναι μ@λ@κ@ς? η βεβαιωση προσβασης δεν ειναι απαραιτητη σε ολες τις σχολες για την εγγραφη? :ermm:

Δεδομενου οτι το υπουργειο θα βγαλει με νεο Δελτιο Τυπου σε λιγες μερες ποια χαρτια απαιτουνται για την εγγραφη, δεν ειναι περιεργο να ειναι κι αυτος χαμενος με το τι πρεπει να δωσει και τι οχι. Ισως επρεπε να ενημερωθει πρωτυτερα ή να στο δωσει ουτως ή αλλως βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεδομενου οτι το υπουργειο θα βγαλει με νεο Δελτιο Τυπου σε λιγες μερες ποια χαρτια απαιτουνται για την εγγραφη, δεν ειναι περιεργο να ειναι κι αυτος χαμενος με το τι πρεπει να δωσει και τι οχι. Ισως επρεπε να ενημερωθει πρωτυτερα ή να στο δωσει ουτως ή αλλως βεβαια.

μια συμμαθητρια μου που πηγε να το παρει χθες της το εδωσε κανονικα και της ειπε μαλιστα πως για την εγγραφη θα χρειαστει σιγουρα αυτο το χαρτι και την ταυτοτητα της.. οτι να'ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μια συμμαθητρια μου που πηγε να το παρει χθες της το εδωσε κανονικα και της ειπε μαλιστα πως για την εγγραφη θα χρειαστει σιγουρα αυτο το χαρτι και την ταυτοτητα της.. οτι να'ναι

Μήπως η συμμαθήτρια σου θα παει σε ΑΕΙ και επειδη εσυ θα πας σε ΤΕΙ θελουν αλλα εγγραφα? Δε ξερω, ρωταω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top