Εγγραφές πρωτοετών

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι εγχρωμες η ασπρομαυρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι εγχρωμες η ασπρομαυρες?

χαχαχαχαχαχαχαχαχα οι ερωτησεις σας μερικες φορες τα σπανε...εγχρωμες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα οι ερωτησεις σας μερικες φορες τα σπανε...εγχρωμες:P

Τι τα σπάνε βρε;; Κι εγώ κάπου διάβασα ότι πρέπει να είναι τύπου αστυνομικής ταυτότητας, δλδ ασπρόμαυρες! Αλλά τελικά μούφα ήταν, εγχρωμες πρέπει να είναι!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Τι τα σπάνε βρε;; Κι εγώ κάπου διάβασα ότι πρέπει να είναι τύπου αστυνομικής ταυτότητας, δλδ ασπρόμαυρες! Αλλά τελικά μούφα ήταν, εγχρωμες πρέπει να είναι!:iagree:

οκ τοτε ζητω συγνωμη...απλα μου φανηκε λιγο περιεργη.....αααα μην ξεχασω να προσεξετε οταν πατε για την εγγραφη να φορατε μπλε απο κατω και ασπρο απο πανω αλλιως δεν σας δεχονται:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Τι τα σπάνε βρε;; Κι εγώ κάπου διάβασα ότι πρέπει να είναι τύπου αστυνομικής ταυτότητας, δλδ ασπρόμαυρες! Αλλά τελικά μούφα ήταν, εγχρωμες πρέπει να είναι!:iagree:



Τύπου αστυνομικής ταυτότητας εννοεί μέγεθος κτλ. Εμένα η φωτογραφία της αστυνομικής ταυτότητας πάντως είναι έγχρωμη και όχι ασπρόμαυρη. :P Πάντως ναι, έγχρωμες χρειάζονται.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Τύπου αστυνομικής ταυτότητας εννοεί μέγεθος κτλ. Εμένα η φωτογραφία της αστυνομικής ταυτότητας πάντως είναι έγχρωμη και όχι ασπρόμαυρη. :P Πάντως ναι, έγχρωμες χρειάζονται.:bye:

σοβαρα μιλας εγχρωμη ταυτοτητα???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
οκ τοτε ζητω συγνωμη...απλα μου φανηκε λιγο περιεργη.....αααα μην ξεχασω να προσεξετε οταν πατε για την εγγραφη να φορατε μπλε απο κατω και ασπρο απο πανω αλλιως δεν σας δεχονται:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω θα φοραω φανελα της παναθας!Ελπιζώ να μην ειναι γαυροι στη γραμματεια και με σουταρουν..:p:d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Εγω θα φοραω φανελα της παναθας!Ελπιζώ να μην ειναι γαυροι στη γραμματεια και με σουταρουν..:p:d

αααα δεν ξερω παρε και μια απο καθε ομαδα για καλο και για κακο....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
αααα δεν ξερω παρε και μια απο καθε ομαδα για καλο και για κακο....:D:D:D

Θα φοραω της εθνικης και θα ειμαι καλυμμενος!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Θα φοραω της εθνικης και θα ειμαι καλυμμενος!:p

ααα στην ελλαδα ζουμε....οι περισσοτεροι ειναι αλλοδαποι θα σε σκοτωσουν πριν φτασεις στην σχολη:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ααα στην ελλαδα ζουμε....οι περισσοτεροι ειναι αλλοδαποι θα σε σκοτωσουν πριν φτασεις στην σχολη:lol::lol::lol::lol:

Τοτε θα παω γυμνος!:pβγηκαμε λιγακι οφ τοπικ?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Τοτε θα παω γυμνος!:pβγηκαμε λιγακι οφ τοπικ?:p

λιγακι:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
ααα στην ελλαδα ζουμε....οι περισσοτεροι ειναι αλλοδαποι θα σε σκοτωσουν πριν φτασεις στην σχολη:lol::lol::lol::lol:

......
δεν νομιζω να ηρθαμε εδω για να σας σκοτωσουμε .......
:xixi:
(hhhhhhhh)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
δεν μιλαω για ολους......αυτο εννοειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
thank god !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βλακειες λεει ο φίλος σου, χωρις ολοκλήρωση των εγγραφών ΚΑΙ της εξεταστικής Σεπτεμβρίου δεν ξεκινάει κανένα μάθημα. Δεν υπαρχει καμια ενιαια ημερομηνια, καθε τμημα κάθε πανεπιστημιου ειναι εντελώς ανεξάρτητο στην οργάνωσή του και καθοριζει το ίδιο τις ημερομηνίες του. Σε γενικες γραμμές να ξερεις οτι οι πιο συνεπεις σχολες (πχ. ΟΠΑ) ξεκινούν τις πρωτες μερες του Οκτώβρη, ενω τα πιο μπαχαλοκατάσταση (πχ. καποδιστριακό) ξεκινούν 10 με 15 μέρες αργότερα, ισως και παραπάνω. Αυτα στα χαρτια, γιατι σε περιπτωση καταληψεων (που αναμενονται) δεν προκειται να ξεκινησει τιποτα σε αυτες τις ημερομηνιες.
Το μονο ενιαιο ειναι το οριο ολοκληρωσης της διαδικασιας εγγραφών παιδάκια, δεν σημαινει οτι σε ολα τα τμηματα μπορειτε να γραφτειτε οποιαδηποτε μερα θελετε από τις 16 μεχρι τις 30 Σεπτεμβρη. Για την ακριβεια, αναλογα με το τμημα και το ονοματεπωνυμο, καθε φοιτητης εχει μια, το ΠΟΛΥ δύο συγκεκριμένες μέρες στο διαστημα αυτο να πάει να γραφτει.
Λοιπόν κάνεις λάθος. Υπάρχει περίπτωση να ξεκινήσουν τα μαθήματα και χωρίς να τελειώσει η εξεταστική. Θεωρητικά πρώτα τελειώνει η εξεταστική, και μετά ξεκινούν τα μαθήματα. Όμως αν κάποιος καθηγητής δεν μπορεί εκείνη την περίοδο, μπορεί το μάθημα να μπει μετά την εξεταστική, και μάλιστα αφού έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα. Ή αυτό μπορεί να συμβεί ύστερα από συνέλευση των φοιτητών σε συνεργασία με τον καθηγητή για παράταση του διαστήματος που έχουν για διάβασμα. Μιλάω για κάθε εξεταστική, είτε Σεπτεμβρίου, είτε Φεβρουαρίου είτε Ιουνίου δηλαδή.
Σωστά είπες ότι κάθε τμήμα ορίζει τις δικές του ημερομηνίες που όμως όλες περιλαμβάνονται σε ένα ευρύτερο πλαίσιο.
Όσο για το Καποδιστριακό, θέλω να σου πω ότι το δικό μας τμήμα (Νοσηλευτική ΑΕΙ του Καποδιστριακού) ξεκινάει γενικά μάθημα μια εβδομάδα νωρίτερα από τις υπόλοιπες σχολές. Για παράδεγμα όταν την πρώτη χρονιά μπήκαμε εμείς, η ΑΣΟΕΕ ξεκινούσε 1η Οκτωβρίου μάθημα, ενώ εμείς μια εβδομάδα νωρίτερα. Το ίδιο έγινε και την δεύτερη χρονιά. Μένει να δούμε και φέτος...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εμενα μου ζητησαν και βιβλιαριο εμβολιασμων.Ξερετε αν υπαρχει προβλημα που δεν εχω κανει καποια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εμενα μου ζητησαν και βιβλιαριο εμβολιασμων.Ξερετε αν υπαρχει προβλημα που δεν εχω κανει καποια?
Ούτε και γω έχω κάνει κάποια...Λες να αποτελούμε κίνδυνο για τη δημόσια υγεία:!::!::!: :wow:


:help::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ρε παιδια τι λετε τωραααα...δεν υπαρχει περιπτωση να μην καταφερετε να γραφτειτε αν δεν εχετε κανει το εμβολιο για την ανεμοβλογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεία σας και απο μένα..:bye:
Μπήκα στο ypepth να δώ που πέρασα και έχω μία απορία...
Δίπλα στην στήλη ''Σειρά επιτυχίας'' η στήλη ''Κατηγορία'' τί ακριβώς είναι????

Ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top