Εγγραφές πρωτοετών

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σας βγάζει κ εσάς ότι δεν έχετε κάνει το ατομικό δελτίο ενώ το έχετε ;
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αραγε αφου οι εγγραφες ξεκινησανε σημερα τα μαθηματα στα αει θα ξεκινησουν σεπτεμβρη η παραδοσιακα οκτωβριο?
Τα μαθηματα ξεκινουν οποτε λεει το ακαδημαικο ημερολογιο , δεν εχει να κανει με την εγγραφη !!! Besides αυτο εδω στο eregister ειναι ΠΡΟεγγραφη , θα γινει εκ νεου εγγραφη στο εκαστοτε ιδρυμα
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο Ιωαννίνων ζητάει την αίτηση εκτυπωμενη και υπογεγραμμένη, που στο διαλο υπογράφω, (δεν έχει πλαίσιο) έτσι στο κενό της αίτησης?

Τι ανοησίες είναι αυτές.. αφού μπορούν να τραβήξουν μόνοι τους την αίτηση απο το σύστημα,
το λέει κιολας οτι τα στοιχειά της αίτησης θα δοθούν στις σχολές!! για πιο λόγο τις θέλουν
και εκτυπωμένες?

επίσης η ηλεκτρονική αίτηση επέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης και όλα τα στοιχειά ΑΦΜ, ταυτότητα
ΑΜΚΑ έχουν διασταυρωθεί προκειμένου να προχωρήσει η διαδικασία.

για το power pass fuel pass που αφορούσε λεφτά και οχι μια εγγραφή σε σχολή, έστειλε ο κόσμος
εκτυπωμένες αιτήσεις ή συνωστιζόταν έξω από γραφεία για την κατάθεση τους?
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

Foufi

Νεοφερμένος

Η Foufi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
ενα ερωτηματολογιο για στατιστικους λογους
α ετσι το λενε? ναι θελει και αυτο να το κανεις αμα θες ομως νομιζω.
ναι να πεις αν η μανα σου ειναι του ΜΙΤ και ο πατερας σου του δημοτικου.
οχι ειναι υποχρεωτικο λεει
1662037260135.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

TheLittleBookworm

Νεοφερμένος

Η TheLittleBookworm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μία ερώτηση... Μετά την οριστικοποίηση της εγγραφής σας στείλανε κάποιο mail επιβεβαίωσης; Γιατί εμένα όχι και έχω αγχωθεί μη τυχόν έχω γράψει λάθος την διεύθυνση email...
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μία ερώτηση... Μετά την οριστικοποίηση της εγγραφής σας στείλανε κάποιο mail επιβεβαίωσης; Γιατί εμένα όχι και έχω αγχωθεί μη τυχόν έχω γράψει λάθος την διεύθυνση email...
Όχι εμένα δεν μου έχουν στείλει κάτι. Μπορείς όμως να επιβεβαιώσεις ότι έβαλες το σωστό email στην οριστικοποιημένη αίτηση.
 

Foufi

Νεοφερμένος

Η Foufi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μία ερώτηση... Μετά την οριστικοποίηση της εγγραφής σας στείλανε κάποιο mail επιβεβαίωσης; Γιατί εμένα όχι και έχω αγχωθεί μη τυχόν έχω γράψει λάθος την διεύθυνση email...
Όχι, η επιβεβαίωση της εγγραφής είναι η δυνατότητα της εκτύπωσης και τα συχαρίκια
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

TheLittleBookworm

Νεοφερμένος

Η TheLittleBookworm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
εχουν καταργηθει εντελως οι εγγραφες που απαιτουν εντυπα δικαιολογητικα και ταυτοπρωσοπια στους επιτυχοντες με τη γενικη σειρα των ελληνικων αει ή γινονται οι ηλεκτρονικες προεγγραφες κ τελη σεπτεμβριου οι κανονικες εγγραφες?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εχουν καταργηθει εντελως οι εγγραφες που απαιτουν εντυπα δικαιολογητικα και ταυτοπρωσοπια στους επιτυχοντες με τη γενικη σειρα των ελληνικων αει ή γινονται οι ηλεκτρονικες προεγγραφες κ τελη σεπτεμβριου οι κανονικες εγγραφες?
αυτό είναι η δεύτερη φάση.το ανακοινώνει η κάθε γραμματεία της σχολής
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μία ερώτηση... Μετά την οριστικοποίηση της εγγραφής σας στείλανε κάποιο mail επιβεβαίωσης; Γιατί εμένα όχι και έχω αγχωθεί μη τυχόν έχω γράψει λάθος την διεύθυνση email...
Εγω τα εκανα ολα σωστα και δεν ελαβα κατι
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Παιδια στο σαιτ της σχολής μ λεει οτι πρεπει να στειλω καποια δικαιολογητικά ταχυδρομικα. Παω σε οποιαδηποτε ταχυδρομικη και απλως τα στελνω? Επισης τα βαζω σε καποια δικη μου κουτα ετσι? Δεν εχω ξαναστειλει χαρτια με ταχυδρομικη γιαυτο ρωταω για οδηγιες 😂
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Παιδια στο σαιτ της σχολής μ λεει οτι πρεπει να στειλω καποια δικαιολογητικά ταχυδρομικα. Παω σε οποιαδηποτε ταχυδρομικη και απλως τα στελνω? Επισης τα βαζω σε καποια δικη μου κουτα ετσι? Δεν εχω ξαναστειλει χαρτια με ταχυδρομικη γιαυτο ρωταω για οδηγιες 😂
στειλε μειλ στην γραμματεια για πληροφοριες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top