Εγγραφές και κόμματα

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μόνο διασκεδαστικό δεν είναι! Ελπίζω όταν αρχίσει το Α εξάμηνο, να μην μας πλησιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω παντως θα παω με μια φιλη μου που θα ειμαστε συμφοιτητες για να μην τη γραψει κανενας ΔΑΠιτης και κλαιμε:PΚαι φυσικα τον αδερφο μου που ειναι μεγαλυτερος και ξερει τα κατατοπια:DΜηπως να αλλαξει και ο τιτλος του thread μια και μιλαμε για εγγραφες και κομματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
done.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω πως αφού μετά την εγγραφή, αρχίζουν και γίνονται ίδιοι με τους "βοηθούς" όπως τους αποκαλούν και στο brainstorming.

Είχα μια φίλη μου που ήταν διστακτική και μετά απο λίγο καιρό είχε αρχίσει και μου λεγε για το τι αξιοπρέπεια έχουν αυτοί της ΠΑΣΠ και τέτοια.

Και να χω μείνει μαλσάρης.
Υ.Γ. Εμένα ποτέ δεν ήρθε κανένας να με προσεγγίσει έτσι στο πρώτο έτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω εχω εμπειρια απο το ΑΕΙ που ειναι η ξαδερφη μου...η οποια ειναι στην ΚΝΕ και οποτε παω μαζι της με ρωτανε για κομματικα κ τετοια αλλα πραγμα το οποιο μου τη σπαει απιστευτα..απο την αλλη βλεπω και την ξαδερφη μου που μονο σκυλι τους δεν εχει γινει και τρελενομαι..στο πρωτο ετος ειδικα το καλοκαιρι μας ειχε πριξει για τα θετικα του ΚΚΕ κτλ...σωνει κ καλα οτι ειναι το καλυτερο...μπορει να ειναι μπορει να μην ειναι ο καθενας εχει δικαιωμα να πιστευει οπου θελει..το καλυτερο ειναι να προσπαθησει κανεις να τους εκμεταλλευτει και οχι να τον εκμεταλ. δλδ ειναι μερικα κομματα που μοιραζουν σημειωσεις κτλ..κυριως η ΔΑΠ το κανει αυτο.Εγω παντως ειμαι εναντιων ολου αυτου του χαμου που γινεται στα πανεπιστημια με τα κομματα.Λενε το κανουν για να γινει καλυτερο το συστημα... δεν εχουν σκεφτει ομως οτι αν εννωθουν ολοι μαζι χωρις τα κομματα στη μεση θα καταφερουν πιο πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ωραία αν πάω με το μπαμπά μου λέτε να μας πλησιάσουν;γιατί τους φοβάμαι όλους αυτούς τους μαντραχαλάδες :P μικροδείχνω κ όλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε θα σας πλησιάσουν, αλλά θα μπορεί να τους διώξει ο μπαμπάς αν δεν μπορείς εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ε θα σας πλησιάσουν, αλλά θα μπορεί να τους διώξει ο μπαμπάς αν δεν μπορείς εσύ :P

αν τους πω "ξουτ" λες να φύγουν; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ωραία αν πάω με το μπαμπά μου λέτε να μας πλησιάσουν;γιατί τους φοβάμαι όλους αυτούς τους μαντραχαλάδες :P μικροδείχνω κ όλας...

Εισαι σιγουρη οτι θες να πας με τον μπαμπα σου? Η αδερφη μου λεει οτι τους δουλευουν τους πρωτοετεις που πανε με γονεις :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εισαι σιγουρη οτι θες να πας με τον μπαμπα σου? Η αδερφη μου λεει οτι τους δουλευουν τους πρωτοετεις που πανε με γονεις :D:P

ας με δουλέψουν όσο θέλουν τα χάλια τους δε τα βλέπουνε...και στο κάτω κάτω ο μπαμπάς μου απλώς θα με συνοδεύσει για να δει και τη σχολή επειδή είναι του τομέα που θα σπουδάσω..εγώ θα κάνω την εγγραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Νταξ μη συγχιζεσαι, δε τους πεφτει λογος κιολας :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εισαι σιγουρη οτι θες να πας με τον μπαμπα σου? Η αδερφη μου λεει οτι τους δουλευουν τους πρωτοετεις που πανε με γονεις :D:P

Δε γίνονται αυτά...
Όταν γραφόμουνα εγώ, δίπλα μου ήταν ένα παιδί που η μητέρα του, έλεγε συνέχεια πώς θα κάνει το κάθε τι και δεν υπήρξε καμία απολύτως παρέμβαση από τον οποιονδήποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν κατά την εγγραφή έχεις κλείσει τα 18 και δεν είσαι κοπέλα (οπότε να πας με αδερφό, ξάδερφο, όχι μπαμπά όμως), είναι λίγο ξεφτίλα να πας με γονείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε γίνονται αυτά...
Όταν γραφόμουνα εγώ, δίπλα μου ήταν ένα παιδί που η μητέρα του, έλεγε συνέχεια πώς θα κάνει το κάθε τι και δεν υπήρξε καμία απολύτως παρέμβαση από τον οποιονδήποτε

Δεν εννοω οτι πανε και τους δουλευουν στα μουτρα τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως εχω προβληματιστει και ψαχτει αρκετα σε αυτο το θεμα....ειχα ακουσει πως ενας γνωστος μου περασε μαθημα ενω ειχε γραψει σκατα και καποιοι αλλοι επειδη ο καθηγητης καπου ανηκε δεν τους εβαλλε το βαθμο που αξιζαν....
δεν καταλαβαινω ,δλδ αν εισαι εξω απαυτα αλλα δεν ενοχλεις κανενα ,και παλι θα την βρεις απο τον καθηγητη που τα παιρνει απο τα κομματα,ακομη και αν εισαι τυπικοτατος στις υποχρεωσεις σου?:mad::(
ελεος!

ΥΓ:χαιρετω το φορουμ μιας και ειμαι νεα στα λιμερια σας!:xixi::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως εχω προβληματιστει και ψαχτει αρκετα σε αυτο το θεμα....ειχα ακουσει πως ενας γνωστος μου περασε μαθημα ενω ειχε γραψει σκατα και καποιοι αλλοι επειδη ο καθηγητης καπου ανηκε δεν τους εβαλλε το βαθμο που αξιζαν....
δεν καταλαβαινω ,δλδ αν εισαι εξω απαυτα αλλα δεν ενοχλεις κανενα ,και παλι θα την βρεις απο τον καθηγητη που τα παιρνει απο τα κομματα,ακομη και αν εισαι τυπικοτατος στις υποχρεωσεις σου?:mad::(
ελεος!

ΥΓ:χαιρετω το φορουμ μιας και ειμαι νεα στα λιμερια σας!:xixi::thanks:

Κι εγώ τα έχω ακούσει αυτά και λογικά σε κάποιο βαθμό θα είναι πραγματικότητα... Ελπίζω πάντως να μην ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλά θα έχει τρομερή φάση όλη αυτή η ιστορία με τους διάφορους κομματικούς νεολαίους κυφήνες να έρχονται και να σε πλησιάζουν, να σου τάζουν τα πάντα κτλ! Αναμένω τη στιγμή που θα ανέβω στη Θεσσαλονίκη να εγγραφώ, να δώ πως είναι τα πράγματα στη Νομική:lol:! Θα πέσει ένα γέλιο....

Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα στη νομική Θεσσαλονίκης, στη νομική Κομοτηνής πάντως είναι άστα να πάνε...:P Με το που μπήκα στη σχολή με πλησίασαν δύο κοπέλες της ΔΑΠ..:attack:Υποτίθεται ότι ήθελαν να με εξυπηρετήσουν...:nono: Αφού μου τα έπρηξαν με διάφορες ερωτήσεις για αρκετή ώρα αποφάσισαν να με αφήσουν ήσυχη...:dance: Εκεί λοιπόν που λέω ουφ γλίτωσα με πλησιαζουν δύο από την ΠΑΣΠ...:mpam: Μια απ΄τα ίδια και αυτοί...Κάποια στιγμή είπα ΕΛΕΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε παιδια στο Παντειο τι κατασταση επικρατει σχετικα με τις πολιτικες παραταξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα στη νομική Θεσσαλονίκης, στη νομική Κομοτηνής πάντως είναι άστα να πάνε...:P Με το που μπήκα στη σχολή με πλησίασαν δύο κοπέλες της ΔΑΠ..:attack:Υποτίθεται ότι ήθελαν να με εξυπηρετήσουν...:nono: Αφού μου τα έπρηξαν με διάφορες ερωτήσεις για αρκετή ώρα αποφάσισαν να με αφήσουν ήσυχη...:dance: Εκεί λοιπόν που λέω ουφ γλίτωσα με πλησιαζουν δύο από την ΠΑΣΠ...:mpam: Μια απ΄τα ίδια και αυτοί...Κάποια στιγμή είπα ΕΛΕΟΣ...


Μόνη σου ήσουν, εγώ δεν ξέρω αν θα ηταν τόσο κακό να φέρω και γονιό μαζί μετά απο αυτά που ακούω γιατι είναι και μακριά η σχολη απο την πόλη. Πώς έφτασες εκεί πέρα? Με το λεωφορείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top