Εγγραφές Πρωτοετών 2021

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
μόνο το πάσο έχω, τίποτα άλλο... username και κωδικούς πότε θα μας δώσουν? επίσης αν πάω αύριο τι κάνω? έχει βγάλει μαθήματα εξαμήνων η σχολή... αλλά για πρωτοετείς δεν λέει πουθενά
Εριφυλη με το καταπληκτικο ονομα. Δεν μπορω να καταλαβω την εικονα της σχολης σου. Αν θες μου λες σε privet ποιο τμημα να το μελετήσω.
Το οτι δεν σας εδωσαν ακομα το πρωτο password δεν φταιει η σχολη, δεν τους εχει δωσει ακομα λιστες το υπουργειο , μες την εβδομαδα θα το κανουν.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γι αυτό θα πάς, για να τους γνωρίσεις
Εγώ στο πρώτο μάθημα πήγαμε μετά για καφεδάκι είκοσι άτομα!!!
Ε καλα εκανες. Αλλα εκει στην φιλοσοφικη εκπα πρεπει να ξενιτευτεις για να βρεις καφε.
Σα να λες εκει πανω, πανεπιστημια -λευκος πυργος.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ε καλα εκανες. Αλλα εκει στην φιλοσοφικη εκπα πρεπει να ξενιτευτεις για να βρεις καφε.
Σα να λες εκει πανω, πανεπιστημια -λευκος πυργος.
Ενώ η Θεσσαλονίκη μου είναι ιδανική ή πανεπιστημιούπολη!!Θεσσαλονικαρα!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω πάει στου Ζωγράφου, είχε περάσει ή ξαδέρφη μου βιολογικό, εκεί θες αμαξάκι σαν το γκολφ ΧΑ ΧΑ ΧΑ για να πάς από τή μία σχολή στην άλλη
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Ενώ η Θεσσαλονίκη μου είναι ιδανική ή πανεπιστημιούπολη!!Θεσσαλονικαρα!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω πάει στου Ζωγράφου, είχε περάσει ή ξαδέρφη μου βιολογικό, εκεί θες αμαξάκι σαν το γκολφ ΧΑ ΧΑ ΧΑ για να πάς από τή μία σχολή στην άλλη
εμένα έβγαλαν τα δικαιολογητικά! και λέει ότι θέλουν την αίτηση εγγραφής με υπογραφή, εννοούν αυτό που έχει λάβει αριθμό πρωτοκόλλου? που το εκτυπώσαμε όταν κάναμε την αίτηση?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εμένα έβγαλαν τα δικαιολογητικά! και λέει ότι θέλουν την αίτηση εγγραφής με υπογραφή, εννοούν αυτό που έχει λάβει αριθμό πρωτοκόλλου? που το εκτυπώσαμε όταν κάναμε την αίτηση?
και επίσης, πού υπογράφω? κάτω από την δεύτερη σελίδα που λέει ότι θέλω διαγραφή από την προηγούμενη σχολή και εγγραφή στην καινούργια?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 537 μηνύματα.
εμένα έβγαλαν τα δικαιολογητικά! και λέει ότι θέλουν την αίτηση εγγραφής με υπογραφή, εννοούν αυτό που έχει λάβει αριθμό πρωτοκόλλου? που το εκτυπώσαμε όταν κάναμε την αίτηση?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και επίσης, πού υπογράφω? κάτω από την δεύτερη σελίδα που λέει ότι θέλω διαγραφή από την προηγούμενη σχολή και εγγραφή στην καινούργια?
Αυτό θέλει. Υπογράφεις στο τέλος.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
εμένα έβγαλαν τα δικαιολογητικά! και λέει ότι θέλουν την αίτηση εγγραφής με υπογραφή, εννοούν αυτό που έχει λάβει αριθμό πρωτοκόλλου? που το εκτυπώσαμε όταν κάναμε την αίτηση?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και επίσης, πού υπογράφω? κάτω από την δεύτερη σελίδα που λέει ότι θέλω διαγραφή από την προηγούμενη σχολή και εγγραφή στην καινούργια?
Ε τωρα σε σενα επειδη εχεις και διαγραφη ειναι 2 σελιδες, στους αλλους ειναι μια.
οποτε εσυ στην πρωτη σελιδα κατω στο κενο βαζεις την ''μουτζουριτσα'' και το ονομα σου και παλι στην δευτερη σελιδα κατω απο την διαγραφη τα ιδια παλι
 

Ηρω03

Νεοφερμένος

Η Ηρω03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ωχ εγω δεν έβαλα υπογραφή και τα εστειλα τώρα;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ωχ εγω δεν έβαλα υπογραφή και τα εστειλα τώρα;
Σωστα ρωτα η Εριφυλη, δεν ζητανε ολες οι σχολες υπογραφη. λιγες ζητανε.
Δηλαδη ειναι ηλιθιο να ζητανε υπογραφη σε πιστοποιημενο εγγραφο αλλα τι να κανουμε.
Και να ζητουσε υπογραφη παλι δεν υπαρχει θεμα, αν δεν τους κανει που μαλλον θα τους κανει ή θα σου πουνε ξαναστειλε ή αργοτερα θα σου πουν οταν πας σχολη περνα απο δω να βαλεις και υπογραφη.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Σωστα ρωτα η Εριφυλη, δεν ζητανε ολες οι σχολες υπογραφη. λιγες ζητανε.
Δηλαδη ειναι ηλιθιο να ζητανε υπογραφη σε πιστοποιημενο εγγραφο αλλα τι να κανουμε.
Και να ζητουσε υπογραφη παλι δεν υπαρχει θεμα, αν δεν τους κανει που μαλλον θα τους κανει ή θα σου πουνε ξαναστειλε ή αργοτερα θα σου πουν οταν πας σχολη περνα απο δω να βαλεις και υπογραφη.
εγώ έχω άλλη απορία.... αφού άνοιξαν οι σχολές γιατί τα στέλνουμε με κούριερ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
εγώ έχω άλλη απορία.... αφού άνοιξαν οι σχολές γιατί τα στέλνουμε με κούριερ?
Ελα ντε, ε ειναι τα μετρα , για μην υπαρχει συνωστισμος στην γραμματεια, μονο στα αμφιθεατρα, σημερα της ποπης γινοταν στην σχολη, φυσιολογικα πραγματα
Παντως ειναι θετικο αυτο το εξ αποσταεσως, διατηρεις την ψυχικη σου και σωματικη σου ηρεμια. Παλιοτερα ηταν αδιανοητο αυτο. Απο τα θετικα του ιου. Ερθε για να μείνει
 

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
μόνο το πάσο έχω, τίποτα άλλο... username και κωδικούς πότε θα μας δώσουν? επίσης αν πάω αύριο τι κάνω? έχει βγάλει μαθήματα εξαμήνων η σχολή... αλλά για πρωτοετείς δεν λέει

Ελα ντε, ε ειναι τα μετρα , για μην υπαρχει συνωστισμος στην γραμματεια, μονο στα αμφιθεατρα, σημερα της ποπης γινοταν στην σχολη, φυσιολογικα πραγματα
Παντως ειναι θετικο αυτο το εξ αποσταεσως, διατηρεις την ψυχικη σου και σωματικη σου ηρεμια. Παλιοτερα ηταν αδιανοητο αυτο. Απο τα θετικα του ιου. Ερθε για να μείνει
Σε εμάς λέει μπορεί κάποιος και από κοντά να πάει τουλάχιστον έτσι λέει δεν ξέρω αν η γραμματεία έχει άλλη άποψη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Σε εμάς λέει μπορεί κάποιος και από κοντά να πάει τουλάχιστον έτσι λέει δεν ξέρω αν η γραμματεία έχει άλλη άποψη.
Ε αμα πας ,θα τα ακουσεις αλλα δεν θα σε διωξουν. Αλλα νομιζω δεχονται με ραντεβου.
 

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

Ηρω03

Νεοφερμένος

Η Ηρω03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σωστα ρωτα η Εριφυλη, δεν ζητανε ολες οι σχολες υπογραφη. λιγες ζητανε.
Δηλαδη ειναι ηλιθιο να ζητανε υπογραφη σε πιστοποιημενο εγγραφο αλλα τι να κανουμε.
Και να ζητουσε υπογραφη παλι δεν υπαρχει θεμα, αν δεν τους κανει που μαλλον θα τους κανει ή θα σου πουνε ξαναστειλε ή αργοτερα θα σου πουν οταν πας σχολη περνα απο δω να βαλεις και υπογραφη.
Έχετε δίκιο βρε παιδιά όχι δε ζητούσε😜
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
εγώ πήγα και έφυγα γιατί πάλι άλλαξαν τα μαθήματα! έλεος... τώρα μου έστειλαν αριθμό μητρώου, που γράφομαι με αυτό?
Ax βρε εριφυλη . Δεν ειπαμε να δεις πρωτα τις ανακοινωσεις? Εβγαλε χτες ανακοινωση και το ανεβαλε για τις 12/10
Οι ανακοινωσεις ειναι πολυ σημαντικες, κοιταμε το προγμαμμα αλλα οπωσδηποτε και τις ανακοινωσεις .
Δεν πειραζει πειρες γευση απο τη σχολη, πως σου φανηκε?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Ax βρε εριφυλη . Δεν ειπαμε να δεις πρωτα τις ανακοινωσεις? Εβγαλε χτες ανακοινωση και το ανεβαλε για τις 12/10
Οι ανακοινωσεις ειναι πολυ σημαντικες, κοιταμε το προγμαμμα αλλα οπωσδηποτε και τις ανακοινωσεις .
Δεν πειραζει πειρες γευση απο τη σχολη, πως σου φανηκε?
λαβύρινθος! πήγα με ταξί πρώτη μέρα και χάθηκε και ο ταξιτζής:) .... τεράστιο κτίριο, υπερβολικά πολλές σκάλες... αλλά εντάξει, δεν ήμουν η μόνη που δεν είδε τις ανακοινώσεις, ήρθαν πολλοί :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top