Είστε ευτυχισμένοι;

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Οχι δεν ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Όχι, με τίποτα (γενικά και συγκεκριμένα αυτή την περίοδο).:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Kαι λιγο αισιοδοξια δε βλάπτει...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iCnvd5_Q7gQ&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το παρατήρησε κανείς, αλλά τους πεθαμένους τυχαία τους φωνάζουν "μακαρίτες"? δεν μπορείς να πεις ότι έχεις μια ευτυχισμένη ζωή... γιατί σήμερα είσαι μέσα στην τρελή χαρά κι αύριο χάνεις ένα αγαπημένο σου πρόσωπο (χτύπα ξύλο)... μόνο αν τελειώσει η ζωή κάποιου μπορεί να χαρακτηριστεί ως ευτυχισμένη ή δυστυχισμένη, γιατί μόνο τότε θα υπάρχει μια ολοκληρωμένη εικόνα... για μένα αυτή η έννοια είναι αποτυχημένη... δεν υπαρχει ευτυχία, υπάρχει χαρά, ευχαρίστηση κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ΟΧΙ
Νιωθω καταπιεσμενος απο τους γονεις και τους καθηγητες για τους βαθμους.ελεοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ναι...εφόσον έχω την υγεία μου πρώτα απ' όλα, έχω πρόσωπα που με αγαπάνε και αγαπάω (γονείς, συγγενείς και καλούς φίλους), ζω μια φυσιολογική φοιτητική ζωή, όπως και τις δρομολογημένες σπουδές μου για το πτυχίο...:P

..όμως θα μπορούσα και καλύτερα...:)

εσύ δεν είσαι; :hmm:
τελικα καλα τα λες φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
ΟΧΙ
Νιωθω καταπιεσμενος απο τους γονεις και τους καθηγητες για τους βαθμους.ελεοσ

Ελεος πια όλοι με τους βαθμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
No problemo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
δεν μπορω να το προσδιορισω ακριβως...
λογικα αν το σκεφτω ναι ειμαι...
αλλα πολλες φορες νιωθω οτι οχι δεν ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μα καθολου ομως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ελεος πια όλοι με τους βαθμους...

εγω δεν εχω προβλημα και 15 να παρω..
οι γονεις μου....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
17 παιρνω βαθμους.
Ολο με εκβιαζει ο πατερας μ οτι θα μου πεταξει το πσ3 αμα δεν παρω καλους βαθμους :(
Τελικα αυτο το πλαιστασιον δεν μου το πειραν για καλο, μονο για να διαβαζω το πηραν :'(

Γενικα δεν ειμαι χαρουμενος. Η γκομενα π γουσταρω με εχει γραμμενο κ υπαρχει μια αλλη π με κυνηγαει κ εγω δεν την θελω κ ειναι σπαστικη.
Επισης καθε φορα π βλεπω τους πολιτικους αηδιαζω, αλλα δεν θα πω τπτ αυτη την φορα γιατι θα φαω μπαν για τριτη φορα! Κ μετα σου λενε οτι εχεις ελευθερια να εκφραζεις την αποψη σου.

Παιδια καντε τις προσευχες σας για μενα, να φωτισει ο θεος τον φιλολογο μου να με λυπηθει! Παρολλο που παιρνω 20 χημεια κ φυσικη παντα οι γονεις μου θελουν να εχουν αστερι σε ολα τα μαθηματα. (πσ, μη πει κανεις πως εγραψα 11 αρχαια τεστ κ 15 διαγωνισμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Θα δείξει μετά τις πανελλήνιες αν είμαι... Τώρα δεν είμαι καν άνθρωπος !!! Έχω αποχαυνωθεί από τα διαβάσματα και έχω γίνει zombie !!!:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα δείξει μετά τις πανελλήνιες αν είμαι... Τώρα δεν είμαι καν άνθρωπος !!! Έχω αποχαυνωθεί από τα διαβάσματα και έχω γίνει zombie !!!:stars:

υπομονη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν το περίμενα ότι υπάρχουν τόσο δυστυχισμένοι άνθρωποι στο φόρα και για πολύ ακραία πράγματα, 0 εναλλακτικές από ότι καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τι θα πει ευτυχισμενος. Την απολυτη ευτυχια θα τη φτασεις δυσκολα, αλλα και παλι, παντα θα σου λειπει κατι, συνειδητα ή ασυνειδητα.

Αυτην την περιοδο ειμαι απλα οκ. Δεν εχω λογους να μην ειμαι καλα. Ολα πανε μια χαρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiaaa

Νεοφερμένος

Η σόφη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κοιτα! η ερωτηση ειναι λιγακι ακυρη αλλα θα σου απαντησω...
απ τα 16 μου χρονια(τωρα ειμαι 17) αντιμετωπιζω μια πολυ σκληρη πραγματικοτητα, την οποια θεωρω πως κανεις δεν θα αντεχε...........παρ ολα αυτα αντιμετωπιζω παντα τα προβληματα μου με χαμογελα γιατι τα χω βρει με τον εαυτο μου!! κ το οτι βλεπω τα πραγματα τοοοοσο θετικα με κανει χαρουμενη(αν κ οι καταστασεις που βιωνω καθημερινα μονο χαρουμενες δεν ειναι)....κ ολοι απορουν γιατι ειμαι τοσο ζωντανη, τοσο στην κοσμαρα μου, τοσο χαμογελαστη ΟΛΗ μερα, καθε μερα...ειναι ενας μηχανισμος αμυνας.... :D αυτη ειμαι εγω.... ενα τρελοοοοοο χαρουμενο ατομο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
κοιτα! η ερωτηση ειναι λιγακι ακυρη αλλα θα σου απαντησω...
απ τα 16 μου χρονια(τωρα ειμαι 17) αντιμετωπιζω μια πολυ σκληρη πραγματικοτητα, την οποια θεωρω πως κανεις δεν θα αντεχε...........παρ ολα αυτα αντιμετωπιζω παντα τα προβληματα μου με χαμογελα γιατι τα χω βρει με τον εαυτο μου!! κ το οτι βλεπω τα πραγματα τοοοοσο θετικα με κανει χαρουμενη(αν κ οι καταστασεις που βιωνω καθημερινα μονο χαρουμενες δεν ειναι)....κ ολοι απορουν γιατι ειμαι τοσο ζωντανη, τοσο στην κοσμαρα μου, τοσο χαμογελαστη ΟΛΗ μερα, καθε μερα...ειναι ενας μηχανισμος αμυνας.... :D αυτη ειμαι εγω.... ενα τρελοοοοοο χαρουμενο ατομο!!

αυτο ειναι πολυ καλο, μπραβο σου:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οχι όσο ήθελα αλλά ντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top