Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • Στο 1ο

    Ψήφοι: 30 22.1%
  • Στο 2ο

    Ψήφοι: 26 19.1%
  • Στο 3ο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Στο 4ο

    Ψήφοι: 8 5.9%
  • Στο 5ο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Στο τελευταίο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Αλλάζω συνέχεια

    Ψήφοι: 7 5.1%
  • Δεν πάω Γυμνάσιο

    Ψήφοι: 29 21.3%

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
2o
Είναι αρκετα κοντα ώστε να μπορεις να συμμετεχεις ενεργά στο μάθημα ,
αλλά ταυτόχρονα μπορείς να κρυφτείς πίσω απο τους πρώτους σε περίπτωση που θέλεις να κάνεις κάτι χωρίς να το προσέξει η καθγήτρια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
στην πρώτη καθόμουν 1ο και μετά 2ο (γιατι δεν εβλεπα, όχι τπτ άλλο)΄
στην δευτέρα 3ο για κάποιο διάστημα, μετά λίγο 4ο και μετά για την υπόλοιπη μισή χρονιά 6ο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η σειρα που καθομουν εγω ειχε 6 θρανια... κι εγω καθομουν στο 6ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
4ο, εγώ θα φροντίζω τα φυτά του θερμοκηπίου... γιατί φυτό δεν με έχει πει κανείς παρόλο που είμαι καλή μαθήτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εγώ απο την πρώτη γυμνασίου κάθομαι μεσαίο θρανίο (3το δλδ) μεσαία σειρά :P

άντε να δούμε τώρα στην τρίτη γυμνασίου :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
στο τελευταίο, δεν είναι καλά μπροστά, σε παίρνει ο ύπνος και σε βλέπουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga4u

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
στο τελευταιο....δηλαδη 6ο!!!Ωραιους υπνους ριχνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestman

Νεοφερμένος

Ο orestman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Στην αρχή καθόμουνα στο τελευταίο αλλά έγινε ένα μπλαίξιμο με ένα παιδί που δεν έβλεπε και με αλλάξανε θέση και με πήγανε στο πρώτο. Αν είναι δυνατόν.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaretrela

Νεοφερμένος

Η mariaretrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
2ο από τότε που ξεκίνησα το Γυμνάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τελευτεο Δεξια στον τείχο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
1η: Τελευταίο αριστερά τοίχο.
2α: Πρώτο αριστερά πόρτα.
3η: Προτελευταίο κέντρο.

Τι θυμάμαι ρε μαλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis97

Νεοφερμένος

Ο tolis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εμεις στην ταξη καθομαστε με αλφαβητικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizza

Νεοφερμένος

Ο Mizza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πέρσι πρώτο φέτος τρίτο οικονομική κρίση βλέπεις ΄)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τέταρτο,προτελευταίο.
Μέσα στη χρονιά έχω κάτσει πρώτο,δεύτερο και τελευταίο :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εγώ κάθομαι στο 2ο της πρώτης σειράς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελευταιοο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δεν είμαι γυμνάσιο αλλά όταν ήμουν θυμάμαι είχα περάσει απ' όλα τα θρανία εκτός της πρώτης σειράς :)
To χειμώνα απο την μεριά του τοίχου για να είμαι στο καλοριφέρ ( λόγω κρύου), το καλοκαίρι παράθυρο για να βλέπω να παίζει κανείς μπάλα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης 1999

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμάς μας ταξινομούν ανάλογα με το επώνυμό μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Όταν ήμουν γυμνάσιο στην Α νομίζω άλλαζα συνέχεια γιατί ήθελα να τους γνωρίσω καλά όλους..στη Β καθόμουν συνέχεια προς το τέλος αλλά πάλι άλλαζα (για την ακρίβεια οι καθηγητές με άλλαζαν:redface:) κ στη Γ τελευταίο αριστερά καλοριφερ..!! Ωραία περνάγαμε!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φέτος κάθομαι στο τρίτο θρανίο, πέρσι καθόμουν πρώτο θρανίο ακριβώς μπροστά από την έδρα!! Ήταν ωραία όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top