Είναι 2 μήνες αρκετοί για να κάνεις τελική επανάληψη για τις Πανελλαδικές;

Stella trella

Νεοφερμένος

Η Stella trella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Στο φροντιστήριο μας είπαν οτι θα τελειώσουν την ύλη τέλη μαρτίου και έχω καταγχωθεί. Φτάνουν 2 μηνες;
Ακούω πολλά παιδιά που έχουν τελειώσει την ύλη και έχουν αρχίσει ήδη επαναλήψεις απο τον Δεκέμβρη!!

Επίσης, που βρίσκεστε στην ύλη;
Και βλέπω πολλά παιδιά να έχουν τελειώσει 2 ή 3 διαφορετικά βοηθήματα ενώ εγώ μόνο με ένα ασχολούμαι περα απο τις σημειώσεις του φροντιστηρίου. Κάνω κάτι λάθος;
Στοχεύω σε υψηλόβαθμη σχολή και εγω καταγχωθεί. 2 μήνες μου φαίνονται πάρα πολύ λίγοι.. τι θα προλάβω να κάνω επανάληψη?? :(( helppp pleasee
 

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Χαλαρα βρε δεν θελει τοσο αγχως και μια φορα να την τελειωσεις την υλη που λεει ο λογος αν το κανεις σωστα ειναι αρκετο στην τελικη καθε ανθρωπος θελει αλλο ρυθμο .
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο μας είπαν οτι θα τελειώσουν την ύλη τέλη μαρτίου και έχω καταγχωθεί. Φτάνουν 2 μηνες;
Ακούω πολλά παιδιά που έχουν τελειώσει την ύλη και έχουν αρχίσει ήδη επαναλήψεις απο τον Δεκέμβρη!!

Επίσης, που βρίσκεστε στην ύλη;
Και βλέπω πολλά παιδιά να έχουν τελειώσει 2 ή 3 διαφορετικά βοηθήματα ενώ εγώ μόνο με ένα ασχολούμαι περα απο τις σημειώσεις του φροντιστηρίου. Κάνω κάτι λάθος;
Στοχεύω σε υψηλόβαθμη σχολή και εγω καταγχωθεί. 2 μήνες μου φαίνονται πάρα πολύ λίγοι.. τι θα προλάβω να κάνω επανάληψη?? :(( helppp pleasee


Το φροντιστήριο σου γνωρίζει σίγουρα τι κάνει :) Πχ μπορεί να έχετε κάνει παραπάνω επαναλήψεις μέσα στη χρονιά .
Μην αγχώνεσαι,και μη μπαίνεις σε διαδικασία σύγκρισης .Αυτό το χρόνο έχεις με αυτόν θα πορευτείς.
Εμένα προσωπικά,αν κι δεν έχω εμπειρία απο την κατευθυνση σου μου φαίνονται αρκετοί.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Πολύ λίγος ο χρόνος. Αν και κάτι έχουν στο μυαλό τους οι φροντιστές, για να διασφαλίσει κανείς την επιτυχία χρειάζεται να κάνει ολική ανασκόπηση της ύλης πάνω από μία φορά και σε τακτά χρονικά διαστήματα. Ξεκίνα μόνη σου τα περισσότερα που είχε να σου δώσει το φροντιστήριο, στα έδωσε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top