Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν τα χεις δοκιμασει ολα ακομα :devil: εχει μεγαλη γκαμα ο Χουτος
ε παντως απο το τιποτα ειναι πολυ καλο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγω ειμαι αρκετα ευχαριστημενη απο το φαγητο της λεσχης.
Ειναι μεγαλη ευκολια για τους φοιτητες επειδη ειναι ολα ετοιμα και στο τελος δεν πλενεις και τιποτα, ωστοσο αν θελω να φαω κατι το ιδαιτερο φροντιζω να το κανω με τα χερακια μου.
ενα μειονεκτημα προσφατο λογω περικοπων παντου ειναι η μειωση επιλογων του κυριως πιατου απο 4 οι επιλογες εγιναν 2 αλλα τι να κανουμε ζουμε σε δυσκολες εποχες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Σ'εμάς είναι συσσίτειο τελείως,σαπίλα σκέτη,αλλά είναι τζάμπα,οπότε ό,τι τζάμπα και καλό.Και σκατά να μου δώσουν τζάμπα,εγώ τα τρώω.

ε καλα το γαμησες.

παντως ως φοιτητρια που μενει μονη της εχω να πω οτι το φαγητο στη σχολη αν και δεν ειναι θεικο ειναι οικονομικη και γρηγορη λυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το φαγητο του Παμακ ειναι πολυ καλο.Αφου μπορει να εχω φαγητο στο σπιτι και να προτιμαω της Λεσχης :D
Εχει και 3-4 φορες την βδομαδα κρεατικα (σουτζουκακια:clapup:) οποτε ειναι μια χαρα

Απο βδομαδα θα παω και στου Αριστοτελειου να δοκιμασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
άντε ρε , πάρτε και μερικές φωτογραφίες απο τη λέσχη: 171370_126994160702369_100001753587987_162700_1378751_o.jpg167078_126798554055263_100001753587987_161614_4166280_n.jpg181358_126798464055272_100001753587987_161610_3676471_n.jpg180396_125257037542748_100001753587987_153653_4045524_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε καλά δεν είναι και κάνα γκουρμέ πολυτελείας αλλά έτσι και έχει προηγηθεί πχ κάνα 5ωράκι μαθημάτων και ΠΕΙΝΑΣ θα γλείφεις και το πιάτο μετά. συν ότι είναι τσάμπα.

Εγω ειμαι αρκετα ευχαριστημενη απο το φαγητο της λεσχης.
Ειναι μεγαλη ευκολια για τους φοιτητες επειδη ειναι ολα ετοιμα και στο τελος δεν πλενεις και τιποτα, ωστοσο αν θελω να φαω κατι το ιδαιτερο φροντιζω να το κανω με τα χερακια μου.
ενα μειονεκτημα προσφατο λογω περικοπων παντου ειναι η μειωση επιλογων του κυριως πιατου απο 4 οι επιλογες εγιναν 2 αλλα τι να κανουμε ζουμε σε δυσκολες εποχες!!!!!

ούτε καν 2 :P ( στη φιλοσοφική τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Χθες έφαγα για πρώτη φορά στην λέσχη (ΑΠΘ), μετά από 4 χρόνια και 1 μήνα στη σχολή :P. Ε, το πήρα απόφαση ότι από το να τρώω όλη μέρα μπισκότα μέχρι να πάω σπίτι, καλύτερα να πεταχτώ στην λέσχη, που είναι δίπλα στο νοσοκομείο/σχολή να τσιμπήσω τίποτα.
Οκ, προφανώς δεν ήταν κάτι φοβερό και φούσκωσα αρκετά μετά παρόλο που δεν έφαγα πολύ, αλλά ακόμη δεν με έπιασε κόψιμο, οπότε καλά είμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
To φαγητό στις λέσχες είναι πολύ καλό και δωρεάν (ή πολυ φτινό).
4 ευρώ για όσους δεν πάρουν κάρτα είναι φθηνό? ΔενΝομίζωΤάκη...
Όποιος δε το τρώεί είναι απλά κακομαθημένος. (Ο λόγος που δεν πάνε τα παιδιά στις λέσχες είναι ότι δεν έχουν οικονομικά προβλήματα ακόμα και αν λένε ότι έχουν).
Είναι λάθος να τα γενικεύεις όλα. Επίσης υπάρχουν φορές που είναι ωραίο το φαγητό, υπάρχουν και στιγμές που δεν τρώγεται, ακόμα και ας βελτιώθηκε το φαγητό από πέρυσι...

Επίσης θεωρώ απαράδεκτο να γίνονται με οικονομικό κριτήριο οι μεταγραφές (μια χαρά τα πήγα τέσσερα χρόνια με το φαγητό της λέσχης, παιδιά που διαμαρτυρόσασταν για την οικονομική τους κατάσταση τρωγανε συνεχώς από τα goodys και σουβλάκια (και τα 2 είνα χειρότερης ποιότητας το φαγητό της λέσχης) ενώ αγόραζαν σε καθημερινή βάση τσιγάρο.
Ε τότε με πιο κριτήριο να γίνονται? Και δεν είναι μόνο το φαΐ, είναι και το σπίτι. Εγώ με λιγότερο από 6000€ εισόδημα το χρόνο, μπήκα με το ζόρι στην Εστία. Τι θα κάνω του χρόνου αν ξανά μειώσουν τις θέσεις?

Μήπως οι Έλληνες λάθος διαμαρτύρονται πως δεν έχουν λεφτά ;
Αυτό μπορεί να ισχύει για πολλούς Έλληνες όχι σίγουρα για όλους. Δεν μου αρέσει που κάνεις τόσες γενικεύσεις στο μήνυμα σου...

Kατά κάποιον τρόπο γίνεται ποινικοποίηση του πλούτου στις μεταγγραφές.
Με λίγα λόγια είναι σαν να επιτρέπεται στους φτωχούς να μπαίνουνε στο Harvard και οι πλούσιοι (που βγάλανε ακριβώς το ίδιο ποσό) να πηγαίνουν σε θεωρητικά κατώτερης ποιότητας (γιατί δεν είναι τα πανεπιστήμια της επαρχίας κατώτερα στην πραγματικότητα είναι καλύτερα ακόμα και αν υποβαθμίζονται από μερικούς) πανεπιστημια.
Αυτά τα πράγματα συμβαίνουν μόνο στην Ελλάδα.


Να καταργηθούν τελείως οι μετραγραφές (όποιος έχει ανάγκη να δίνεται υποτροφία (εφόσον είναι καλός φοιτητής) και διαμονή με λίγα λεφτά στς εστίες).
Ενώ δηλαδή παιδιά που μπαίνουν με ομογενείς και όποιο άλλο παραθυράκι δεν σε ενοχλεί καθόλου ή που παίρνουν τζάμπα μόρια?

Έχουμε καταντήσει οι αδύναμοι μαθητές να δηλώνονται ψευδώς ως δυσλεκτικοί για να δίνουν προφορικά πανελλαδικές....

(κάποιοι τυχαία δηλώνονται δυσλεκτικοί λίγο πριν δώσουν πανελλαδικές τυχαίο δε νομίζω; )
Σε αυτό μάλλον έχεις δίκιο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Επίσης λες δεν δίκαιο να παίρνουν μετεγγραφή φτωχά παιδιά.
Οπότε άμα είναι τυχερά και μπουν στην εστία ΜΕ συγκάτοικο, έχουν πολλές δυσκολίες. Καταρχήν θα αναφερθώ λίγο στην Κρήτη, όπου πρέπει να αλλάξω καθημερινά δύο λεωφορεία, με το ένα να περνά κάθε μισή ώρα και το άλλο κάθε ένα τέταρτο, χωρίς να περνούν κάποια ώρα σταθερά... Ύστερα κάθε τέλος του χρόνου θα πρέπει να μαζέψω ΌΛΑ τα πράγματα μου και τα βιβλία καθώς τότε διακόπτεται η στέγαση. Δόξα τω θεώ έχω μια Γιαγιά στην Ιεράπετρα [2.5 ώρες με το λεωφορείο] όπου μετέφερα τα πράγματα σε 3-4 δόσεις, και φέτος δεν έχω καταφέρει να ξανά γυρίσω ούτε τα μισά μου πίσω. Αναρωτιέμαι τι θα κάνουν άλλα παιδιά που δεν έχουν συγγενείς στο ΝΗΣΊ τουλάχιστον... Μετά υπάρχει το πρόβλημα του πως να διαβάσεις. Δεν έχεις γραφείο, δεν έχεις χώρο και επίσης δεν μπορείς να διαβάζεις ό,τι ώρες θες. Άμα πεινάσεις το βράδυ ή θα ξαναγυρίσεις στην σχολή και αν προλάβεις πριν κλείσει η λέσχη θα φας και έτσι θα χάσεις 1-2 ώρες, ή θα φας αναγκαστικά από έξω. Πρωινό δεν έχει από φέτος η λέσχη. Α ναι, είναι και τα βιβλία. Ο Εύδοξος κάνει τα δικά του παιχνίδια, και πρέπει να βρούμε βιβλία από μεγαλοετείς, πράγμα που δεν είναι καθόλου εύκολο. Ε κάποιοι θα έχουν καταφέρει να αγοράσουν ολοκαίνουργια [ή θα έχουν και δύο βιβλία για ένα μάθημα] ή θα έχουν πάρει τα βιβλία ...των γονέων τους. Συμπέρασμα? Μεγάλη ταλαιπωρία, δυσκολίες στο διάβασμα, επιπρόσθετες δυσκολίες που σου δίνει η εστία και όλα αυτά έχουν αποτέλεσμα να μην μπορείς να συναγωνιστείς τους πλουσιότερους συμφοιτητές. Και οι ίδιοι φοιτητές που δεν έχουν καμιά δυσκολία έρχονται και σου λένε τώρα από ζήλια ότι το δικαίωμα σου για μετεγγραφή είναι "ΑΔΙΚΟ", οπότε πρέπει να μείνεις μαζί τους, με τις πιθανότητες υπέρ σου να βγάλεις ένα από τα πιο χειρότερα πτυχία. Εκτός λοιπόν ότι κάποιοι θα έχουν εξασφαλισμένη την δουλειά τους στο μέλλον σε ιδιωτικά ιατρεία, καθώς και την ειδικότητα τους στο εξωτερικό, θα έχουν ένα πολύ εύκολο και καλύτερο πτυχίο.

Και σου λέω τώρα, γάμα όλα τα παραπάνω. Ας το πάρουμε αλλιώς και ας δούμε την άλλη όψη του νομίσματος.
Πλούσια παιδιά μπορεί να ξεκινήσουν ή να συνεχίσουν την εκπαίδευση τους σε ιδιωτικά σχολεία με καλύτερης ποιότητας εκπαίδευση. Ύστερα μπορούν να αγοράσουν βοηθήματα ή να ξεκινήσουν από νωρίς τα φροντιστήρια. Εγώ π.χ. έκανα φροντιστήρια μόνο την χειμερινή περίοδο της 3ης λυκείου, ούτε καν τα καλοκαιρινά δηλαδή. Και ξέρω ότι άμα δεν έκανα δεν θα περνούσα εδώ που πέρασα. Και αναρωτιέμαι αν το 9 που έγραψα στις εξετάσεις της β' λυκείου το έκανα 14,5 στις πανελλήνιες, τότε τι θα έγραφα άμα είχα κάνει έστω μόνο φροντιστήριο στην γλώσσα σε όλη την β λυκείου? Θα περνούσα σίγουρα Αθήνα. Οπότε τι έχουμε? έχουμε τα πλούσια παιδιά να έχουν τα πλεονεκτήματα στην 2βάθμια και 3βάθμια εκπαίδευση και τις μετεγγραφές να δικαιώνουν κάποιους από εμάς. Έχουμε από την μία εμάς να ζηλεύουμε την εύκολη ζωή των πλουσίων και πόσο άδικο είναι για εμάς όλο αυτό, και από την άλλη κάποιους από αυτούς να ζηλεύουν εμάς επειδή οι ίδιοι δεν πέρασαν στην πρώτη τους επιλογή παρόλα τα πλεονεκτήματα τους. Το πρώτο έχει βάση την λογική, το δεύτερο έχει βάση τον εγωισμό.

Και έστω καταργούνται οι μετεγγραφές. Παιδιά που δεν θα μπορούν να σπουδάσουν έξω από την πόλη τους θα περνούν στην δεύτερη επιλογή τους. Αποτέλεσμα? Α ναι, περισσότερος χώρος για πλουσιόπαιδα, οπότε θα περνάνε ακόμα πιο εύκολα στην σχολή που θέλουν οι τελευταίοι. Οπότε διευρύνεται απλά η κοινωνική ανισότητα και η φτώχεια ανανεώνεται. Και όλα αυτά ναι να αλλάξουν γιατί τελικά το φαγητό της λέσχης είναι ωραίο (?), οπότε οι μετεγγραφές θεωρούνται άδικες?

Και ίσως να υπάρχουν παιδιά που να είναι εικονικά φτωχά, που φοροδιαφεύγουν οι γονείς τους. Όμως αυτό είναι ένα άλλο πρόβλημα και λύνεται με άλλον τρόπο και κατά κανόνα δεν ισχύει για την πλειοψηφία των φτωχών παιδιών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Επειδή ζω στο σπίτι με την οικογένεια μου, δεν τρώω στη λέσχη (δεν βολεύουν και οι ώρες). Σήμερα όμως αποφάσισα να πάω να δοκιμάσω το φαγητό, έτσι από περιέργεια. Δεν ήταν άσχημο, το πρώτο πιάτο μάλιστα μου άρεσε αρκετά. Ο πουρές μελιτζάνας ήταν κάπως περίεργος στην όψη, αλλά η γεύση του ήταν καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Πάντως έχει παρατηρηθεί σημαντική αύξηση στον αριθμό των φοιτητών που έρχονται για φαγητό στη λέσχη..
Οι λόγοι ευνόητοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πάντως έχει παρατηρηθεί σημαντική αύξηση στον αριθμό των φοιτητών που έρχονται για φαγητό στη λέσχη..
Οι λόγοι ευνόητοι..
προφανως..ειναι αρκετα καλη λυση πλεον η σχολη..ειδικα οταν το φαγητο ειναι και αξιοπρεπες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Είναι η μόνη λύση για πολλούς πλέον.
Βέβαια είναι επόμενο ότι έχει αυξηθεί και ο χρόνος αναμονής αλλά από ουρές είμαστε συνηθισμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είναι η μόνη λύση για πολλούς πλέον.
Βέβαια είναι επόμενο ότι έχει αυξηθεί και ο χρόνος αναμονής αλλά από ουρές είμαστε συνηθισμένοι.
ενταξει η αναμονη δεν ειναι τιποτα..αλλωστε ειμαστε με την παρεα μας αρα και αυτο ευχαριστα περναει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Όταν κάνεις περίπου μία ώρα είναι...Μην το λες.
Αλλά αφού έχουμε ακόμα αυτή τη δυνατότητα καλώς..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ενταξει η αναμονη δεν ειναι τιποτα..αλλωστε ειμαστε με την παρεα μας αρα και αυτο ευχαριστα περναει:P
Καλά έλα στο Πάντειο,κάθε μεσημέρι η ουρά φτάνει μέχρι την είσοδο... εμείς και το ΙΚΑ είμαστε,
τραπέζι για να βρείς πρέπει να τους έχεις πάρει τηλέφωνο απο την προηγούμενη μέρα για να κλείσεις.

Αυτό βέβαια μόνο το μεσημέρι στις 2, άλλες ώρες είναι πιο χαλαρά.

Πάντως η λέσχη Παντείου έχει πολύ καλό φαγητό και τουλάχιστον 3-4 διαφορετικά κύρια γεύματα κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Τα φαγητα που πετανε οι εργαζομενοι στα δυο εστιατορια του ΕΜΠ δεν τα τρωνε ουτε τα σκυλια και οι γατες. Στις νεες φοιτητικες εστιες του ΕΜΠ το φαγητο ειναι πολυ καλο με μεγαλη ποικιλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Πάντως η λέσχη Παντείου έχει πολύ καλό φαγητό και τουλάχιστον 3-4 διαφορετικά κύρια γεύματα κάθε μέρα

Μείνατε ανεπηρέαστοι λοιπον..
Σε εμάς υπήρξε περικοπή.
Όσο για την ουρά, υπερθεματίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Το φαγητο του Παμακ ειναι πολυ καλο.Αφου μπορει να εχω φαγητο στο σπιτι και να προτιμαω της Λεσχης :D
Εχει και 3-4 φορες την βδομαδα κρεατικα (σουτζουκακια:clapup:) οποτε ειναι μια χαρα

Απο βδομαδα θα παω και στου Αριστοτελειου να δοκιμασω:P

Ρε εσεις δινετε 3 ευρω για να φατε με τοσα τρως κρεατικα και σε σουβλατζιδικο :P ενω στο απθ ναι μεν ειναι πιο σπανιο το κοκκινο κρεας αλλα μια φορα την μερα την βγαζεις χορτατος και στο τσαμπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μείνατε ανεπηρέαστοι λοιπον..
Σε εμάς υπήρξε περικοπή.
Όσο για την ουρά, υπερθεματίζω..
Η ποιότητα κάνει ελεύθερη πτώση, εσχάτως και η ποσότητα. Όσο για τις ουρές πλέον έχουν αυξητική τάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top