Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ε ρε ψώνιο οι ΑΠΘίτες με τη λέσχη τους :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ε ρε ψώνιο οι ΑΠΘίτες με τη λέσχη τους :tongue:

Είμαστε περήφανοι για την λέσχη μας , όχι μόνο για την ποιότητα του φαγητού αλλά επειδή καταφέραμε να την κρατήσουμε και δημόσια.:pfff: Άμα έρθεις καμιά φορά σαλόνικα, θα σε βγάλω να σε κεράσω στη λέσχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
θέλει να με δηλητηριάσει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
θέλει να με δηλητηριάσει...:/:

βλασφήμισες μωρή, να πέσει το ταβάνι της λέσχης σου να σε πλακώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
θέλει να με δηλητηριάσει...:/:

Όχι, απλά είναι τζάμπα !
Πάντως να ξέρεις φροντίζουν και για την χώνεψή σου καθώς τιγκάρουν το φαϊ στη σοδα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
βλασφήμισες μωρή, να πέσει το ταβάνι της λέσχης σου να σε πλακώσει!
δεν συχνάζω σ' αυτό το καταραμένο μέρος που δολοφονούν τις γεύσεις...:P
δεν βλέπς ωρέ, τι γράφουνε στο θρεντ για τη λέσχη σας; από μουσακά θα πάτε...και θα δείτε τα ραδίκια ανάποδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει ακομα,απο εβδομαδα θα παω για την ακρτα σιτισης..Επισης συμφωνω με τον Crow δεν με νοιαζει αν ειναι καλο η κακο,ειναι τζαμπα..
Τωρα εαν ξερει κανεις τι παιζει με το ΤΕΙ πειραια να μας πει και εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
δεν βλέπς ωρέ, τι γράφουνε στο θρεντ για τη λέσχη σας; από μουσακά θα πάτε...και θα δείτε τα ραδίκια ανάποδα. :P

αυτοί είναι προβοκάτορες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το δικο μας το τρωω με ανεση παντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Κι εγώ στο ΑΠΘ είμαι, αλλά δε θα πλέξω το εγκώμιο της λέσχης όπως οι προηγούμενοι.. Στη λέσχη πήγα όλες κι όλες δύο φορές.. Την πρώτη έφυγα άρον άρον γιατί το μενού είχε προς κακή μου τύχη μπριάμ, το οποίο απεχθάνομαι. Τη δεύτερη φορά που πήγα πέτυχα σπαγγέτι.. Τρωγόταν δεν τρωγόταν το φαγητό! Κατ' εμέ λύση ανάγκης η λέσχη..Προτιμώ το κυλικείο της σχολής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;
Όταν έχει μακαρόνια, κάνω το σταυρό μου. Όχι για μένα, γι' αυτούς που θα τα φάνε.:P
Κάποια φαγητά τρώγονται πάντως.

Συσσίτιο είναι και μάλιστα εντελώς δωρεάν, δεν μπορείς να απαιτήσεις πλουσιοπάροχο γεύμα. Δεν πειράζει αν είναι φτωχά τα γεύματα, αρκεί να είναι υγιεινά και αυστηρώς ελεγμένα.

off-topic για τους ΑΠΘιώτες:
Επέκταση Λειτουργίας της Πανεπιστημιακής Φοιτητικής Λέσχης τα σαββατοκύριακα.



Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,



Σε πείσμα της επιδεινούμενης οικονομικής κατάστασης της χώρας και των πολιτών της και σε πείσμα της διαρκώς μειούμενης δημόσιας χρηματοδότησης του Πανεπιστημίου μας, οι Πρυτανικές Αρχές του Α.Π.Θ., το Δ.Σ. της Πανεπιστημιακής Φοιτητικής Λέσχης του Α.Π.Θ. και οι εργαζόμενοι στην Πανεπιστημιακή Φοιτητική Λέσχη του Α.Π.Θ. συναποφάσισαν την επέκταση της λειτουργίας της Πανεπιστημιακής Φοιτητικής Λέσχης και τα σαββατοκύριακα.

Το μέτρο θα εφαρμοστεί πιλοτικά από το Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2011 και μέχρι το τέλος του έτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τρωγεται :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οι περικοπές στο χαβιάρι του εστιατορίου της Ιατρικής με ενόχλησαν πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimakosk

Νεοφερμένος

Ο jimakosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια στο πανεπιστημιο κρητης παντως μια χαρα ειναι η λεσχη... :clapup: ειδικα σε σχεση με αλλα πανεπιστημια πιστευω ειμαστε προνομιουχοι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
"Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω''
Έχει άλλη γλύκα το τσάμπα ρε παιδιά, σου γαργαλάει περισσότερο τον ουρανίσκο. Έχει και τις Τρίτες κοτόπουλο και είσαι άρχοντας... Πέρνεις 5-6 φέτες ψωμί να χορτάσεις και δεν θες τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Θα δω οταν μου ερθει η δωρεαν σιτηση. Προς το παρον απλα το φανταζομαι απο τις μυρωδιες που φτανουν στο αμφιθεατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Στο παμακ είναι μία χαρά!
Νοστιμότατο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
είμαι φιλοσοφική αθήνα.κάποιοι λένε χάλια κάποιοι καλό^^ότι να ναι
έχω φάει 2φορές νμζω...και ήταν μια χαρά για τζάμπα!
πολύ καλομαθημένα είμαστε νμζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top