Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ο μουσακάς γ* ρεεεεεεεεεεεεεεεε:P

Είχε μουσακά σήμερα λέσχη?Φτου,έπρεπε να πάω...σαπίλα σκέτη?Σαν πολύχρωμη σούπα?Ή στερεό?Σαν τούβλο βαμμένο σε λωρίδες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ο μουσακάς γ* ρεεεεεεεεεεεεεεεε:P

ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ :eek:


Είχε μουσακά σήμερα λέσχη?Φτου,έπρεπε να πάω...σαπίλα σκέτη?Σαν πολύχρωμη σούπα?Ή στερεό?Σαν τούβλο βαμμένο σε λωρίδες? :P

Όχι ρε, δες το ποστ του chemwizard. στην δική τους λέσχη είχε μουσακά, στη δική μας ούτε καν. καμιά φασολάδα, κάνα μακαρόνι και πολύ μας είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Είχε μουσακά σήμερα λέσχη?Φτου,έπρεπε να πάω...σαπίλα σκέτη?Σαν πολύχρωμη σούπα?Ή στερεό?Σαν τούβλο βαμμένο σε λωρίδες? :P

:lol:

όχι ρε ο χημειομάγος είχε μουσακά :D

σε μας δεν έχει τέτοιες πολυτέλειες ....τη τρίτη πάντως που πήγα, 2 πιάτα έφαγα...είχε κοτόπουλο με κριθαράκι..το κοτόπουλο καλό ήταν , γλιστρούσε , δεν ήταν στεγνό,όπως συνήθως :P

ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ :eek:

γ* ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
:lol:

όχι ρε ο χημειομάγος είχε μουσακά :D

σε μας δεν έχει τέτοιες πολυτέλειες ....τη τρίτη πάντως που πήγα, 2 πιάτα έφαγα...είχε κοτόπουλο με κριθαράκι..το κοτόπουλο καλό ήταν , γλιστρούσε , δεν ήταν στεγνό,όπως συνήθως :P

η τυχερή σου μέρα ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τρίτη είχα πάει και 'γω...ήταν ανοιχτή και η πάνω λέσχη,που είναι πιο κυριλέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
γ* ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D

απαίσιος είναι..μπλιαχ...:worry: καλά εσύ τρως τα παντα οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Τρίτη είχα πάει και 'γω...ήταν ανοιχτή και η πάνω λέσχη,που είναι πιο κυριλέ :P
άμα είσαι τυχερός και βρεις τραπέζι...αλλά και γω προτιμάω τη πάνω, δοκίμασε όταν τελειώσεις και πας να αφήσεις τον δίσκο, να τον ακουμπήσεις οριζόντια :D:D:D...εγώ το δοκίμασα και μάντεψε...:P..προχώρησε λίγο και μετά κόλλησε και έγινε της πουτάνας , ο ένας δίσκος έπεφτε πάνω στον άλλον...:lol:
απαίσιος είναι..μπλιαχ...:worry: καλά εσύ τρως τα παντα οποτε...

τι λες ρε , τώρα να βάλουμε δημοσκόπηση "σας αρέσει ο μουσακάς?":D...εντάξει στο τέλος θα καταλήξει μουσακάς ή ημμυ αλλά δε πειράζει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
άμα είσαι τυχερός και βρεις τραπέζι...αλλά και γω προτιμάω τη πάνω, δοκίμασε όταν τελειώσεις και πας να αφήσεις τον δίσκο, να τον ακουμπήσεις οριζόντια :D:D:D...εγώ το δοκίμασα και μάντεψε...:P..προχώρησε λίγο και μετά κόλλησε και έγινε της πουτάνας , ο ένας δίσκος έπεφτε πάνω στον άλλον...:lol:

Το παρατήρησα και προχθές.Κανάς θεωρητικάριος θα ήταν,του παιδαγωγικού ή της φιλοσοφικής,για να έχει τέτοια αντίληψη του χώρου,gosh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Το παρατήρησα και προχθές.Κανάς θεωρητικάριος θα ήταν,του παιδαγωγικού ή της φιλοσοφικής,για να έχει τέτοια αντίληψη του χώρου,gosh.

ή μπορεί να ήθελε να τα σπάσει:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
στο καποδιστριακο εχω ακουσει απο 3 διαφορετικες πηγες οτι βαζουν σοδα. Και μπορω να πω πως με το αισθημα που νιωθεις εχοντας φαει ελαχιστα το πιστευω. Εγω εχω μονο 1 παραπονο απ τη λεσχη.... δεν εχει παραθυρα :P το φαγητο καλο ειναι τις περισσοτερες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
πιστευω οτι το φαι της λεσχης ειναι πολυ ωραιο ιδιως οταν πας με παρεα...ακομα καλυτερο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iris81

Νεοφερμένος

Η iris81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μπορει καποιος να φαει στην εστια της παντειου χωρις να ειναι φοιτητής εκει με πληρωμη? και ποιο ειναι το κοστος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hecktor

Νεοφερμένος

Ο hecktor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω εχω παρομοια ερωτηση. εχω καρτα δωρεαν σιτισης στο Πανεπιστημιο Κρητης στο Ρεθυμνο. απο οτι μου ειπαν δεν ισχυει στο Πανεπιστημιο Κρητης στο Ηρακλειο. αλλα μπορω να αγορασω φαγητο απο την λεσχη στο Ηρακλειο? με την φοιτητικη μου ταυτοτητα πρεπει να παω? και τι τιμες περιπου παιζει στο Ηρακλειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
μπορει καποιος να φαει στην εστια της παντειου χωρις να ειναι φοιτητής εκει με πληρωμη? και ποιο ειναι το κοστος?
Μπορεί ναι,
το γεύμα κοστίζει 3.50 ευρώ (απο 2 ευρώ που κόστιζε πέρυσι) και 4.50 αν επιλέξεις 2 κύρια πιάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
παιδιά όποιος ξέρει να απαντήσει , είναι πολύ σημαντικό. Θα είναι αύριο ανοιχτή η λέσχη του ΑΠΘ ? με έπεισε μια λιγούρα και θέλω να φάω φαγητό λέσχης, δεν θα αντέξω μέχρι την δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδιά όποιος ξέρει να απαντήσει , είναι πολύ σημαντικό. Θα είναι αύριο ανοιχτή η λέσχη του ΑΠΘ ? με έπεισε μια λιγούρα και θέλω να φάω φαγητό λέσχης, δεν θα αντέξω μέχρι την δευτέρα.
έλα πάρε, για να κρατηθείς απόψε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top