Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
και που λέτε , σμρ στη λέσχη έφαγα δυο πιάτα , το φαγητό γ* ., χοιρινό λεμονάτο με ρύζι........παιδιά λέτε ότι θέλετε , η λέσχη του απθ γ*......:P χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santwno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η santwno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ΠΟΤΗΡΙΑ??????
Δεν παίζει να δώσουν ποτήρια στο ΑΠΘ, όπως δεν παίζει να σου δώσουν και νερό. Αν θες, στον ψύκτη (σιγά μη λειτουργεί) ή από το μηχάνημα. Και πολύ σου είναι!
Βασικά, καλύτερα να στήψεις τα πορτοκάλια που δίνουν να κανεις χυμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ΠΟΤΗΡΙΑ??????
Δεν παίζει να δώσουν ποτήρια στο ΑΠΘ, όπως δεν παίζει να σου δώσουν και νερό. Αν θες, στον ψύκτη (σιγά μη λειτουργεί) ή από το μηχάνημα. Και πολύ σου είναι!
Βασικά, καλύτερα να στήψεις τα πορτοκάλια που δίνουν να κανεις χυμό!

όχι ο ψύκτης λειτουργεί...
ωχ γαμάτο αυτό με τα πορτοκάλια , θα το εφαρμόσω:Pχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εμείς στο Πανεπιστήμιο Πατρών δεν έχουμε πρόβλημα ούτε από την ποιότητα του φαγητού (μια χαρά φαγητά κάνουνε, σήμερα φάγαμε μπριζόλες χοιρινές π.χ.) ούτε από την τιμή (τσάμπα είναι, αρκή να βγάλεις μια κάρτα από την πρυτανία η οποία και αυτή τσάμπα είναι αν έχεις από ένα εισόδημα και κάτω που όλοι έχουν βασικά). Έχουμε πρόβλημα με την καθαριτότητα. Αμάν κάνω κάθε μέρα να βρω ένα γα*η*ενο καθαρό μαχαίρι και πιρούνι. Σκέφτομαι, να αρχίσω να φέρνω δικά μου γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Μέχρι και ολόκληρο κομμάτι από φαγητό βρήκα σε ένα μαχαίρι που και καλά το είχανε βάλει στα καθαρα.

Και πας μετά στο πάρκο ειρήνης (για όσους ξέρουν) και βλέπεις πεντακάθαρα μαχαιροπίρουνα, πιάτα, ποτήρια και καλύτερο φαγητό. Αλλά όπως είπε και κάποιος πιο πριν, αφού είναι τσάμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στη δική μας λέσχη έχουν ωραιότατα πράσινα μήλα! :D Δεν έχω φάει ποτέ φαγητό εκεί και μόνο που το βλέπω με πιάνει κάτι, αλλά τα μήλα είναι εξαιρετικά.

Πέρα από την πλάκα, οι φίλες μου λένε ότι το φαγητό είναι σχετικά καλό και βλέπω πολλούς να τρώνε στη λέσχη. Εγώ παραείμαι κακομαθημένη, για να κάτσω να φάω. Όλο κάτι δε μου αρέσει. Προτιμώ να μαγειρεύω στο σπίτι. Μπορεί να είναι κουραστικό, όταν το πρόγραμμα της ημέρας είναι βαρύ, αλλά τουλάχιστον θα το απολαύσω όπως μου αρέσει. Αχ γιαγιά, τι μου έκανες!

Στο χώρο της λέσχης η ατμόσφαιρα είναι μονίμως αποπνικτική, ειδικά μέσα, που η κουζίνα είναι δίπλα. Ημέρες που μαγειρεύουν θαλασσινά, ειλικρινά δε μπορώ να σταθώ εκεί. Πρόβλημα με τα μαχαιροπίρουνα και τα ποτήρια πάντως δεν έχουμε. Πέρα από το κυρίως γεύμα προσφέρουν και σαλάτες (όχι μόνο λάχανο όπως είπαν μερικοί πιο πάνω :P) και γλυκό καμιά φορά και σούπα για πρώτο πιάτο. Ούτε από αυτά έχω δοκιμάσει, δε μπορώ να σχολιάσω την ποιότητα, αλλά σιτίζονται όλοι δωρεάν. Κανείς δεν πληρώνει. Από του χρόνου είπαν πως ίσως οι θέσεις περιοριστούν και μερικοί χρειαστεί να πληρώνουν. Προσωπικά δε με αφορά, αλλά νομίζω πως για άλλα παιδιά θα είναι πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Στο Μακεδονιας εχουμε εξαιρετικη λεσχη... αν εχεις τη διαθεση να δωσεις 3 Ευρω. Απο φετος λεει συνυπολογιζουν και καποιο αλλο ποσο στις φορολογικες δηλωσεις και με τα νεα δεδομενα ειμαι πανω απο το οριο για να εχω δωρεαν σιτιση στο ΠαΜακ. Αλλα το καλο μας το ΑΠΘ προνοησε να βαλει τη λεσχη του !ακριβως! απεναντι απο το ΠαΜακ αρα no problem. Το φαγητο του ΑΠΘ δεν ειναι και delicatessen αλλα ποιοτικα αποκλειεται να ειναι χειροτερο απο τα βρωμο-fastfood και το γεγονος οτι ειναι τζαμπα απλα διαλυει καθε ανταγωνισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santwno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η santwno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Στο Μακεδονιας εχουμε εξαιρετικη λεσχη... αν εχεις τη διαθεση να δωσεις 3 Ευρω. Απο φετος λεει συνυπολογιζουν και καποιο αλλο ποσο στις φορολογικες δηλωσεις και με τα νεα δεδομενα ειμαι πανω απο το οριο για να εχω δωρεαν σιτιση στο ΠαΜακ. Αλλα το καλο μας το ΑΠΘ προνοησε να βαλει τη λεσχη του !ακριβως! απεναντι απο το ΠαΜακ αρα no problem. Το φαγητο του ΑΠΘ δεν ειναι και delicatessen αλλα ποιοτικα αποκλειεται να ειναι χειροτερο απο τα βρωμο-fastfood και το γεγονος οτι ειναι τζαμπα απλα διαλυει καθε ανταγωνισμο.

Στο Μακεδονίας δεν ισχύει ότι πρέπει να δηλώσεις ότι πρέπει να πας να φας; Σαν να λέμε "να κλείσεις τραπέζι", για να ξέρουν πόσοι θα πάνε; Κάτι τέτοιο είχα ακούσει...
Επίσης είχα ακούσει ότι σχεδόν όλοι πληρώνουν. Βέβαια η λέσχη σας είναι πανέμορφη (μέχρι και τραπεζομάντηλο έχετε) σε αντίθεση με του ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
κα8ε μερα στο Καποδιστριακο εχουν πουρε λουκανικα και αρακα!δεν μπορω να το εξηγησΩ!!
εχουν βέβαια και ωραία Ντονατσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Στο Μακεδονίας δεν ισχύει ότι πρέπει να δηλώσεις ότι πρέπει να πας να φας; Σαν να λέμε "να κλείσεις τραπέζι", για να ξέρουν πόσοι θα πάνε; Κάτι τέτοιο είχα ακούσει...
Επίσης είχα ακούσει ότι σχεδόν όλοι πληρώνουν. Βέβαια η λέσχη σας είναι πανέμορφη (μέχρι και τραπεζομάντηλο έχετε) σε αντίθεση με του ΑΠΘ.

Nομιζα οτι ειχα απαντησει σε αυτο το μηνυμα... :hmm:
Τωρα που ειναι εξεταστικη μπορεις καθε μερα να πας και να φας, χωρις να εχεις δηλωθει. Τις υπολοιπες μερες πρεπει να το δηλωσεις απο τη Δευτερα για ολη την εβδομαδα. Που να ξερω ομως εγω τη Δευτερα αν θα με πιασει πεινα την Πεμπτη! Αν ωστοσο εχεις δηλωθει κοστιζει 2 Ευρω το γευμα και οχι 3. Anyway, αυτο το "να κλεισεις τραπεζι" ειναι η μεγαλυτερη δυσκολια γιατι δεν ειναι λιγες οι φορες που λεω "οκ, ας τα δωσω τα φραγκα" αλλα δε γινεται.
Ο χωρος που ειδες με τα τραπεζομαντιλα νομιζω ειναι μονο για καθηγητες ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
κα8ε μερα στο Καποδιστριακο εχουν πουρε λουκανικα και αρακα!δεν μπορω να το εξηγησΩ!!
εχουν βέβαια και ωραία Ντονατσ
Θα σου έτυχε, δεν έχει κάθε μέρα.Αλλά τα ντονατ είναι σίγουρα το αγαπημένο τους γλυκό...
Προσωπικά στο Καποδιστριακό τρώω ανεπιφύλακτα οτιδήποτε σε όσπριο ή σούπα.Με το κρέας είμαι έτσι κι έτσι.Και ψάρι ποτέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κα8ε μερα στο Καποδιστριακο εχουν πουρε λουκανικα και αρακα!δεν μπορω να το εξηγησΩ!!
εχουν βέβαια και ωραία Ντονατσ


Εχμ... εγώ φταίω για το τελευταίο :( μπέρδεψα τις παραγγελίες και έστειλα τα κανταϊφια στα Starbucks :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Θα σου έτυχε

ναι καλέ μονο Δευτέρα και Παρασκευή παω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εμάς πάντως έχει ανοίξει κι ένα άλλο εστιατόριο πέρα από της λέσχης που έχει ανεκτό φαγητό (ενίοτε και καλό) το οποίο υποτίθεται ότι είναι για τους καθηγητές μόνο (επί πληρωμή, όσο πληρώνεις και στην λέσχη αν δεν έχεις κάρτα - 3?), αλλά πάμε και φοιτητές και έχει εξαιρετικό φαΐ, άμα θες να ξεφύγεις λίγο από τα στάνταρ της λέσχης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
ναι καλέ μονο Δευτέρα και Παρασκευή παω!:P

Τυχερή είσαι...Δε λέει να τρως έξω κάθε μέρα..

Εμάς πάντως έχει ανοίξει κι ένα άλλο εστιατόριο πέρα από της λέσχης που έχει ανεκτό φαγητό (ενίοτε και καλό) το οποίο υποτίθεται ότι είναι για τους καθηγητές μόνο (επί πληρωμή, όσο πληρώνεις και στην λέσχη αν δεν έχεις κάρτα - 3?), αλλά πάμε και φοιτητές και έχει εξαιρετικό φαΐ, άμα θες να ξεφύγεις λίγο από τα στάνταρ της λέσχης.

Τι εννοείς μόνο για καθηγητές? Είναι ιδιωτικό ή της σχολής?
Πάντως κι εμείς, όταν δε θέλουμε να πάμε στη λέσχη προτιμάμε ένα κοντινό εστιατόριο με ωραίο φαγητό και δύο επιλογές, ένα πιάτο μικρό (3,5 Ε) ή ένα μεγάλο (6 Ε) τα οποία γεμίζεις με ό,τι έχουν μαγειρεμένο εκείνη την ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εννοώ ότι δεν μπορείς να βγάλεις κάρτα σίτισης για εκείνο, πληρώνεις σίγουρα (όχι πολύ) αλλά έχει πολύ καλό φαγητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Να αναφερω και γω με τη σειρα μου καποια πραγματα για τη δικια μας λεσχη,του Παντειου!

Η λεσχη του Παντειου ειναι ενα μερος χαρακτηρισμενο απτον NWO(παγκοσμιο οργανισμο υγειας) ως ζωνη υψηλης επικινδυνοτητας...
Εκει κανεις μπορει να γευτει πιατα ημερας οπως μακαρονια(αλντεντε παντα) με ζωμο κοτας,κοτοπουλο καρβουνιασμενο σερβιρισμενο με μια εσάνς πολτοποιημενης πατατας(με τις φλουδες) ΑΚΑ πουρε,και αλλα διαφορα φρεσκα καλομαγειρεμενα φαγητα
Η σπεσιαλιτε!
Γευμα σταθμος για την λεσχη,το οποιο την εχει αναδειξει και καθιερωσει σε ολες τις φοιτητικες κοινοτητες ειναι η Παντειακη τραγανη φασολαδα της οποιας κυρια συστατικα εινα τα αντιστεκομενα τραγανα φασολια(εξου και το ονομα).Ονομαζεται Παντειακη λογω του ονοματους του Παντείου του οποιου ολοι οι μαγειρες στη λεσχη ονομαζοντε Παντεληδες οι οποιοι γνωριζουν τα ΠΑΝΤΑ.
Ποτηρια
Ενα αλλο σημαντικο,τρανο δειγμα για το ποσο μπροστα ειναι αυτη η λεσχη ειναι οτι ΔΕΝ χρησιμοποιει γυαλινα ποτηρια!Η οικολογικη συνειδηση ειναι πρωταρχικο στοιχειο και στοχος της λεσχης ειναι να προμηθευει τους φοιτητες με μικρα ασπρα πλαστικα ποτηρια τα οποια στη συνεχεια ανακυκλωνοντε... στην κουζινα της λεσχης οπου πλενοντε και στη συνεχεια επανατοποθετουντε στις αρχικες τους θεσεις.
Κτηριο
Η λεσχη Παντειου στεγαζεται σε ενα υπερσυγχρονο Ευρωπαικων αλλα και παγκοσμιων προδιαγραφων κτηριο,με κυριαρχο στοχο τη λειτουργικοτητα του χωρου.Αυτο μπορει να το καταλαβει κανεις για τον λογο του οτι ολοι οι δρομοι οδηγουν στις τουαλετες για παν ενδεχομενο!Εχει δυο οροφους τους οποιους πλαισιωνουν τετραγωνα σταθερα χρωματιστα τραπεζια με επισης σταθερες χρωματιστες πλαστικες καρεκλες.Οι τυχοι ειναι βαμμενοι με απαλα ευχαριστα χρωματα υγρασιας ενω στις πορτες ειναι τοποθετημενα στορια.Ολα αυτα μαζι συνθετουν ενα ευχαριστο περιβαλλον το οποιο σου ανοιγει επιπλεον την ορεξη για να απολαυσεις το γευμα σου.
Κοστος
Το κοστος για ενα υπεροχο γευμα στην υπεροχη λεσχη Παντειου κοστολογειται με ελαχιστη καταβολη 2 ευρων.Ποσο μηδαμινο βεβαια αν αναλογιστει κανεις ολα οσα προαναφερθηκαν παραπανω,την ποιοτητα του φαγητου αλλα και το γρηγορο σερβις.

φοβερος!! ελιωσαα!:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Στο Ιωαννίνων τρως δωρεάν αν είσαι φοιτητής του Πανεπιστημίου. Το φαγητό είναι από μέτριο εώς εξαιρετικό (κρέπες, φιλέτο μοσχαρίσιο, καλαμαράκια κτλ). Το πρόγραμμα ανανεώνεται κάθε μήνα, έχει πάντα φρούτα, από μανταρίνια μέχρι και καρπούζι μας έχουν φέρει, αρκετά συχνά γλυκό για επιδόρπιο. Μόνο οι κρέμες και το ζελέ δεν τρώγονται, δεν τα πετυχαίνουν.

Α, και από σαλάτες καλά τα πάνε, λάχανο, μαρούλι και αγγουροντομάτα βγάζουν.
Βέβαια και σε μας υπάρχουν πολλοί που παραπονιούνται πώς δεν τους αρέσει. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σημερα είχαμε μουσακαααααααααααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Βέβαια και σε μας υπάρχουν πολλοί που παραπονιούνται πώς δεν τους αρέσει. :confused:
Ναι ρε και σε εμάς... δηλαδή μερικοί είναι πολύ ιδιότροποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top