Είναι εφικτό να μπω στην Ιατρική από Θεωρητική Κατεύθυνση;

Amethyst

Νεοφερμένος

Ο Amethyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ξέχασες να βάλεις το τηλέφωνο σου. Αν θες την γνώμη μου πάντως, νομίζω πως στο facebook θα είναι πιο εύκολο το έργο σου.

:!:
Δεν έχω ιδέα για τί μιλάς.
Τελικά κυκλοφορούν πολλοί ψυχάκηδες που γουστάρουν να δημιουργούν ιντερνετικές διενέξεις και ύστερα να τρέφονται από αυτές.
Απόλαυσε το δείπνο σου μόνος σου, εγώ προτιμώ σουτζουκάκια σμυρνέϊκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
:!:
Δεν έχω ιδέα για τί μιλάς.
Τελικά κυκλοφορούν πολλοί ψυχάκηδες που γουστάρουν να δημιουργούν ιντερνετικές διενέξεις και ύστερα να τρέφονται από αυτές.
Απόλαυσε το δείπνο σου μόνος σου, εγώ προτιμώ σουτζουκάκια σμυρνέϊκα...

Συμφωνώ απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πόσο δύσκολο είναι; Υπάρχει κάποιος που να έχει περάσει Ιατρική απο Θεωρητική; Θα έχω πρόβλημα με την Χημεία;
Αυτό που λες νομίζω πως δεν μπορεί να γίνει..βέβαια ισωσ να πέσουν σε 2 χρόνια οι βασεισ τησ ιατρικής αλλα και παλι ειναι δύσκολο περαν του οτι η ύλη τησ θεωρητικής και οι γνώσεις που αποκομίζεις δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο. Η ύλη της βιολογίας γενικής ειναι επίσης σχετικά ασχετη με την ιατρική... Η χημεία και η βιολογία κατευθυνσης είναι σημαντικά μαθήματα νομίζω.. μην ξεχνάς πως η ιατρική είναι ηδη δυσκολη για καποιον με τις γνώσεισ τησ θετικής...Για καποιον της θεωρητικης θα είναι μαλλον ακατορθωτη...
Δεν το λέω για κακό,απλά νομίζω πως 8α δυσκολευτείς πολυ! ελπίζω να βοήθησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Πόσο δύσκολο είναι; Υπάρχει κάποιος που να έχει περάσει Ιατρική απο Θεωρητική; Θα έχω πρόβλημα με την Χημεία;

ηξερα μια κοπελα που περασε
εκεινη τη χρονια εγραψε 19,60 στη θεωρητικη και οι ιατρικες ειχαν πεσει κατω απο 18000
και μαλιστα την τελειωσε και στα 6 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
ηξερα μια κοπελα που περασε
εκεινη τη χρονια εγραψε 19,60 στη θεωρητικη και οι ιατρικες ειχαν πεσει κατω απο 18000
και μαλιστα την τελειωσε και στα 6 χρονια

Ωραία φώτο.:P

Εννοείται πως γίνεται. Δεν είναι δύσκολη σχολή η Ιατρική. Απλά θέλει πάρα μα πάρα πολύ διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ωραία φώτο.:P

Εννοείται πως γίνεται. Δεν είναι δύσκολη σχολή η Ιατρική. Απλά θέλει πάρα μα πάρα πολύ διάβασμα.

η κοπελα αυτη ειναι στη φωτο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ηξερα μια κοπελα που περασε
εκεινη τη χρονια εγραψε 19,60 στη θεωρητικη και οι ιατρικες ειχαν πεσει κατω απο 18000
και μαλιστα την τελειωσε και στα 6 χρονια


Wow... Πλάκα κάνεις... Πότε? Το 2001? Πρέπει να εισαι και λίγο κωλόφαρδος όμως, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μόνο λίγο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Νομιζω δεν ειναι δυνατο αυτο....πρεπει να βγαλεις 20.000 μορια στη θεωρητικη,πραγμα απιαστο....
Αν τα καταφερεις ομως,εγω ειμαι μαζι σου!!!:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Wow... Πλάκα κάνεις... Πότε? Το 2001? Πρέπει να εισαι και λίγο κωλόφαρδος όμως, έτσι?

αυτο που εκανε η κοπελα αυτη ειναι
dont try this at home!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.

kittie88puppy93

Νεοφερμένος

Η kittie88puppy93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Mπορώ από θεωτητική να δώσω για ιατρική;:confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Οχι βέβαια...Για να δώσεις για Ιατρίκη πρέπει όπωσδήποτε να εισαι στη θετικη κατευθυνση,γιατι η σχολη βρισκεται στο 3ο επιστημονικο πεδιο...Απο θεωρητικη έχεις "ανοιχτα"τα πεδια 1 και 2.Αν επιλεξεις μαθημα επιλογης βιολογια,ανοιγει και το 3 αλλα και 20000 μορια να βγάλεις στο τριτο πεδιο γινονται 18.600 γιατι δεν εχεις μαθημα βαρυτητας χημεια ή βιολογια(δεν τα ξερω πολυ καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Mπορώ από θεωτητική να δώσω για ιατρική;:confused:


Πρακτικά δε μπορείς (είναι αδύνατο). Αν θέλεις ιατρική πήγαινε θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kittie88puppy93

Νεοφερμένος

Η kittie88puppy93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Xμμ.. Κατάλαβα:(
Πρέπει μάλλον να το ψάξω καλύτερα..
πφφ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Έχω μια απορία: πες ότι γινόταν να περάσεις ιατρική απο θεωρητική! Εκεί με τη σχολή πως θα τα έβγαζες πέρα; Πως θα έπαιρνες το πτυχίο σου απ' τη στιγμή που δεν είσαι και τόσο των θετικών επιστημών! Το είχες σκεφτεί αυτό; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Το άλλο?Που από τεχνολογική περνάνε σε φιλολογίες?


Απο θεωρητικη έχεις "ανοιχτα"τα πεδια 1 και 2.

Δεν ισχύει αυτό!Απο θεωρητική μόνο στο 1ο περνάς.Αν έχεις μάθημα επιλογής μαθηματικά ανοίγει το 2ο κ 4ο κ με βιολογία το 3ο!Μετά με Α.Ο.Θ. και μαθηματικά το 5ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Katerina192

Απο θεωρητικη έχεις "ανοιχτα"τα πεδια 1 και 2. Δεν ισχύει αυτό!Απο θεωρητική μόνο στο 1ο περνάς.Αν έχεις μάθημα επιλογής μαθηματικά ανοίγει το 2ο κ 4ο κ με βιολογία το 3ο!Μετά με Α.Ο.Θ. και μαθηματικά το 5ο!
ακριβως που κολλαει το 2ο?? αμα ητανε εεεετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ιατρική από θεωρητική? Πιο πιθανό είναι να πάει ο ΠΑΟΚ Champions League παρά να μπεις ιατρική από θεωρητική (ή ακόμα και από τεχνολογική).

Από θεωρητική έχεις το δικαίωμα να δηλώσεις σχολές του 3ου πεδίου αν επιλέξεις ως μάθημα γενικής παιδείας τη βιολογία. Σε αυτήν όμως την περίπτωση υφίστασαι μείωση μορίων και το απόλυτο άριστα (το οποίο είναι του Θεού) γίνεται 18600 μόρια από 20000 μόρια. Κατά συνέπεια τίθεσαι εκτός όλων των σχολών του 3ου πεδίου που έχουν βάση μεγαλύτερη από 18600 μόρια ακόμα και αν γράψεις 20 σε όλα τα μαθήματα (τίθεσαι εκτός ιατρικών, οδοντιατρικών, κτηνιατρικών και φαρμακευτικών σχολών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YuukiCrossKuran

Νεοφερμένος

Η YuukiCrossKuran αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους σας παιδιά!Είμαι μαθήτρια της Γ' λυκείου,άριστη και ακολουθώ την θεωρητική κατεύθυνση.Όπως καταλαβαίνετε και από τον τίτλο θα ήθελα να μου κάνετε μια ενημέρωση σχετικά με το αν είναι δυνατόν μια μαθήτρια της Θεωρητικής να περάσει στην Σχολή Ιατρικής,παρά την απώλεια μορίων.Θα επιθυμούσα μια σχετική ενημέρωση,καθώς αποτελώ μέλος ειδικής κατηγορίας,πολυτέκνων συγκεκριμένα και για την κατηγορία αυτή υπήρξαν κάποιες αλλαγές οι οποίες ανακοινώθηκαν στο διαδίκτυο την περασμένη Πέμπτη.Γνωρίζω πως αν επιθυμώ Ιατρική,θα έπρεπε να είχα ακολουθήσει άλλη κατεύθυνση,αλλά βλέπετε...Ο καημός της μητέρας μου είναι που με ώθησε να ρωτήσω!!:spasiklas:
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top