Είμαι 5ο εξάμηνο και χρωστάω 6 μαθήματα

ilal1200

Νεοφερμένος

Ο ilal1200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είμαι 5ο εξάμηνο και χρωστάω 6 μαθήματα, μπορώ να τελειώσω στα 4 χρόνια τη σχολή;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Είμαι 5ο εξάμηνο και χρωστάω 6 μαθήματα, μπορώ να τελειώσω στα 4 χρόνια τη σχολή;
ε τι χαρη κανεις στον εαυτο σου αφου 4 ειναι η σχολη?
μαλλον εννοεις 3 χρονια ?
α ναι τελειωσε την...χαρτι αποφοιτησης μπορει να σε δωσουν να συνεχισεις παρακατω ...παπυρο οχι
αχ εγω ποτε?
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Είμαι 5ο εξάμηνο και χρωστάω 6 μαθήματα, μπορώ να τελειώσω στα 4 χρόνια τη σχολή;
Εαν πιεστείς λίγο παραπάνω ναι. Δίνεις ένα και ένα στις αντίστοιχες εξεταστικές χειμερινού-εαρινού, και 2 και 2 στις εξεταστικές του Σεπτέμβρη. Αυτό υπό την προϋπόθεση οτι δεν θα χρωστάς άλλα βέβαια και οτι είναι κάπως μοιρασμένα(κάποια είναι χειμερινού και άλλα εαρινού). Εαν τώρα και τα 6 τα χρωστάς απο το χειμερινό...εε θα πρέπει να το προσαρμόσεις ανάλογα για να είναι managable ο φόρτος.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εντάξει ρε, δεν είναι και τόσα τα 6 μαθήματα...λίγο να στρωθείς στις επόμενες εξεταστικές και θα είσαι κομπλέ
 

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τετοια προβληματα να χαμε
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλα εννοείται. Κοιτάς να διαβάσεις καλα τα μαθήματα που θα δώσεις στην χειμερινή εξεταστική και να τα περάσεις οπωσδήποτε. Το ίδιο θα κανεις και στην εαρινή εξεταστική και ο,τι μείνει μετά τον Σεπτέμβρη. Εννοείται με την προϋπόθεση να τα περάσεις οπωσδήποτε.
 
Top