ΕΠΙΣΗΜΟ: Το Πρόγραμμα των Πανελληνίων 2022

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
πολυ καλη επιτυχια στα παιδια και αν γινεται να φυγει η κ. υπουργος να μην εχουμε εβε, πιο καλα ακομα

Επεξεργασία από συντονιστή: Δείτε το και στο iSchool!
----------------------------
 
Τελευταία επεξεργασία:

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Συνυποψήφιοι, εύχομαι καλή τύχη και ηθικό ακμαιότατο!
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Ο καιρός επιτέλους έφτασε, να αποδείξετε σε όλους ότι μπορείτε, ότι δεν τα βάζετε κάτω αν δεν περάσατε εκεί που θέλατε όπως και την γενναιότητα σας που δίνεται αυτή την δύσκολη εξέταση.

Ό,τι και να γίνει, δώστε όλο σας το εαυτό. Διότι αν το κάνετε δεν θα υπάρξει αποτυχία παρά μόνο εμπειρία που θα σας βοηθήσει μετέπειτα.

Μετά από αυτήν την εμπειρία θα σας ανοιχτούν καινούργιοι δρόμοι στις σχολές σας αλλά κυρίως στη ζωή σας.

Καλή επιτυχία σε όλες και σε όλους!!!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Αγχώθηκα πολύ και ας μη δίνω χαχαχ😂❤️ καλή επιτυχία παιδάκια😘😘😘
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εύχομαι επιτυχία σε όλους τους συνυποψηφίους! Πάμε, λίγο μένει ακόμα! :happy:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Ημερομηνία θανάτου
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους σας, μικρούς και μεγαλύτερους που δίνετε!!
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Προσωπικά ημερομηνία ζωής το βλέπω, επιτέλους να τελειώνει με το καλό😁
Πίστεψε με, αν πας πανεπιστήμιο θα τα νοσταλγείς τα σχολικά τα χρόνια❤️ και εγώ έτσι έλεγα, αλλά τώρα που τα θυμάμαι κλαίω μόνη μου
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Πίστεψε με, αν πας πανεπιστήμιο θα τα νοσταλγείς τα σχολικά τα χρόνια❤️ και εγώ έτσι έλεγα, αλλά τώρα που τα θυμάμαι κλαίω μόνη μου
Είμαι σίγουρη για αυτό, ήδη αρχίζει να μου λείπει το σχολείο. Εννοούσα απλά πως θα προχωρήσει η ζωή μας, θα πάει παρακάτω, άρα δεν είναι <<θανάτου>> ημερομηνία, αλλά ζωής 😁
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!!
 
Top