ΕΠΑ.Λ.: Τομέας Υγείας - Μόρια

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!Όσοι δώσατε από τομέα υγείας ΕΠΑΛ πως πήγατε με τα μόρια???Σε ποιες σχολές στοχεύετε?
 

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγραψα 15.605 και θελω η μαιευτική η νοσηλευτική σε οποιοδήποτε μέρος. Εσυ;
 

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 16.465 και θέλω κοινωνικής εργασίας Ηράκλειο Κρήτης
 

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μια χαρά εγω ειμαι σε κίνδυνο να μεινωεκτος γιατι εχουν γραψει καλα φετος και οι θεσεις μειώθηκαν
Ακριβώς μπορεί πολλοί να μείνουμε εκτός.Οι υποψήφιοι του 2020 ήταν τα παιδιά που μπήκαν με δεδομένου το 20% το 2018.Δες το link https://www-alfavita-gr.cdn.ampproj...hites-epal-pososto-prosbasis-sta-panepistimia κάνεις όμως δεν διαμαρτύρεται.
 

foteiniandr

Νεοφερμένος

Η foteiniandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ποσο λετε να παει νοσηλευτικη κοινωνικης εργασιας για το 2020?? αγωνιω πολυ αν θα μπω 16505 μορια εγραψα!!! μια προβλεψη βρε παιδια κανεις δεν κανει προβλεψεις για τα ΕΠΑΛ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

16505 νοσηλευτικη και κοινωνικης εργασιας στοχευω κυριως Ηρακλειο κρητης!
 

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αν μπορώ να σε βοηθήσω έγρ
ποσο λετε να παει νοσηλευτικη κοινωνικης εργασιας για το 2020?? αγωνιω πολυ αν θα μπω 16505 μορια εγραψα!!! μια προβλεψη βρε παιδια κανεις δεν κανει προβλεψεις για τα ΕΠΑΛ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

16505 νοσηλευτικη και κοινωνικης εργασιας στοχευω κυριως Ηρακλειο κρητης!
2
ποσο λετε να παει νοσηλευτικη κοινωνικης εργασιας για το 2020?? αγωνιω πολυ αν θα μπω 16505 μορια εγραψα!!! μια προβλεψη βρε παιδια κανεις δεν κανει προβλεψεις για τα ΕΠΑΛ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

16505 νοσηλευτικη και κοινωνικης εργασιας στοχευω κυριως Ηρακλειο κρητης!
820 άτομα
ποσο λετε να παει νοσηλευτικη κοινωνικης εργασιας για το 2020?? αγωνιω πολυ αν θα μπω 16505 μορια εγραψα!!! μια προβλεψη βρε παιδια κανεις δεν κανει προβλεψεις για τα ΕΠΑΛ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

16505 νοσηλευτικη και κοινωνικης εργασιας στοχευω κυριως Ηρακλειο κρητης!
820 άτομα περίπου έγραψαν καλύτερα από σένα και 3500 χειρότερα από σενα .Οι βάσεις θα ανέβουν αλλά έχει και σχέση τι θα επιλέξει κανείς.Θελω κ εγώ κοινωνικής εργασίας Ηράκλειο Κρήτης.Εχω 16.465.Ξερεις κ άλλους πάνω από εμάς εννοώ από Ηράκλειο?
 

foteiniandr

Νεοφερμένος

Η foteiniandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
απο το σχολειο μου(στο 2ο ΕΠΑΛ ) 1-2 παιδια θελουν μονο Ηρακλειο σε αυτες τις σχολες ολοι λενε πως θελουν να περασουν εκτος Κρητης ,ελπιζω να μην εχει ζητηση η σχολη και να κρατηθουν οι βασεις κοντα στα περσινα επιπεδα για να περασω...:elf::thumbsup:
 

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απο το σχολειο μου(στο 2ο ΕΠΑΛ ) 1-2 παιδια θελουν μονο Ηρακλειο σε αυτες τις σχολες ολοι λενε πως θελουν να περασουν εκτος Κρητης ,ελπιζω να μην εχει ζητηση η σχολη και να κρατηθουν οι βασεις κοντα στα περσινα επιπεδα για να περασω...:elf::thumbsup:
2 ΕΠΑΛ κ εγώ!!!Αλλά διεκδικούν κ από νυχτερινό ΕΠΑΛ .Είχαν αυτή τη δυνατότητα να επιλέξουν τις θέσεις από ημερήσιο.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!Όσοι δώσατε από τομέα υγείας ΕΠΑΛ πως πήγατε με τα μόρια???Σε ποιες σχολές στοχεύετε?
18.875 ιατρική! Αλλά δυστυχώς φοβάμαι ότι θα μείνω εκτός. περίπου 100 παιδιά έγραψαν πάνω από 19.000 στον τομέα υγείας και οι θέσεις για ιατρική είναι 50 εάν τα μισά παιδιά την δηλώσουν η βάση στο πιο χαμηλό τμήμα ιατρικής θα πάει 19.000
 

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
18.875 ιατρική! Αλλά δυστυχώς φοβάμαι ότι θα μείνω εκτός. περίπου 100 παιδιά έγραψαν πάνω από 19.000 στον τομέα υγείας και οι θέσεις για ιατρική είναι 50 εάν τα μισά παιδιά την δηλώσουν η βάση στο πιο χαμηλό τμήμα ιατρικής θα πάει 19.000
Εγώ πιστεύω ότι θα μπεις σε κάποια Ιατρική!Τις δήλωσες όλες?
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ναι φυσικά μακάρι να μπω έστω στην πιο χαμηλή αλλιώς δεν πειράζει θα ξανδωσω του χρόνου
Κριμα με τόσα μόρια να μένεις εκτός. Μπράβο όμως που θέλεις να ξαναπροσπαθήσεις παρόλο που τοσα μόρια δεν γράφονται για πλάκα και οι θέσεις είναι ελάχιστες
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

fearless

Νεοφερμένος

Ο fearless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
18650 τομέα
17600 κοινής Καλή επιτυχία σε όλους
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

fearless

Νεοφερμένος

Ο fearless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Στρατιωτικές αστυφυλάκων
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top