[ΕΠΑ.Λ]Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
έλα ρε φίλε χαλάρωσε, εμείς έχουμε να επιλέξουμε μεταξύ 10 τεί τα παιδιά του ενιαίου έχουν μεταξύ 200 σχολών. μην συγκρίνεις τα δυο αυτά πράγματα δεν είναι καθόλου ίδια....

Μην νομίζεις πως είναι τόσο απλό το πράγμα...Εγώ σου λέω πως μία μέρα μπορεί να κολλήσει και το σύστημα και να χάσεις χρόνο. Επίσης λιγότερες σχολές σημαίνει πως αν κάνεις κανένα σχετικά μικρό λάθος στο μηχανογραφικό ίσως αργότερα το μετανιώσεις γιατί οι εναλλακτικές είναι λίγες. Γιαυτό ακριβώς πριν κάτι χρόνια τα παιδιά από ΤΕΕ έκαναν το μηχανογραφικό πριν τις εξετάσεις. Ίσως να ακούγομαι λίγο υπερβολικός αλλά έχω δει πάρα πολλά από φορείς του δημοσίου και σου λέω καλύτερα να είσαι υπερβολικός παρά αδικημένος στο τέλος. Ακόμα, υπάρχουν και άτομα που εργάζονται (όπως εγώ) και πρέπει να ξέρουν τις ημερομηνίες για να κανονίσουν το πρόγραμμα τους καθώς μία επίσκεψη στο σχολείο είναι απαραίτητη για να πάρεις το password.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μην νομίζεις πως είναι τόσο απλό το πράγμα...Εγώ σου λέω πως μία μέρα μπορεί να κολλήσει και το σύστημα και να χάσεις χρόνο. Επίσης λιγότερες σχολές σημαίνει πως αν κάνεις κανένα σχετικά μικρό λάθος στο μηχανογραφικό ίσως αργότερα το μετανιώσεις γιατί οι εναλλακτικές είναι λίγες. Γιαυτό ακριβώς πριν κάτι χρόνια τα παιδιά από ΤΕΕ έκαναν το μηχανογραφικό πριν τις εξετάσεις. Ίσως να ακούγομαι λίγο υπερβολικός αλλά έχω δει πάρα πολλά από φορείς του δημοσίου και σου λέω καλύτερα να είσαι υπερβολικός παρά αδικημένος στο τέλος. Ακόμα, υπάρχουν και άτομα που εργάζονται (όπως εγώ) και πρέπει να ξέρουν τις ημερομηνίες για να κανονίσουν το πρόγραμμα τους καθώς μία επίσκεψη στο σχολείο είναι απαραίτητη για να πάρεις το password.

για εμένα προσωπικά που έχω να επιλέξω μεταξύ λογιστικής και διοίκησης επιχειρήσεων και όλων των συναφή δεν αγχώνομαι.... φοιτιτική ζωή θέλω να ζήσω έτσι και αλλιώς ότι και να σπουδάσεις άνεργος θα μείνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι . Το μηχανογραφικο μεχρι ποτε μπορουμε να το κανουμε ?
Διοτι ας πουμε βγουν τα αποτελεσματα στισ 27 του μηνα εμεις μεχρι ποτε πρεπει να το κανουμε ? Μπορουμε και στισ 27 του ιδιου μηνα να γινει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι . Το μηχανογραφικο μεχρι ποτε μπορουμε να το κανουμε ?
Διοτι ας πουμε βγουν τα αποτελεσματα στισ 27 του μηνα εμεις μεχρι ποτε πρεπει να το κανουμε ? Μπορουμε και στισ 27 του ιδιου μηνα να γινει??
17-6-2011 ως και 28-6-2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ωραια ευχαριστω!!!
Πολυ καλα μας εχουν γραμμενους για τα καλα με την παλιο υπουργο που εχουμε αντε να προλαβεις τωρα και αλλοι θα εχουν
περιθωριο άνεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ωραια ευχαριστω!!!
Πολυ καλα μας εχουν γραμμενους για τα καλα με την παλιο υπουργο που εχουμε αντε να προλαβεις τωρα και αλλοι θα εχουν
περιθωριο άνεσης...
θα συμφωνησω μαζι αλλα απο την αλλη τα παιδια του γενικου εχουν να επιλεξουν πολυ περισσοτερες σχολες απο οτι τα παδια του επαλ(α ομαδα).Αν και σε αυτο δεν δικαιωλογει το τοσο μικρο εριθωριο π εχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σημερα μας ειπαν στ σχολειο οτι 2-3 μερες μετα το Γελ θα βγουν τα δικα μας αποτελεσματα...αλλα αν δν βγουν μεχρι τν παρασκευη να συμπληρωσουμε το μηχανογραφικο χωρις να ξερουμε τς βαθμους μας...γτ στ τελος δν θα προλαβουμε αν περιμενουμε μεχρι τν δευτερα οπως ακουστηκε οτι μπορει να βγουν τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Τα αποτλέσματα βγήκανε :D
Συγχαρητήρια σε όλους :) :) και καλό καλοκαίρι.
Συνεχίζουμε εδώ

το θέμα κλειδώνεται:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top