[ΕΠΑ.Λ]Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ πάλι άκουσα στην τηλεόραση για Δευτέρα/Τρίτη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αν από τις 17 εσύ θα μπορείς να οριστικοποιήσεις το μηχανογραφικό, τότε θα πρέπει να βγουν τα αποτελέσματα πριν τις 17. Δεν γίνεται να δηλώσεις σχολές πριν καν να ξέρεις τι μόρια έπιασες. Είναι παράλογο. Επίσης αν για τα ΓΕΛ ανακοινωθούν αποτελέσματα νωρίτερα από ότι για τα ΕΠΑΛ τότε γιατί έχουν κοινή προθεσμία οριστικοποίησης; Νομίζω θα βγουν όλα μαζί το πρωί στις 16 ή αλλιώς στις 17. Σε διαφορετική περίπτωση θα πρέπει να αλλάξουν οι προθεσμίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ξεχνατο για σήμερα, η την Παρασκευή η την Δευτερα σύμφωνα με το υπουργείο :whatever:.Ναι θα μπορής να οριστικοποίησης το μηχανογραφικό πριν να δεις τους βαθμούς...


:verymad:





Στοιχηματίζω την Δευτερα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ξεχνατο για σήμερα, η την Παρασκευή η την Δευτερα σύμφωνα με το υπουργείο :whatever:.Ναι θα μπορής να οριστικοποίησης το μηχανογραφικό πριν να δεις τους βαθμούς...






Στοιχηματίζω την Δευτερα...:bye:
Τη Δευτερα θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα των ΓΕΛ αυτα των ΕΠΑΛ θα ανακοινωθουν αργοτερα (γιατι ακομα διορθωνουν τα γραπτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στο σχολείο σήμερα μας είπαν Δευτέρα. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αναφορικά με την ανακοίνωση των βαθμολογιών, καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια να ολοκληρωθεί η διαδικασία βαθμολόγησης των γραπτών και να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα για όσους συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, σε ό,τι αφορά τα Γενικά Λύκεια, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011. Για τα ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α), λόγω του ότι οι εξετάσεις αυτών πραγματοποιήθηκαν μεταγενέστερα των Γενικών Λυκείων, η ολοκλήρωση της βαθμολογίας αυτών αναμένεται λίγες μέρες αργότερα και θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.
κλικ

Οπότε Δευτέρα των ΕΠΑΛ δε νομίζω να βγουν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Καλά κρασιά!Μια ζωή τα ΕΠΑΛ γραμμένα τα έχουν!Δηλαδή θα βγουν τα αποτελέσματα στην καλύτερη περίπτωση την άλλη Παρασκευή(24/6), θα έχουμε 4 μέρες για τα μηχανογραφικά, μιας και στην ανακοίνωση για τα μηχανογραφικά και τις προθεσμίες εμπεριέχεται και το ΕΠΑΛ (ομάδα Α)!Πολύ ωραία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο που με "καίει"? Πώς υπολογίζεται ο μέσος όρος στο ΕΠΑΛ στην β'λυκείου με με 8 μαθήματα κατεύθυνσης και 10 μαθήματα γενικής παιδείας + Φυσική Αγωγή? άμα ξέρει κάποιος ας απαντήσει παρακαλώ !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Κλ..τα εχουν κανει σκατα στ οικονομικα τα κανουν σκατα κ τωρα με τς πανελλαδικες...εδω κ μια εβδομαδα ολο διαφορες ημερομινιες λενε κ στ τελος τπτ..
εδω κλ κλ στ σχολειο δλδ στ Επαλ π πηγενω δν τς εχουν πει τπτ για τς κωδικους....τωρα μετα τς 24 μπορει να μαθουμε τα αποτελεσματα μιας κ τ Γελ θα τα ωγαλουν Δευτεραα....κ αμα προλαβουμε να συμπληρωσουμε μηχανογραφικο τριπιστε μ τν μυτη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Όλα μπάχαλο με το υπουργείο. ότι νάναι γίνεται. Να δεις που στο τέλος θα γίνει τίποτα με το σύστημα και θα κλατάρει και οι ΕΠΑΛ Α θα μείνουμε με το enter στο χέρι... 4 μέρες (και λιγότερο αν βάλεις μέσα τις ενδιάμεσες απώλειες χρόνου) για να κάνουμε οργανωμένα το μηχανογραφικό έχοντας γνώση της βαθμολογίας μας νομίζω πως είναι πολύ δύσκολο. Όπως πάντα σκατά όλα... Έλεος με τα υπουργεία τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στο ΓΕΛ είναι 100.000+ και δίνουν 6 μαθήματα στο ΕΠΑ.Λ 22.010 είμαστε με 4 μαθήματα και τους πείραξε η μια βδομάδα μετά που δώσαμε?

Γραμμένους μας έχουνε όπως πάντα δηλαδή...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δυστυχως ετσι ειναι, μας εχουν γραμμενους στα παλαιοτερα παπουτσια τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Είναι άδικο να έχεις την ίδια προθεσμία με κάποιον που θα ξέρει τους βαθμούς του νωρίτερα από σένα. Στην ουσία έχεις λιγότερες μέρες στην διάθεση σου για να το μελετήσεις το πράγμα . Για άλλη μία φορά αποδεικνύεται η προχειρότητα και η έλλειψη οργάνωσης σε οποιαδήποτε κωλοδιαδικασία. Όσο για τις βαθμολογίες... τα έχουν διορθώσει τα γραπτά ήδη και τους βαθμούς τους έχουν . Απλά δεν έχουν κάνει την απαραίτητη αντιστοίχηση για να τα δημοσιοποιήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Είναι άδικο να έχεις την ίδια προθεσμία με κάποιον που θα ξέρει τους βαθμούς του νωρίτερα από σένα. Στην ουσία έχεις λιγότερες μέρες στην διάθεση σου για να το μελετήσεις το πράγμα . Για άλλη μία φορά αποδεικνύεται η προχειρότητα και η έλλειψη οργάνωσης σε οποιαδήποτε κωλοδιαδικασία. Όσο για τις βαθμολογίες... τα έχουν διορθώσει τα γραπτά ήδη και τους βαθμούς τους έχουν . Απλά δεν έχουν κάνει την απαραίτητη αντιστοίχηση για να τα δημοσιοποιήσουν.

έλα ρε φίλε χαλάρωσε, εμείς έχουμε να επιλέξουμε μεταξύ 10 τεί τα παιδιά του ενιαίου έχουν μεταξύ 200 σχολών. μην συγκρίνεις τα δυο αυτά πράγματα δεν είναι καθόλου ίδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά έμαθα οτι τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ (ομάδα Α) θα ανακοινωθούν την Δευτέρα 27/6!Αλλά επειδή φέτος τα έχω δει όλα δεν ξέρω κατα πόσον θα βγουν!Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε να δούμε αν τελικά ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Οποτε και να βγουν, ολα μαζι θα βγουν....

Αλλα αυτο δεν αναιρει το οτι μας εχουν γραμμενους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά έμαθα οτι τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ (ομάδα Α) θα ανακοινωθούν την Δευτέρα 27/6!Αλλά επειδή φέτος τα έχω δει όλα δεν ξέρω κατα πόσον θα βγουν!Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε να δούμε αν τελικά ισχύει!

Που το άκουσες αυτό; Πέμτη μας είπαν σήμερα σχολείο.Τέλος πάντων δεν θα κάθομαι να μετράω τις μέρες...


bye bye.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οποτε και να βγουν, ολα μαζι θα βγουν....

Αλλα αυτο δεν αναιρει το οτι μας εχουν γραμμενους ...

Μια ζωή αυτό γίνεται στα ΕΠΑΛ!Νομίζουν ότι είμαστε μαθητές δεύτερης κατηγορίας!

Που το άκουσες αυτό; Πέμτη μας είπαν σήμερα σχολείο.Τέλος πάντων δεν θα κάθομαι να μετράω τις μέρες...


bye bye.

Στο σχολείο μου το είπαν κι εμένα...δεν ξέρω φίλε...έχω βαρεθεί κι εγώ!Εγώ έχω ξαναδώσει αλλά το φετινό δεν έχει ξαναγίνει!! Περιμένουμε να δούμε πότε θα βγουν, ελπίζω μέχρι τις 27 να τα έχουν βγάλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για τα ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α), λόγω του ότι οι εξετάσεις αυτών πραγματοποιήθηκαν μεταγενέστερα των Γενικών Λυκείων, η ολοκλήρωση της βαθμολογίας αυτών αναμένεται λίγες μέρες αργότερα και θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.

Πηγή : https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...taseon-kai-me-tin-ypoboli-mixanografikon.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top