[ΕΠΑ.Λ.] Αποτελέσματα βαθμολογίων πανελληνίων

Πόσο γράψατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • 2000--1800

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • 1800-1600

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • 1600-1400

    Ψήφοι: 2 11.8%
  • 1400- 1200

    Ψήφοι: 3 17.6%
  • <1200

    Ψήφοι: 1 5.9%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 3 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπα όχι Πληροφορική Αθήνας πρώτη επιλογή.:pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

playboy

Νεοφερμένος

Ο playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγω παιδια απο μηχανολογικο τομεα, ειμαι και θελω αστυφυλακων....εβγαλα 1856.5,μπαινω...Δεν πιστευω να πεσουν πολυ οι βασεις αλλα ουτε να ανεβουν πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Και εγω παιδια απο μηχανολογικο τομεα, ειμαι και θελω αστυφυλακων....εβγαλα 1856.5,μπαινω...Δεν πιστευω να πεσουν πολυ οι βασεις αλλα ουτε να ανεβουν πολυ....


Πολύ φοβάμαι πως θα αναίβουν 50-50 είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι πως θα αναίβουν 50-50 είσαι.

Αστυφυλάκων όχι γιατί θα πάρει 39 άτομα φέτος!Θα πέσει η βάση της!!1700-1750 θα κυμανθεί πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

playboy

Νεοφερμένος

Ο playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κοιτα δεν θα ειμαι απολυτος μαζι σου αλλα φιλε δεν το κοβω στην αστυφυλακων φετος να ανεβει η βαση,,,1846 μπορει να μεινει αλλα να ανεβει οχι...και ξερεις γιατι,,,γιατι παιρνει αφενος 39 ατομα οσα και το 2009 (που τοτε η βαση ηταν 1671) και αφετερου,ριξε καλυτερα μια ματια στα στατιστικα...επισης να σου πω οχι για επειδηξη αλλα ημουν ο μονωσ στο σχολειο μου με αυτην την βαθμολογια και στο φροντηστηριο..η αμεσως μεγαλυτερη ηταν το 1679...οχι πως δεν υπαρχουν καλυτερες απλα στο αναφερω για να καταλαβεις τη παιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpampis6565

Νεοφερμένος

Ο mpampis6565 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αστυφυλάκων όχι γιατί θα πάρει 39 άτομα φέτος!Θα πέσει η βάση της!!1700-1750 θα κυμανθεί πιστεύω!

Σωστος..και εγω καπου εκει την περιμενω την αστυφυλακων αντε βαρια 1780 παραπανω δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top