[ΕΠΑ.Λ.] Αποτελέσματα βαθμολογίων πανελληνίων

Πόσο γράψατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • 2000--1800

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • 1800-1600

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • 1600-1400

    Ψήφοι: 2 11.8%
  • 1400- 1200

    Ψήφοι: 3 17.6%
  • <1200

    Ψήφοι: 1 5.9%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 3 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Και τωρα που βγηκαν τα ωραια μας τα μοριακια...πως τα πηγατεε..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thesaloniki

Νεοφερμένος

Ο thesaloniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φέτος έδωσα πανελλήνιες από ΕΠΑ.Λ ομάδα A και έβγαλα 1743, τι λέτε μπαίνω ΤΕΙ Θεσσαλονίκης τμήμα Πληροφορικής;

Η βάση το 2009 ήταν 1653 ενώ το 2010 ανέβηκε 16 και πήγε 1669.

Θα ανεβούν πολύ οι βάσεις φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis86

Νεοφερμένος

Ο antonis86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1364,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τι πιανεις βιλι με αυτα τα μορια?:D

αναλογος τν ειδικοτητα...αν εισαι πληροφορικη ανετα πας λαρισσα-καστορια-καβαλα-σερρες-αρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 1.815 με έφαγε η έκθεση:tongue:αλλα ok ευχαριστημένος είμαι.:clapup:

Πρώτη επιλογή θα έχω Πληροφορική Αθήνας ή Πληροφορική Θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 1.815 με έφαγε η έκθεση:tongue:αλλα ok ευχαριστημένος είμαι.:clapup:

Πρώτη επιλογή θα έχω Πληροφορική Αθήνας ή Πληροφορική Θεσσαλονίκης...

Μια χαρα εισαι συ...Σαλονικα να πας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μια χαρα εισαι συ...Σαλονικα να πας.....

Γιατί ξέρεις κανέναν απο εκεί;Είναι καλύτερα απο Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Γιατί ξέρεις κανέναν απο εκεί;Είναι καλύτερα απο Αθήνα;

Ειναι η κολλητη μ εκει...εκανε το λαθος πηγε....γενικα τα Τει εκτος Αθηνας ειναι πολυ καλυτεραα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis86

Νεοφερμένος

Ο antonis86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
με τα 1364 σκευτομαι ΑΕΝ πλοιαρχων, ειμαι μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
1736 και σκεφτομαι λογιστικη πειραια... εχω οσα μορια ηταν ακριβως η βαση περυσι... ειμαι πολυ ελεος ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εμένα η ξαδέρφη μου εβγαλε 1206 και ειναι τομεα υγειας και προνοιας,...εχει πιθανοτητα να περάσει κάπου;θα πέσουν οι βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperPotis

Νεοφερμένος

Ο SuperPotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
με 960 παω πουθενα ή μεχρι το περιπτερο και παλι πισω? :P αποτυχια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω εγραψα 1597 και ειμαι απο τον τομεα οικονομιας..πειτε καμια καλη σχολη που να εχει μελλον και που εχω πιασει τις βασεις να εχω μια ιδεα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpampis6565

Νεοφερμένος

Ο mpampis6565 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας...εγω τα πηγα πολυ καλα 1864!!ελπιζω να μπω αστυφυλακων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Γεια σας...εγω τα πηγα πολυ καλα 1864!!ελπιζω να μπω αστυφυλακων!!!

Τι ειδικότητα είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thesaloniki

Νεοφερμένος

Ο thesaloniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω έβγαλα 1743 περνάω Θεσσαλονίκη; το 2010 ηταν 1669!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpampis6565

Νεοφερμένος

Ο mpampis6565 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μηχανολογος ειμαι...και εσυ για μπατσος??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top