ΕΚΠΑ ή ΠΑΔΑ ;

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.:)
Ειχα κανει δυο αιτησεις για μεταπτυχιακο. Σε παρόμοιο αντικείμενο. Ενδεχεται να με πάρουν και στα δυο. Στο ΕΚΠΑ με πήραν σίγουρα. Στο ΠΑΔΑ παιζεται. Το ΕΚΠΑ κοστιζει 2000 (4 εξαμηνα) στο παδα 500(3 εξαμηνα) . Εκει που κολλαω ειναι οτι μου αρεσουν λιγο περισσοτερο τα μαθηματα στο ΕΚΠΑ. Και το εκπα σαν πανεπιστήμιο εχει αλλο κυρος. "Διαχείριση κρισεων και μαζικων καταστροφων και Νοσηλευτικη Δημοσιας Υγειας (με κατεύθυνση τη Κοινοτικη Νοσηλευτικη) "στο ΕΚΠΑ , ενω στο παδα ειναι 'Κοινοτικη Νοσηλευτικη και Νοσηλευτικη Δημοσιας Υγειας". Εσεις τι λετε;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εφόσον σου αρέσουν περισσότερο τα μαθήματα του ΕΚΠΑ και μπορείς να διαθέσεις το χρηματικό ποσό, να πας στο ΕΚΠΑ.
Αυτό το "Διαχείριση κρίσεων και μαζικών καταστροφών", χωρίς να είμαι σχετική με το αντικείμενο, μου φαίνεται εξαιρετικά επίκαιρο.
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εφόσον σου αρέσουν περισσότερο τα μαθήματα του ΕΚΠΑ και μπορείς να διαθέσεις το χρηματικό ποσό, να πας στο ΕΚΠΑ.
Αυτό το "Διαχείριση κρίσεων και μαζικών καταστροφών", χωρίς να είμαι σχετική με το αντικείμενο, μου φαίνεται εξαιρετικά επίκαιρο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Με εβγαλες απο το δίλημμα. Ναι, ευτυχώς εχω κανει τις οικονομιες μου και θα το βγαλω το μεταπτυχιακό απο αυτη την αποψη. Ακούγεται όντως πολυ ενδιαφερον ! Εκει τεινω κι εγω απλα ηθελα και αλλη μια γνώμη! Ελπίζω να αποκομίσω αρκετά εφόδια μεσα απο το ΜΠΣ του ΕΚΠΑ.
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αναμεσα στα μεταπτυχιακο του Εαπ 1.διαχειριση χρονιων νοσηματων και στο μεταπτυχιακο Δημοσια Υγεια με κατευθυνση προαγωγη υγειας παιδιων και εφηβων και σχολικη υγιεινη του παδα ποιο προτεινετε?Γνωριζετε αν θεωρουνται συναφη με το κλαδο της νοσηλευτικης και συνεπως δινουν τα μορια μεταπτυχιακου στους πινακες νοσηλευτων του ασεπ?
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αναμεσα στα μεταπτυχιακο του Εαπ 1.διαχειριση χρονιων νοσηματων και στο μεταπτυχιακο Δημοσια Υγεια με κατευθυνση προαγωγη υγειας παιδιων και εφηβων και σχολικη υγιεινη του παδα ποιο προτεινετε?Γνωριζετε αν θεωρουνται συναφη με το κλαδο της νοσηλευτικης και συνεπως δινουν τα μορια μεταπτυχιακου στους πινακες νοσηλευτων του ασεπ?
Δες το πρόγραμμα σπουδών του καθε μεταπτυχιακου, ποια μαθηματα σε ενδιαφέρουν περισσοτερο και τι επαγγελματικες προοπτικές εχεις , τι ονειρα, προκειμενου να επιλεξεις το μεταπτυχιακό που θα σου δωσει τα αναλογα εφοδια. Και τα δυο μεταπτυχιακα έχουν σχεση με τη νοσηλευτική οποτε δε θα εχεις θεμα αναγνώρισης.


•••




|
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top