Δώρο για μια φίλη

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Εχει γενεθλια:cake: μια φιλη μου και δε ξερω τι δωρο να της παρω! Πειτε καμια ιδεα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εξαρτάται πόσο κοντινή φίλη είναι.Αν είναι η κολλητη σου πάρε της ένα mp3( θα το εκτιμήσει να είσαι σίγουρη).
Αν είναι μια συμφοιτήτρια απλά μπορείς να πάρεις απο ρούχα,αξεσουάρ μέχρι ένα cd ή βιβλίο της αρεσκείας της.Αλλα γιατι δεν προτίνεις και στους υπόλοιπους καλεσμένους(όσους γνωρίζεις βέβαια)να της πάρετε κάτι όλοι μαζί?
'Ετσι θα βγουν κι οι υπόλοιποι από τη δύσκολη θέση να σκέφτονται για δώρο και παράλληλα θα της πάρετε κάτι καλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Αν πρόκειται για μια καλή σου φίλη, τότε μπορείς να της πάρεις κάτι που ξέρεις πως θα της αρέσει. Ενα ρούχο, αν έχει αδυναμία στα ρούχα, ένα βιβλίο του αγαπημένου της συγγραφέα αν της αρέσει το διάβασμα κλπ.
Αν πρόκειται, όμως, για μια απλή γνωστή τότε μπορείς να πάρεις κάτι πιο "γενικό", όπως ένα σετ περιποίησης με καλλυντικά, κολώνιες κλπ. Εμένα πάντα κάτι τέτοια με βγάζουν από τη δύσκολη θέση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι αν πας σε ένα Sephora στάνταρ θα βρεις κάτι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στα Sephora έχουν κάτι τέλειες μικρές πλαστικές μπανιέρες που τις γεμίζεις με ότι θες-αφρόλουτρα, κρέμες κλπ- και το πας έτσι το δώρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Στα Sephora έχουν κάτι τέλειες μικρές πλαστικές μπανιέρες που τις γεμίζεις με ότι θες-αφρόλουτρα, κρέμες κλπ- και το πας έτσι το δώρο!
:inlove:

Πόσο έχουν? Τις γεμίζεις εσύ με κρεμούλες κι έτσι ή έχουν ήδη μέσα όταν τις αγοράζεις?
Kαμιά φώτο έχει στο internet να μας δείξεις? :redface:

Έχω κόλλημα με κάτι τέτοια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
:inlove:

Πόσο έχουν? Τις γεμίζεις εσύ με κρεμούλες κι έτσι ή έχουν ήδη μέσα όταν τις αγοράζεις?
Kαμιά φώτο έχει στο internet να μας δείξεις? :redface:

Έχω κόλλημα με κάτι τέτοια. :redface:

Εγώ είχα βάλει ότι ήθελα αλλά έχουν και έτοιμες...Όταν βάζεις ότι θες, το πας εσύ στην τιμή που έχεις σκοπό.

Για δες!

https://www.mysephora.gr/2010/09/sephora-bath-σε-προσφορά-50/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ είχα βάλει ότι ήθελα αλλά έχουν και έτοιμες...Όταν βάζεις ότι θες, το πας εσύ στην τιμή που έχεις σκοπό.

Για δες!

https://www.mysephora.gr/2010/09/sephora-bath-σε-προσφορά-50/
:inlove:

Μάλλον θα προτιμήσω τις έτοιμες εγώ. :redface:

Πάντως αγαπητή topic-starter,κι αυτή είναι πολύ καλή ιδέα για δώρο,ειδικά αν έχει κόλλημα η φίλη σου με λοτιόν,αφροντούζ κι έτσι. :redface:

Τώρα αν θέλεις κάτι πιο ξεχωριστό. Χμμ. Ίσως να της έπαιρνες κάποιο ασημένιο κρεμαστό που να συμβολίζει κάτι ιδιαίτερο.
Αλλά είναι ανάλογα και το στύλ που έχει η κοπέλα.
Aς πούμε εμένα μου αρέσουν ονειροπαγίδες,κρεμαστά με νεράιδες,ankh.

Aν ακούει και μουσική,μπορείς να της πάρεις κάποιο cd από το αγαπημένο της συγκρότημα/τραγουδιστή.
Αυτές οι επιλογές υπάρχουν κυρίως. Αλλά από εκεί και πέρα,άσε την φαντασία σου να δουλέψει,κι αν είναι καλή σου φίλη,να της πάρεις κάτι ξεχωριστό και ιδιαίτερο,που δεν θα το έχει σκεφτεί ποτέ κανείς άλλος. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πρόστυχα εσώρουχα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:eek::eek::eek:

Πωπωωω,τρελαθηκα,πολυ μου αρεσουν αυτα!Θα το κανω δωρο στον εαυτο μου σε κανα μηνα, μολις παρω το ECDL με το καλο:redface:

ον:Πιστευω οτι ενα δωρο για να εχει αξια και για τον παραληπτη πρεπει να ειναι κατι που να του αρεσει,μην διαλεξεις δηλαδη κατι αποκλειστικα και μονο με το δικο σου γουστο,σκεψου αν θα αρεσει και στη φιλη σου...

Επιλογες υπαρχουν παρα πολλες,προσωπικα ποτε δεν δυσκολευτηκα να βρω δωρο για φιλη.
Παντως θα συμφωνησω και εγω στο να εστιασεις σε ειδη προσωπικης περιποιησης και καλλυντικων,π.χ αν της αρεσει η μυρωδια της βανιλιας,βρες ορισμενα προιοντα αφρολουτρο,lotion κλπ με το αγαπημενο της αρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Αν της αρέσουν τα κοσμήματα, τότε ένα κόσμημα θα ήταν μια πολύ καλή επιλογή, όπως είπε και η _elena_.
Εγώ θα διάλεγα ένα ζευγάρι ασημένια σκουλαρίκια (αν έχει τρυπιτά αυτιά) ή ένα ασημένιο κολιέ. Το ασήμι είναι καλό και σχετικά οικονομικό υλικό. Καλύτερα να αποφύγεις τα μέταλλα που μοιάζουν με ασήμι, είναι φθηνότερα από αυτό, αλλά μπορεί να προκαλέσουν δερματικές αλλεργίες.
Ωραία είναι και τα κολιέ με ημιπολύτιμες πέτρες. Υπάρχουν πολλά καταστήματα στην Αθήνα (αν μένεις Αθήνα), στην Ερμού και στους γύρω δρόμους, απ'όπου μπορείς να αγοράσεις μια σειρά π.χ. μαργαριτάρια, κοράλια κλπ. και να σου τη δέσουν εκεί σε κολλιέ ή βραχιόλι. Από τιμές, όμως, δεν ξέρω. Εξαρτάται από την πέτρα που θα επιλέξεις, από το πόσες σειρές θες (π.χ. κολλιέ μιας σειράς, δυο σειρών κλπ). Δεν έχω πάρει ποτέ κάτι τέτοιο σε άλλον. Μου έχουν κάνει πολλές φορές όμως γονείς, συγγενείς και φίλοι τέτοια κολλιέ, βραχιόλια κλπ. και τα βρήκα πολύ ωραία και έξυπνη ιδέα για δώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ για τις ιδεες σας! Τελικα πηρα ενα ασημενιο κρεμαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
η κολλητη μου ειναι 18 και εχει γιορτη σε λιγες μερες,εχετε καμια ιδεα για δωρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ανάλογα το ποσό που μπορείς να διαθέσεις, σου προτείνω: βιβλίο, κόσμημα, φουλάρι, ρούχο, κούπα ή ένα σετ μπολάκι και πιατάκι. Τι τύπος είναι, τι της αρέσει να κάνει/ασχολείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top