Δωρεάν βοήθεια για το ειδικό μάθημα των Γαλλικών (Πανελλήνιες)

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Υπήρξε και παλαιότερα αλλά την είχαν κατεβάσει και ξεκίνησε πάλι από πέρυσι. Εμένα προσωπικά με βοηθήσε πέρυσι να περάσω στην σχολή της επιλογής μου (γαλλική φιλολογία) και φετός είναι και σαν εφαρμογή για το κινητό. Ουσιαστικά περιέχει ασκήσεις αντίστοιχες (εκτός από την έκθεση) με αυτές των θεμάτων των πανελληνίων όπως και όλα τα θέματα γαλλικών από το 2010. Πληροφοριακά για όποιον σκεφτέται να περάσει στο τμήμα γαλλικής φιλολογίας του ΑΠΘ, μπορεί να μου στείλει κάποιο μήνυμα γιατί και εγώ πέρυσι ήμουν χαμένος λίγο αλλά με βοήθησαν κάποια άτομα. <3 <3 Μην βλέπετε την χαμηλή βάση. Είναι απαιτητική και καλή σχολή. Απλώς από πέρυσι και φέτος πρέπει να γράψει κάποιος τουλάχιστον 14 (ή 13.9) για να περάσει στο τμήμα. Στο ΕΚΠΑ είναι χαμηλότερη η βάση για το ειδικό μάθημα. Φυσικά το ειδικό μάθημα μπορεί να το δώσει κάποιος και για όποια άλλη σχολή θέλει (πέρυσι στην σχολή της Κέρκυρας ήταν και εκεί υψηλή η βάση για το ειδικό μάθημα αλλά φέτος κατέβηκε!!). Καλή επιτυχία. :)

https://study4french.gr/
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top