Δυσκολεύομαι να προσαρμοστώ στην Πάτρα σαν φοιτητής

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Τωρα γιατι το τιμωρησαν το κοριτσι? δηλαδη παλι στο 5ο το εγραψαν δεν εχουν δικαιωμα να το πανε 1ο γιατι διαφορετικα δεν δουλευει το ν+3 αλλα δεν το αναγνωριζουν μαθηματα? παλαβο.

Μα δεν την έγραψαν στον 5ο μπήκε στο 1ο άρα το ν+3 δεν την πιάνει.

Και εγώ όταν γράφτηκα και πηγαινα στο my studies έγραφε ότι είμαι στο 1ο εξάμηνο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,801 μηνύματα.
Μα δεν την έγραψαν στον 5ο μπήκε στο 1ο άρα το ν+3 δεν την πιάνει.

Και εγώ όταν γράφτηκα και πηγαινα στο my studies έγραφε ότι είμαι στο 1ο εξάμηνο
Καλη μου το οτι και να κανουν τα πανεπιστημια το v+3 ειναι αδιαπραγματευτο.
Και μια πληροφορια που ισως σε ενδιαφερει ..τα φοιτητολογια εδω και 2 χρονια ειναι ηλεκτρονικα ενοποιημενα και μπορουν να παρακολουθουνται και απο το υπουργειο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,094 μηνύματα.
Καλη μου το οτι και να κανουν τα πανεπιστημια το v+3 ειναι αδιαπραγματευτο.
Και μια πληροφορια που ισως σε ενδιαφερει ..τα φοιτητολογια εδω και 2 χρονια ειναι ηλεκτρονικα ενοποιημενα και μπορουν να παρακολουθουνται και απο το υπουργειο.
Δεν παιζει να γινει ποτε καμια διαγραφη φοιτητη , αφηστε τα σαπια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,801 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,094 μηνύματα.
Λες ε ?..εγω νομιζω οτι θα γινουν με αρχη τον σεπτεμβριο του 2025.
Διαγραφες θα γινουν μονο στην περιπτωση φοιτητων που εχουν να δωσουν καποιο μαθημα πολλα εξαμηνα και εχουν παρατησει ουσιαστικα τη σχολη. Τωρα αμα εισαι σε πολυτεχνικη σχολη με μεσο ορο αποφοιτητης 7,5 ετη και χρωστας 3-4 μαθηματα για πτυχιο δεν θα σε διαγραψουν. Μη λεμε μαλακιες τωρα ρε παιδια ειπαμε... Πολλες καλες θετικες σχολες στην επαρχια θα πανε για φουντο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top